زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنی که نرگسه؟؟؟!!!!!!!:w02:

منم خوبم!!!!! فائزه هم هستم!!!!!! قابل توجه جوهر خان!!!!!:w00:

آی گفتی!!!!!! یعنی گل گفتی!!!!!!:redface:21 جزوه جمع کردم دورم نمی دونم کدوم رو بخونم!!!!!:wallbash:

خودش گفته مـــــــــــــــــــــــــــادرجان

soutedelan

عضو جدید
به نظر من با این دوره زمونه بی کاری که اگه کار گیر آوردی مثلاین که به پادشاهی رسیدی،
:w17:
تازه اگر به رشته تحصیلیت مربوط باشه نه که هوا فضا بخونی ، سر چارراه ، بستنی قیفی بفروشی،چه بهتراونم با یک مدرک لیسانس ،:w40:
بعد که چسبیدی به کار و توش جا افتادی ، بری ارشد بخونی بهتره ، برای ارشد همیشه وقت هست ، تازه تو کشور ما که مثل قارچ همه نوع دانشگاهی هر روز سبز میشه ، جای نگرانی نیست

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه برم!!!! خوش گذشت!!!! سلام برسونید به همه قدیمیا و جدیدیا!!!!!! دلم براتون تنگ شده بود!!!!! جوهر خان دعا یادت نره!!!! مرسی!!!!

بای بای... شبتون پر از نور!!!!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من با این دوره زمونه بی کاری که اگه کار گیر آوردی مثلاین که به پادشاهی رسیدی،
:w17:
تازه اگر به رشته تحصیلیت مربوط باشه نه که هوا فضا بخونی ، سر چارراه ، بستنی قیفی بفروشی،چه بهتراونم با یک مدرک لیسانس ،:w40:
بعد که چسبیدی به کار و توش جا افتادی ، بری ارشد بخونی بهتره ، برای ارشد همیشه وقت هست ، تازه تو کشور ما که مثل قارچ همه نوع دانشگاهی هر روز سبز میشه ، جای نگرانی نیست

من موافق نیستم چون تجربه کردم و بهتر بود همون اول پی ارشد رو می گرفتم.

تشکراتمم ته کشیده:mad:

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراغ سوخته.. میخوام مهتابی بزارم جاش..

مرسی شما خوبی ؟؟

محمد خان چطوری ؟
مرسی خوبم ولی دارم میرم!!!!! بعضیا هم که دوباره فرار کردن!!!!
آقا وحییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدددددددددددددددددد کجایییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نچ.....ولی باشه دفعه دیگه قبلش یادم بنداز....

حیف که مادری و احترامت واجب وگرنه همینجا از وسط سه نصفت می کردم:cool:

چراغ سوخته.. میخوام مهتابی بزارم جاش..

مرسی شما خوبی ؟؟

محمد خان چطوری ؟

سلام بی چراغ
چطوری بی چراغ
حالت خوبه بی چراغ

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا