زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
مگه قیافه من به شوخی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه من قیافه شما رو دیدم الا اقل میگفتی مگه من باهاتون شوخی دارم در ضمن اینم وقتی میگن که مثلا من بهتون میگفتم شوخی میکنی!!!!! اما من پرسیدم جدی بنا بر این شما باید میگفتین البته که جدی میگم و از این حرفا....:surprised:

حالا چش شده ایشالله که حالش زیاد بد نباشه یعنی طوری باشه که فقط برا نرفتن سر کار حالش بد شده باشه:D

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
ممنونم.. از شما هم قبول
چه خبرا؟
چه كار ميكنيد؟
راستي شما غذا رژيمي بلد نييستين؟

خبر خیر
شکر خدا روزگار میگذرونیم
راستش اگه بلد بودم خودم اینقده گردو قلمبه نبودم :D غذا رژِمی همش بیخوده من خودم اهل فنم دیگه مشکل ما چاقا از پرخوری و ریزه خوری هست خودمو مثال میزنم دم به دقیقه سر یخچالم شاید سر سفره چیزی نخورم اما سر یخچال زیاد میرم

بنا بر این چند تا پیشنهاد میدم بهتون

اول اینکه برا شام یا نهار غذات رو خوشمزه درست کن اما کم که اضافه اش تو یخچال نمونه بجاش میوه رو بزار دم دست ترین جای یخچال :redface:
هر جور شیرینی و شکلات رو از دست رس خارج کن :smile:

سر سفره ترشیجات نزار ;)

برا یخچاتون قفل بخر :D

لطفا اخر شب دست اقاتونو بگیرین یه دور تو خیابونای اطراف خونتون بزنین

غذا رژیمی یعنی غذای ابپز بیمزه بدون روغن و نشاسته که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه اه اه اه
:surprised:
یکی بیاد همین بلا رو سرم در بیاره :cry:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خبر خیر
شکر خدا روزگار میگذرونیم
راستش اگه بلد بودم خودم اینقده گردو قلمبه نبودم :D غذا رژِمی همش بیخوده من خودم اهل فنم دیگه مشکل ما چاقا از پرخوری و ریزه خوری هست خودمو مثال میزنم دم به دقیقه سر یخچالم شاید سر سفره چیزی نخورم اما سر یخچال زیاد میرم

بنا بر این چند تا پیشنهاد میدم بهتون

اول اینکه برا شام یا نهار غذات رو خوشمزه درست کن اما کم که اضافه اش تو یخچال نمونه بجاش میوه رو بزار دم دست ترین جای یخچال :redface:
هر جور شیرینی و شکلات رو از دست رس خارج کن :smile:

سر سفره ترشیجات نزار ;)

برا یخچاتون قفل بخر :D

لطفا اخر شب دست اقاتونو بگیرین یه دور تو خیابونای اطراف خونتون بزنین

غذا رژیمی یعنی غذای ابپز بیمزه بدون روغن و نشاسته که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه اه اه اه
:surprised:
یکی بیاد همین بلا رو سرم در بیاره :cry:

:D:D:D
هر چي من تنقلات خورم محمود نيست... غذا زياد دوست داره (بيشتر پلو :w22:)و با تنقلات رابطه خوبي نداره....
دستم واسه پخت غذا زياده....وقتي اندازه ميكنم فك ميكنم واسه گنجشكه زيادش ميكنم بعد هم پشيمون ميشم:w22::w22:
اصلااا اهل شكلات و شيرني و .. نيست...(برعكس من)
پياده روي هم تا اونجايي كه بشه ميريم
تنوع غذاييم كم شده..(البته زياد هم اشپزي بلد نيستما) نه اينكه محدود شدم (گوشت و كم روغن)...نميدونم چي درست كنم...
همه پلوهام تهشون ميسوزه از بي روغني....
نه اينكه خيلي رژيمي باشه...يخورده كم روغن باشه

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:م

چه خبر چه میکنید
همه چی خوبه؟ همه جا امن و امانه؟
کیفتون کوکه
دماغتون چاقه
لپاتون پرباده

