زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

indicat

عضو جدید
*

*

راستي بچه ها شايد يه هفته اي نباشم دارم ميرم خونمون يههههههههههههههههههههههو :w14:آخه تو خوابگاه نميشه درس خوند :w19:ولي سعي ميكنم تو وقت آزادم بيام تالار آخه خيلي دلم براتون تنگ ميشه:crying:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش امدی شبنمم
قدم بر سر چشم ما میزاری

والا نیلوی گلم زمان ما کامپیوتر هنوز اختراع نشده بود چه برسه به اینترنت ......
اگرم شده بود به دانشکده ما نرسیده بود ......
یادش بخیر ای روزگار بی وفا....

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر بچه های گل کشاورزی
خدا را شکر که مسابقمون خوب گرفته ... از همه جا میان... به همه دوستان چه اشنا چه غریبه خوش امد میگم.... دست همگی درد نکنه :gol::gol::gol:
یه نکته خیلییییییییییییی مهم که میخواستم بگم اینه که چرا قانونا مسابقه رو رعایت نمیکنییییییییییید؟ رنگ نارنجی و نقل قول؟؟؟؟؟؟؟ چراااااااا؟:w00:
زهرا جان دستت درد نکنه.. هم بابت پست های جامعت ( منظور پستهایی که همه سوالا و جوابای مطرح شده ) هم به خاطر اینکه حواست قوانین به مسابقه هست:gol::gol::gol::gol::gol:
دوستان.... به مدت حداقل ده روز نیستم یا خیلیییییییییییییییییی کم میام... اخه امتحانامه و ... بعد از ده روز یه خورده بیشتر میام و بعد از امتحانام خیلی بیشتر میام...:D
حواستون به تالار باشه... مسابقه رو گرم نگه دارید... لینک مسابقه رو به بچه های بقیه تالار ها هم بدید شاید دوست داشته باشن بیان تو مسابقه شرکت کنن... میخوام تالار رو منفجر کنیدا... ببینم بعد از ده روز میام چند صفحه رو باید بخونم... از دیشب تا حالا که خوب پیش رفتید اگه همینجوری باشه عالی میشه....
دست همگی درد نکنه
مواظب خودتون باشید... درساتونو خوب بخونید... اطلاعات عمومیتون هم بالا ببرید...واسه من هم دعا کنید امتحانامو خوب بدم
فعلا خدانگهدار:w34::w34::w34:

indicat

عضو جدید
*

*

اگز بار گران بوديم رفتيم اگر نامهربان بوديم رفتيم:crying: بچه ها خداحافظتون دلم خيلي براتون تنگ ميشه :gol::gol::gol:زهراجونم:gol: افسون جونم:gol: آبجي گلم :gol:داداش محمد رضاي گلم:gol: آقا سعيد:gol: آقا افشين:gol: سارا جونم:gol: الهام جونم:gol: و..........:gol::gol::gol:..... اگه كسي رو جا گذاشتم به بزرگي خودش ببخشه.سعي ميكنم زودتر بيام
به قول آبجي گلم باي تا هاي :(

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگز بار گران بوديم رفتيم اگر نامهربان بوديم رفتيم:crying: بچه ها خداحافظتون دلم خيلي براتون تنگ ميشه :gol::gol::gol:زهراجونم:gol: افسون جونم:gol: آبجي گلم :gol:داداش محمد رضاي گلم:gol: آقا سعيد:gol: آقا افشين:gol: سارا جونم:gol: الهام جونم:gol: و..........:gol::gol::gol:..... اگه كسي رو جا گذاشتم به بزرگي خودش ببخشه.سعي ميكنم زودتر بيام
به قول آبجي گلم باي تا هاي :(

خدا به همراهت

خونه خوش بگذره

منتظریم باز هم بیایی توی باشگاه

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

نهههههههههههههههه نروووووووووووووووووووو............
فیلم هندی ............من طاقت دوریت ندارم ............نرو عشق من
گوپ توپ گوپ توپ ...................... اینا تپش قلب منه هاااااااااااااااااا

نیلوی من خدا بهمراهت
موفقیت و سلامتی همه دوستای گلم بخصوص شما عزیزای دلم تو این باشگاه تنها اروزی من از خداست................

به امید دیدار

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

نیلوی من خدا بهمراهت
موفقیت و سلامتی همه دوستای گلم بخصوص شما عزیزای دلم تو این باشگاه تنها اروزی من از خداست................

به امید دیدار
زهرا یعنی تو واقعا همین ارزو رو داری؟
دیگه ارزو نداری

جواب باغبان :
چرا اروزی سلامتی و شادی برای همه هم دارم
و دیگه هیچچچچچچچچچچچ

indicat

عضو جدید

نیلوی من خدا بهمراهت

به امید دیدار
:w27:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا یعنی تو واقعا همین ارزو رو داری؟
دیگه ارزو نداری

جواب باغبان :
چرا اروزی سلامتی و شادی برای همه هم دارم
و دیگه هیچچچچچچچچچچچ

زهرا اخیرا خیلی بهم گیر میدایاااااااااااااااا

من تنها چیزی که شادم میکنه و ارومم میکنه