زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم...هر چقدر صفحاتو عقب جلو کردم...حس کردم هیچکدومتونو درست حسابی نمیشناسم....ی نقره بارون قبلا یه صحبتی داشتیم اینجا که اونم اسمش یادم نیست!!! با آقا مسعودم یه کل کل کوچو داشتیم قبلا!!! خوبید مسعود خان؟؟؟ حمید الان پیش من بود...رفت خونه....

نقره بارون

عضو جدید
ضرب‌وشتم راننده تاكسی به خاطر استفاده از زبان برره‌ای

صحبت كردن یك مسافر زن به زبان برره‌ای با راننده تاكسی موجب ضرب و شتم راننده شد.
به گزارش ایسنا، ماجرای این شكایت به این ترتیب است كه زنی در یاسوج حین پیاده شدن از خودرو تاكسی به زبان برره‌ای از راننده پرسید: «چقد كرایه ودم؟»
راننده خودرو تاكسی نیز در پاسخ به سؤال این مسافر گفت: «هر چه دوست داری جیگر».
در این حال خانم مسافر با كفش خود ضرباتی را به سر راننده تاكسی وارد كرد.
بدین ترتیب دستگاه قضایی در حال رسیدگی به پرونده این درگیری كه در پی تكلم به زبان برره‌ای رخ داد، هستند!!!!!!!!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت
آورین
حالا بیا عکسش صحبت کنیم
مثلا به یکی بگیم بگو ، آیا میگه؟، بگیم بفهم، آیا می تونه بفهمه؟، اون می فهمه؟ ( دکتر محمد جوهر)
به من بگو نگو ، نمیگویم ، اما نگو نفهم ، که من نمی توانم نفهمم ، من می فهمم . دکتر علی شریعتی

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
کاری که از ما برمیاد دعاست

الطاف عالی مستدام عزیزم :gol:

کسی تو تالار نیست؟

نه، فکر کنم هیشکی نیس!

رفته گل بچینه!

چند کود ریز مغذی بدرد بخور بگین ببینم
روش مصرفش روهم بگین ببینم

سواله یا درخواسته؟!

سلام آقا محمد گل ما
:surprised:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوش اومدی
سلام دوستای خوبم...هر چقدر صفحاتو عقب جلو کردم...حس کردم هیچکدومتونو درست حسابی نمیشناسم....ی نقره بارون قبلا یه صحبتی داشتیم اینجا که اونم اسمش یادم نیست!!! با آقا مسعودم یه کل کل کوچو داشتیم قبلا!!! خوبید مسعود خان؟؟؟ حمید الان پیش من بود...رفت خونه....

نقره بارون

عضو جدید

سلام
من بهار هستم
و شما؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
می خوام بریزم تو زمین
نمیدونم چی بهتره؟
نمیدونم چقدربریزم؟
چجوری بریزم؟
بریزم تو آب یا محلول بپاشم
محصولت چیه؟ کی کاشتی؟ کجایی؟ چه خبر؟!
برم ناهار بخورم
برو...
و علیکم و رحمت الله
احسنت
آورین
حالا بیا عکسش صحبت کنیم
مثلا به یکی بگیم بگو ، آیا میگه؟، بگیم بفهم، آیا می تونه بفهمه؟، اون می فهمه؟ ( دکتر محمد جوهر)

;)

نقره بارون

عضو جدید
به من بگو نگو ، نمیگویم ، اما نگو نفهم ، که من نمی توانم نفهمم ، من می فهمم . دکتر علی شریعتی

نقره بارون

عضو جدید
آهان بهار خانم..یادم اومد...انگار شما اصلا یادتون نیست....داشتیم مشاوره میکردیم چند وقت پیش سر قضیه 2 میلیونی که داشتی!!!! راستی چیکارش کردی آخر؟؟ امیر مسعود هستم!

آهان
یادم اومد
گذاشتمش بانک البته شده 3 میلیون
فعلا کاره خاصی نمیخوام بکنم

بالا