زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
باز شيطونيش گل كرده
چطوري رضا
ديروز محمدرضا دنبالت ميگش كجا قايم شده بودي
رفته بودم شکار!!
..........................سلام.............................................. سلام به همه.......................................................... .
سلام...... چقدر نقطه چیدی!

دوستان با اجازه!!!! بار سفر را می بندیم که بریم دانشگاه و کلاس و.....
خوش بگذره
دوستان جاي ما:D;)
استادمون گفته در مورد ماشين هاي كشاورزي يه تحقيق بيارين.موضو مشخص نكرده. نميدونم درباره چي تحقيق كنم:(
خب درمورد گاوآهن از بدو خلقت انسان تا الان که همه چیزش مکانیزه و بعضا کامپیوتری شده بنویس، خیلی جالب و مفید و باحال و آموزنده و کامل و نمره بیار میشه!

indicat

عضو جدید
خب درمورد گاوآهن از بدو خلقت انسان تا الان که همه چیزش مکانیزه و بعضا کامپیوتری شده بنویس، خیلی جالب و مفید و باحال و آموزنده و کامل و نمره بیار میشه![/QUOTE]
:D
.جالبه اما تخصصي تر;)

20112

عضو جدید
بچه ها اگه چیزی گفتم که ناراحتتون کردم منو ببخشید همه تون رو خیلی دوست دارم برای همه تون آرزوی موفقیت تو همه مراحل زندگی رو می کنم بهتون خوش بگذره خداحافظ:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

indicat

عضو جدید
بچه ها اگه چیزی گفتم که ناراحتتون کردم منو ببخشید همه تون رو خیلی دوست دارم برای همه تون آرزوی موفقیت تو همه مراحل زندگی رو می کنم بهتون خوش بگذره خداحافظ:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
عزيزم كاش مي بودي اينجا. من كه بدي نديدم.ولي اگه كاري نداري بمون خب

Phyto

مدیر تالار

موفق باشی، سلام برسون...

Phyto

مدیر تالار

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اههه ببین شانس منو!
بعد چند روز ائومدم نت...اونم که کسی نیس!
بدتر دلم گرفت :cry:
خدافظ ...

بالا