زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

arc eng

عضو جدید
تا حالا تکلیف میخواستم حالا که تکلیف دارم اعصاب ندارم:mad:حس ندارم:razz: خداااااااااااااااااا منو بکش:confused:

شادی همافر

عضو جدید
تا حالا تکلیف میخواستم حالا که تکلیف دارم اعصاب ندارم:mad:حس ندارم:razz: خداااااااااااااااااا منو بکش:confused:
خدا نکنه دوست عزیز...
وقتی می خوای اسکیس کار کنی، زنگ تفریحم داشته باش. امیدوار باش. اگه یکم دیگه هم تمرین کنی مطمئن باش که قبول می شی.
نگو حس ندارم و اعصاب ندارمو... به جاش به خودت امیدواری بده و بگو که خیلیم حوصله دارم
موفق باشی

mahfa90

عضو جدید
دخترا بیاید اینجا یکم غیبت کنیم شلوغ کاری کنیم...:D
چند وقت پیش یه مقاله خوندم درباره نقش غیبت و شایعه پراکنی در افزایش طول عمر زنان...:cool:

mahfa90

عضو جدید
این مقاله کاملش نیست/از سایت www.shabanali.com برداشتم!!!
- خانم استفانی براون دانشگاه میشیگان ، راجع به اثرات مثبت «ظرف شستن خانم‌ها با هم» و «گپ زدن و شایعه‌پردازی بی‌خطر» بر روی «افزایش طول عمر خانم‌ها» مطالعه کرده.
- «کمک کردن به دیگران» و «انجام رفتارهایی که حس دوستی و نزدیکی ما به اطرافیان را تقویت می‌کند» موجب ترشح بیشتر پروژسترون می‌شود.
- یکی از خاصیت‌های مثبت شایعه پردازی و شایعه پراکنی در کنار اثرات منفی آن، ایجاد «احساس دوستی» و «پیوند بیشتر» بین شنونده و گوینده‌ی شایعه است که این «احساس نزدیکی و پیوند» ترشح هورمون پروژسترون را افزایش داده و موجب کاهش «اضطراب و استرس» در زنان می‌گردد.
- ا بحث کردن روی شایعه‌ها و پشت سر دیگران، در مورد زنان می‌تواند موجب طول عمر شود اما در مورد مردان، چنین اثری ندارد و حتی موجب افزایش استرس و اضطراب می‌شود. به دلیل اینکه بر خلاف زنان، که تعریف یک خبر (به قول ما خاله زنکی)‌ بیشتز از اصل خبر به معنای اعلام دوستی با طرف مقابل است (آنقدر دوستت دارم که الان به تو یک خبر خیلی جالب راجع به فلانی می‌گویم!) در مورد مردان، تعریف شایعه – خصوصاً در محیط کار – عموماً بخشی از رفتارهای سیاسی است که برای طرف مقابل یک معنا دارد: «بدبخت! ببین چه خبرهایی را دارم که تو نداری! من خیلی مهم تر و مطلع‌تر از تو هستم!». به همین دلیل مردها در شایعه پراکنی از «طول عمر خود» هزینه می‌کنند!

arc eng

عضو جدید
این مقاله کاملش نیست/از سایت www.shabanali.com برداشتم!!!
- خانم استفانی براون دانشگاه میشیگان ، راجع به اثرات مثبت «ظرف شستن خانم‌ها با هم» و «گپ زدن و شایعه‌پردازی بی‌خطر» بر روی «افزایش طول عمر خانم‌ها» مطالعه کرده.
- «کمک کردن به دیگران» و «انجام رفتارهایی که حس دوستی و نزدیکی ما به اطرافیان را تقویت می‌کند» موجب ترشح بیشتر پروژسترون می‌شود.
- یکی از خاصیت‌های مثبت شایعه پردازی و شایعه پراکنی در کنار اثرات منفی آن، ایجاد «احساس دوستی» و «پیوند بیشتر» بین شنونده و گوینده‌ی شایعه است که این «احساس نزدیکی و پیوند» ترشح هورمون پروژسترون را افزایش داده و موجب کاهش «اضطراب و استرس» در زنان می‌گردد.
- ا بحث کردن روی شایعه‌ها و پشت سر دیگران، در مورد زنان می‌تواند موجب طول عمر شود اما در مورد مردان، چنین اثری ندارد و حتی موجب افزایش استرس و اضطراب می‌شود. به دلیل اینکه بر خلاف زنان، که تعریف یک خبر (به قول ما خاله زنکی)‌ بیشتز از اصل خبر به معنای اعلام دوستی با طرف مقابل است (آنقدر دوستت دارم که الان به تو یک خبر خیلی جالب راجع به فلانی می‌گویم!) در مورد مردان، تعریف شایعه – خصوصاً در محیط کار – عموماً بخشی از رفتارهای سیاسی است که برای طرف مقابل یک معنا دارد: «بدبخت! ببین چه خبرهایی را دارم که تو نداری! من خیلی مهم تر و مطلع‌تر از تو هستم!». به همین دلیل مردها در شایعه پراکنی از «طول عمر خود» هزینه می‌کنند!

