زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:

سلام به روی ماهت، گل پسر، قند عسل، کاکل به سر، چطوریایی یا نه؟

سلام رضا جان... مدتیه باهات حرف نزدما... انگار خیلی وقت پیش بوده آخرین دیدار!
اینطوریم که می بینی، خوبم ممنون اینا همش من بودم دیگه؟ ماه و گل پسر و قنر عسل و کاکل به سر و ... چه قدر زیادم!

سلام به مهندس های عزیز
خوشحالم از اشنای با شماها
:D

سلام...
خوش امدید.
همچنین منم خوشحالم...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
fgni منظورشه!

همین که گفتم دیگه!...
همیشه اینجوریه

سلام...
به همه
سلام خداییش خودمم نفهمیدم منظورش منم باید این اسمو عوضش کنم
سلام به مهندس های عزیز
خوشحالم از اشنای با شماها
:D
ما هم همینطور بازم بیا خوشحال میشیم
بفرما سفیدیاشو برات برداشتم که محو جمال باشگاه بشی!!
مرسی زحمتت شد ولی عالی شد رضا
سلام به همگی از اشنای با مهندسین خوشحالم
ما هم همینطوز

رضا زوینا جواب خانوم رو ندادین دوباره پیام دادن

آخرین ویرایش:

20112

عضو جدید
چقد خوشحال شدم یه هم رشته دیگه اضافه شد توی باشگاه تو جمعمون.... ترم چندی مهربون؟ کدوم یونی درس میخونی؟ من ترم 6 تهرانم

امیر عزیز من فارغ التحصیل شدم منم خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم امیدوارم دوستیمون ادامه داشته باشه ؟راستی یه جایی تو سایت گفتی سوالات آزمون های ارشد آزاد رو داری بهم میدی؟ آخه امسال میخام ارشد آزاد بدم میدونی که وقتی نمونده؟من تا حالا ارشد آزاد ندادم نمی دونم چی بخونم و چطور بخونم اگه میدونی بهم بگو ؟ممنونم دوست خوبم

20112

عضو جدید
بچه هاي تالار محترم كشاورزي اينجا فال حافظي رو كه گرفتم براتون ميزارم بيان ببينين اگه تونستم از يكي خواهش ميكنم براتون معني هم كنه اما بدو خوبش پاي خودتون

ايشالله همتون خوشبخت و رستگار بشين
:gol::gol:

افسون جان بعد سه روز بيا اينا رو پاك كن ممنونم

منم فال میخام برای منم فال بگیر خواهش می کنم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عجب... این چرا صفحه آخرش باز نمیشه؟!!!

Phyto

مدیر تالار
امیر عزیز من فارغ التحصیل شدم منم خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم امیدوارم دوستیمون ادامه داشته باشه ؟راستی یه جایی تو سایت گفتی سوالات آزمون های ارشد آزاد رو داری بهم میدی؟ آخه امسال میخام ارشد آزاد بدم میدونی که وقتی نمونده؟من تا حالا ارشد آزاد ندادم نمی دونم چی بخونم و چطور بخونم اگه میدونی بهم بگو ؟ممنونم دوست خوبم

راستش با این حسابی که گفته بودی تو کنکور سراسری همه رو بالای 50 زدی دیگه نیازی به آزاد نداری، همینجوریشم قبولی... اگه با همین اطلاعاتت هم کنکور آزاد بدی رتبه تک رقمی میاری

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
عسل جان این پست که مال یه سال و نیم دو سال پیشه!!!!!:cry:
یادش بخیر اینجا چه بروبیایی داشت!!!
الهه،نیلوفر و فائزه، امیرمسعود و حمید، وحید که زوری پست میزد!!! آقا رضا و محمد رضا، زهرا، افسون، سایه که خیلی کم میومد، محمدامین و ....:cry:
اینجا چرا انقدر خلوت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

