زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

eli.archi

عضو جدید
دوستان اسکیسی من نوروزتان پیروز :w31: براتون بهترینها رو می خوام
خدا قبول کنه از فردا ادامه کارهامو میزارم و .... ما منتظر سومیش هستیم هورا و دست خوشگل

marziyeh.m

عضو جدید
بچه ها اون نمونه ها رو یا تمرین های سری سوم رو آزاده جون فرستادند؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به من که نفرستادن احتملا هفته دوم عید!!! فعلابرو مسافرت دیگه تمرین الان چیته آخه

راست میگه منم موافقم شما برین استراحت تا ماهایی که عقببیم برسیم بهتون..خیلی بیکاری میتونی تمریناروهی تکرار کنی دستت قویشه :)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

بیاین یکم به من انگیزه بدین.چند نفر انگیزمو گرفتن
میگن دیوونه ای داری درس میخونی.هیچ فایده ای نداره
خودم مطمئنم که کارم درسته اما اون لحظه نمیدونستم به اونا چی بگم
شما بودین چه جوابی میدادین؟

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

باز تو خوبه چند نفر گفتن من چکار کنم از دست داداشم که همین که اسم تهران میارم..میگه باید یه بارببرمت تهران ببینی چقدر وحشتناکه دیگه تهران تهران نکنی!!!!:)) فک میکنه میخام بیام تهران علافی ...میگم خوب باید برم آزاد اگه بخام مشهد باشم میگه باشه من پول آزادتو میدم ...بری تهران همونقدر خرجت میشه !!! میگم خب برم آزاد ارشد وبخونم دکترا چی پس ...دیگه دکترای سراسری نمی تونم برم ..میگه میخای دکترا چکار!!!

میبینی چقدر بدبختم !!! خودش درسشو خونده کارشو داره انگار ما پشتشیم که میگه تهران نرین ...میگه کسی بیکار نیست علاف شما شه !!!! ی
یعنی من هلاک این خوونواده حامی هستما :)))

اینقدر دلم میگیره از حرفش ...به جای تشویق کردن ضد حال میزنه !!!

mahfa90

عضو جدید
میگفتی صلاح مملکت خویش خسروان دانند;)...بگو تو این شرایط من درس خوندن بهتر از نخوندنه...:)

باز تو خوبه چند نفر گفتن من چکار کنم از دست داداشم که همین که اسم تهران میارم..میگه باید یه بارببرمت تهران ببینی چقدر وحشتناکه دیگه تهران تهران نکنی!!!!:)) فک میکنه میخام بیام تهران علافی ...میگم خوب باید برم آزاد اگه بخام مشهد باشم میگه باشه من پول آزادتو میدم ...بری تهران همونقدر خرجت میشه !!! میگم خب برم آزاد ارشد وبخونم دکترا چی پس ...دیگه دکترای سراسری نمی تونم برم ..میگه میخای دکترا چکار!!!

میبینی چقدر بدبختم !!! خودش درسشو خونده کارشو داره انگار ما پشتشیم که میگه تهران نرین ...میگه کسی بیکار نیست علاف شما شه !!!! ی
یعنی من هلاک این خوونواده حامی هستما :)))

اینقدر دلم میگیره از حرفش ...به جای تشویق کردن ضد حال میزنه !!!
چه بامزه برعکس داداشای من که میگن ارشد فقط تهران غیر تهران علافیه اصلا نمیذارن شهر دیگه ای رو بزنم.:surprised:ولی بابا و مامان مثل این داداش تو ضد حالن میگن این کاغذ و کتابا رو کی میخوای از تو خونه جمع کنی:D...
کلا انرژی منفی زیاده بیاین قوی باشیم;)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

منم واقعا دلم میگیره
کسایی که خودشون یه فوق دیپلم به زور گرفتن میگن انقد درس میخونی افسرده میشیا!
اونم با لحن تحقیر آمیز
نمیدونم شایدم از حسادته
منم زبون جواب دادن ندارم فقط حرص میخورم
واقعا عصبیم کردن

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها من خیلی کند پیش میرم کلیم استرسی شدم که عقبم از بچه ها .فکر می کنم به کنکور نرسم .می ترسم :/

arc eng

عضو جدید
میبینم که حسابی خلوت کردید... بسه دیگه چقد عیدددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :surprised:

شادی همافر

عضو جدید
سلام
خانم مهندس به خاطر اینکه به فکر ما هستید ممنوووووووووووون
منم از امروز عضو این گروه شدم.

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان خوبم...
من تازه این تاپیک رو پیدا کردم....
نمیدونستم بچه هایی که امتحان اسکیس ارشد طراحی شهری دارن اینجا تمرین میکنن....
و الا زودتر میومدم...
میدونم دیر اومدم...
ولی خودم روبهتون میرسونم...
اگر کسی تمریناتو داره برام بفرسته که کار کنم بی نهایت ممنون میشم...
به امید موفقیت همه دوستان...

شادی همافر

عضو جدید
سلام دوستان
من پارسال کلاس اسکیس طراحی شهری رفتم و استادمون دکتر صدیق بودند. شیوه کار ایشون خیلی خوب بود. ما توی کلاس سوالای کنکورو تمرین می کردیم و برای تمرین توی منزل از روی کتاب آموزش اسکیس طراحی شهری که جلدش سبز کار می کردیم. تحلیل توی کنکور خیلی مهمه و اسکیسای کوچیکی که توی کتاب هست خیلی به درد می خوره. موفق باشید

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستای خوبم هم قدیمی ها هم جدیدا(راستش من این جدیدا رو قاطی میکنم الان دوتا شادی داریم و راضیه و مرضیه رو هم با هم اشتباه میکنم)امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم:gol::gol:..
بچه ها من یه مشکلی دارم...نمیدونم چرا دست و دلم به کار نمیره که شروع کنم:(... بیاین شروع کنیم تا منم انگیزه بگیرم.

eli.archi

عضو جدید
راستی بچه ها برای دانشگاه آزاد می خونید؟؟
( دیگه خوشی بسه :D.... والله که چی اینقدر تعطیلات و عیدی گرفتن : eek:)

r.a.m.in

عضو جدید
سلام به دوستان گلم.بالاخره بعد غیبت 20روزه آمدم. امیدوارم از فردا دیگه بترکونیم.منکه خودم با روحیه هستم و امیدوارم شماهاهم همینطور باشید.

آخرین ویرایش:

شادی همافر

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه عضو این گروه شدم و اطلاعات زیادی در رابطه با این باشگاه ندارم ولی بچه های معماری خیلی فعالن همین الان که ساعت 11:30 شب گروه معماری 60 تا آنلاین داره و شهرسازی 2 تا...
موفق باشید دوستان

mahfa90

عضو جدید
بچه ها همه با هم با ماژیک بزنید رو تخته شاسی هاتون بگید.... ما منتظر آزاده هستیم...ما منتظر آزاده هستیم
شاید صدامونو شنید....

بالا