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D
هر چي من تنقلات خورم محمود نيست... غذا زياد دوست داره (بيشتر پلو :w22:)و با تنقلات رابطه خوبي نداره....
دستم واسه پخت غذا زياده....وقتي اندازه ميكنم فك ميكنم واسه گنجشكه زيادش ميكنم بعد هم پشيمون ميشم:w22::w22:
اصلااا اهل شكلات و شيرني و .. نيست...(برعكس من)
پياده روي هم تا اونجايي كه بشه ميريم
تنوع غذاييم كم شده..(البته زياد هم اشپزي بلد نيستما) نه اينكه محدود شدم (گوشت و كم روغن)...نميدونم چي درست كنم...
همه پلوهام تهشون ميسوزه از بي روغني....
نه اينكه خيلي رژيمي باشه...يخورده كم روغن باشه

راست میگه محمد رضا
برنج نه:surprised:
نون کم:confused:
غذا مقوی و کم حجم;)
پیاده روی و دو به مدت حداقل 20 تا 30 دقیقه یکجا:w22::w22::w22:
تعداد وعده های غذایی بیشتر اما در حجم کمتر.:hate:
:thumbsup:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
منم سلام کردما! اون از مریم که بجای جواب سلام میره پروانه میگیره اونم محمدرضا و آق محمد که اصلا ما رو ریز میبینن!
راستی مریم تو این همه عاشق پروانه گرفتنی بیا انسکتاریوم خودم بذارمت مسئول پروانه گیری انقدر پروانه بگیری که دیگه حالت از هرچی پروانس به هم بخوره!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آق رضا:gol:
برا منم کار داری
تو کار پروانه بهره برداری و پروانه چاه موتور هستم:smile:

منم سلام کردما! اون از مریم که بجای جواب سلام میره پروانه میگیره اونم محمدرضا و آق محمد که اصلا ما رو ریز میبینن!
راستی مریم تو این همه عاشق پروانه گرفتنی بیا انسکتاریوم خودم بذارمت مسئول پروانه گیری انقدر پروانه بگیری که دیگه حالت از هرچی پروانس به هم بخوره!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
محمدرضا چرا جواب پیاممو نمیدی؟ اصلا تو چرا جواب منو نمیدی؟ دیشبم عرض سلام و ادب و احترام کردم بهت فرتی خاموش کردی رفتی! اصلا قهر فهر تا روز قیامت!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:م

چه خبر چه میکنید
همه چی خوبه؟ همه جا امن و امانه؟
کیفتون کوکه
دماغتون چاقه
لپاتون پرباده
:w34:
راست میگه محمد رضا
برنج نه:surprised:
نون کم:confused:
غذا مقوی و کم حجم;)
پیاده روی و دو به مدت حداقل 20 تا 30 دقیقه یکجا:w22::w22::w22:
تعداد وعده های غذایی بیشتر اما در حجم کمتر.:hate:
:thumbsup:
:w27:
:D
يه دستم رو موسه يه دستمم زير چانه م....با چي تايپ كنم؟؟؟:surprised: هي نميتونم دستمو در بيارم كه ...
:biggrin:
پروانه گرفتن مجازي رو دوست دارم....

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w34:

:w27:

:D
يه دستم رو موسه يه دستمم زير چانه م....با چي تايپ كنم؟؟؟:surprised: هي نميتونم دستمو در بيارم كه ...
:biggrin:
پروانه گرفتن مجازي رو دوست دارم....

هروقت تونستی این پروانه رو بگیری ازطرف کل بچه های کشاورزی جایزه داری:w34:

اسکرین کیبورد:surprised: البته اگه اونم ازتنبلی نباشه که اگهباشه نمیشه کاریش کرد

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هروقت تونستی این پروانه رو بگیری ازطرف کل بچه های کشاورزی جایزه داری:w34:

اسکرین کیبورد:surprised: البته اگه اونم ازتنبلی نباشه که اگهباشه نمیشه کاریش کرد
:D:D

خسته نباشی... همین کارا رو میکنید حرف در میارن برا شیرازیا!

اگه شما هم صبح با زبون روزه تو افتاب دو ساعت راه رفته باشيد همينجوري بوديد
من كه شيرازي نيستم :D

بالا