عجب! خیلی باحال بود...بدبخت ببین من چه خبرایی دارممممم :D

mahfa90

عضو جدید
به داداشم میگم این تمرین جدیده خیلی تلخه میگه جام زهر را بنوش!!!

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام به روی ماه مهندسین پشت کنکوری :)
میبینم همه مشغولن و پیداشون نیست جز من :)

بچه ها من امروز که داشتم فکر می کردم گفتم چه خوب میشه اگه بیایم اینجا و در مورد برنامه های آیندمون بگیم

مثلا یکی میخاد بعد کنکور بره کلاس نرم افزار یکی مقاله بنویسه یکی بره کلاس هنری و از این حرفا

بیاید بگیم هرکی میخاد چ کنه بعد کنکور؟

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه مطلب دیگم که یادم رفت اینه که به نظرتون من چطور نتو ترک کنم
یعنی چطورمهندسانو ترک کنم :))
تا الان تونستم فیس بوق و مسنجر و بقیه کوفت و زهر مارارو ترک کنم امامهندسانو نه
بهم راهکار بدین!!!

a.rahmani?

عضو جدید
بهم راهکار بدین!!!
اول باید یقین پیدا کنی که اونی:)que:) که دنبالش میگردی تو نت نیس بعدشم از یه طرف برنامه میریزی از یه طرفم میخای نتو ترک کنی:biggrin:................فازت چیه توووووووووووووو.........

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اول باید یقین پیدا کنی که اونی:)que:) که دنبالش میگردی تو نت نیس بعدشم از یه طرف برنامه میریزی از یه طرفم میخای نتو ترک کنی:biggrin:................فازت چیه توووووووووووووو.........

آخه دنبال چی میگردم من مگه خخخ :)))

من برا تفریح میام

حالام مهتاد شدم

شادی همافر

عضو جدید
بهم راهکار بدین!!!
چرا می خوای ترک کنی؟؟
فیس بوک و خوب کردی ترک کردی چون به جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای نداره. ولی اینجا که خیلی به درد بخوره :D

شادی همافر

عضو جدید
سلام به روی ماه مهندسین پشت کنکوری :)
میبینم همه مشغولن و پیداشون نیست جز من :)

بچه ها من امروز که داشتم فکر می کردم گفتم چه خوب میشه اگه بیایم اینجا و در مورد برنامه های آیندمون بگیم

مثلا یکی میخاد بعد کنکور بره کلاس نرم افزار یکی مقاله بنویسه یکی بره کلاس هنری و از این حرفا

بیاید بگیم هرکی میخاد چ کنه بعد کنکور؟
من کلی برنامه دارم :D
خیلی دوست دارم برم کلاس نقشه کشی و ملیله کاری.
از همه مهم تر اینکه اگه قبول نشدم بشینم واسه سال بعد بخونم :biggrin:

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چرا می خوای ترک کنی؟؟
فیس بوک و خوب کردی ترک کردی چون به جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای نداره. ولی اینجا که خیلی به درد بخوره :D
چونکه برا اینکه زیرا وقت زیادی اینجا تلف میکنم
چه کنم که دوست ناباب منو به اینجا کشوند:)
نادمممم
من الان تمرینا مو تو وقت اضافه انجام میدم اگه وقت بزارم فک کنم خیلی پیشرفت میکنم
اتفاقا صد هزار رحمت به فیس اونو نصفشبمیرفتی تازشم چون باید فیلی شکن آتیش میکردی ومنم اصولا حال ندارم زیاد نمیرفتم ولی مهندسانو اراده کنم میام :) میگم بشو پس می شود

من کلی برنامه دارم :D
خیلی دوست دارم برم کلاس نقشه کشی و ملیله کاری.
از همه مهم تر اینکه اگه قبول نشدم بشینم واسه سال بعد بخونم :biggrin:

ملیله کاری همون ملیحه کاری منوآبجیمه دیگه :)))
من میگم اگه قبول نشم که روزاز نو روزی از نو
ولی اگه بشم کلی برنامه دارم مث زبان نرم افزارو الی ماشالا

شادی همافر

عضو جدید
تازه عضو شدم ولی من اینجارو خیلی دوست دارم . جوش خوبه... ترک نکنیا... تازه با هم دوست شدیم :D
ملیله کاری یکی از صنایع دستی شهرمونه :w16:

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چقدر سوتو کوره این تالار شهرسازی
من الان دارم یه برنامه شبکه چهار میبینم که مراحل ساخت یه موزست کار رنزو پیانو :) خییلی باحاله
از رنزو خوشمان آمد با معماریای زیست محیطیش :))
امروز داشتم از رو جزوه پرسپکتیوم تمرین پرسپکتیو می کردم کلهم قاطی کردم :)))

mahfa90

عضو جدید
سلام دختراااا ...
شادی من از همین روزا کارای هنری و دستی رو شروع کردم..با اسکیس تنهاخسته میشم و غریزه یادگیریم ارضا نمیشه ....بعدش چرا میخوای اینجا رو ترک کنی؟؟ خیلی خوبه که... حداقلش اینکه محیطش خیلی سالم تر از فیسبوک و چیزای دیگه است...من وقتی از معماری و شهرسازی خسته میشم میرم تاپیکای دیگه که علاقه دارم مثل روانشناسی و...

بالا