Phyto

مدیر تالار
بالاخره اومدم

عسل جان این پست که مال یه سال و نیم دو سال پیشه!!!!!:cry:
یادش بخیر اینجا چه بروبیایی داشت!!!
الهه،نیلوفر و فائزه، امیرمسعود و حمید، وحید که زوری پست میزد!!! آقا رضا و محمد رضا، زهرا، افسون، سایه که خیلی کم میومد، محمدامین و ....:cry:
اینجا چرا انقدر خلوت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

امسال هم محمدرضا فال گرفت، ولی مخصوص شب یلداست. ایشالله سال دیگه شب یلدا

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخجون آشناها اومدن!!!! سلام مریم جون..... سلام آقا سعید!!!!! خوبید؟؟؟ خوشید؟؟؟؟ دیگه چه خبر؟؟؟

Phyto

مدیر تالار
باشه ولی اگه ایران باشم
مگه قراره نباشی؟

خدا نکنه دق کنید!!!!!!! چه خبرا؟؟؟ فاطمه کوچولو و مریم جون چطورن؟(البته اگه اسما رو اشتباه نکرده باشم!)
مریم جون کیه؟ کاغذرنگی رو میگی؟ آره اون که همیشه خوبه...

گریه نکن زار زار...میبرمت بازار....
میخوای منو بفروشی دوزار؟!
سلامممممممم

سلام ویژه به دوست قدیمی کاغذ رنگی
سلام سعید، خوبی؟
آخجون آشناها اومدن!!!! سلام مریم جون..... سلام آقا سعید!!!!! خوبید؟؟؟ خوشید؟؟؟؟ دیگه چه خبر؟؟؟
منم هستم... البته احتمالا دیگه نباشم!

سلام
خوبیم

20112

عضو جدید
راستش با این حسابی که گفته بودی تو کنکور سراسری همه رو بالای 50 زدی دیگه نیازی به آزاد نداری، همینجوریشم قبولی... اگه با همین اطلاعاتت هم کنکور آزاد بدی رتبه تک رقمی میاری

آره به شرطی که این درصدهارو واقعا تو کارنامم هم ببینم کاشکی نتایج سراسری رو زود میزدن راستش می ترسم آخه نتایج سراسری رو 1یا2 روز قبل از امتحان آزاد میزنن می ترسم نخونم ؟منم برای آزاد تهران علوم تحقیقات رو زدم که البته سختمم هستش که بیام تهران امتحان بدم چون رام دوره نمی دونم فقط خیلی می ترسم اون طوری که میخام نشه ؟چون من واسه کنکور فقط 2 ماه خوندم ولی بقیه خیلی بیشتر خوندن البته نمی دونم امتحان رو چطور دادن حقیقتش به همین خاطر این سوال رو مطرح کردم ببینم بقیه چطور دادن شاید بقیه از من بهتر داده باشن ؟نمی دونم ؟البته بماند که 17 اسفند قراره برم مشهد پیش امام رضا یه یه هفته ای هم اونجام چه برنامه ای دارم من ؟مثلا داوطلب کنکور هستم می ترسم چون اصلا مثل کنکوری ها درس نخوندم راستش بیشتره اون های که زدم از اطلاعات 4 ساله لیسانسم زدم خدا کنه درست باشن برام دعا کنید اصلا نمی تونم ساله دیگه بخوام دوباره کنکور بدم روحیش رو اصلا ندارم من هر امتحانی رو عادت دارم یه بار بدم نمی تونم دو بار بدم از اون روحیه ها ندارم این بده ولی من این مدلی هستم تازه تعجب می کنم بعضی ها که یه درس رو می افتن دوباره می تونن برن بخوننش چه روحیه ای دارن ؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سوالای ارشد آزاد را که ندارم .سراسری 89 را دارم.... اگه یه سرچ کوچیک تو نت بکنی خیلی راحت گیر میاری ..... چقدر استرس داری!!!

بالا