زنان امروز تخم‌مرغ بلد نيستند بپزند، حق طلاق هم مي‌خواهند!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك مقام قضايي: زنان امروز تخم‌مرغ بلد نيستند بپزند، حق طلاق هم مي‌خواهند!

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده در تهران كه در برنامه بحث روز راديو تهران شركت بود، گفت: با توجه اينكه زنان هشتاد درصد متقاضيان طلاق را تشكيل مي‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهيم، همه مردها مجرد خواهند ماند!

«فريدون اميرآبادي» علت اصلي همه اختلافات خانوادگي را «توقعات نابجاي زن» دانست و ده سال اول زندگي را دوران شناخت طرفين از يكديگر خواند.

وي تاكيد كرد: زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده!!!!!!!!!!! در تهران صدور حكم طلاق به خاطر اعتياد مرد را «يك اصل منسوخ شده» دانست و گفت: در كشور چهار ميليون معتاد داريم در صورتي كه بسياري از اعتيادها به زندگي لطمه نمي‌زند بلكه اعتياد بايد مخل زندگي باشد، بهتر است زنان با اين مسئله كنار بيايند تا مردها هم بتوانند با خيال راحت اعتياد خود را ترك كنند.!!!!!!!!!!!!!!

خاك بر سر احمق اين مسئول مملكت كنن با اين حرفاي (واژه ايست بد كه اخر ان به شعر ختم ميشود)اش
:mad::mad::mad:
برو معتادشو بعد به زنت بگو 10 سال ميخام شناخت پيدا كني ازم كه معتادمي انه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
شما که با بلد بودن تخم مرغ پختن هم به درد نمی خورید حتی سطل آشغال هم از پذیرش شما سر باز می زنه:)
بله که از پذیرش ما سر باز میزنه ! چون جای ما اونجا نیست ! ولی شما رو با کمال میل قبول میکنه ! حالشو ببر ! ( اولین نفری بودی که اینجوری باهام صحبت کردی )

terajedi21

عضو جدید
ایشون نظر خودشون رو گفتن و زن رو به عنوان یک ابزار که باید استقامت و مقاومت خوبی داشته باشه تجسم کردن که منطبق با همه نوع تغییرات مصرف کنندش باشه!:Dالبته به حال این مملکت بی صاحاب با گردانندگان حیوان صفتش افسوس خورد ولی دیگه کار ما گذشته از شکایت:razz:.

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با مسولا کاری ندارم ولی قول میدم نودو نه درصد همین اقایونی که دم از روشنفکری میزنن پای عمل که برسه حق طلاق نمیدن

میگید نه امتحان کنید

آخرین ویرایش:

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
این حالش خوب نبوده . قرصاشو بد خورده !!!
قانون n همسری تصویب نکنن تا زن ها هم حق طلاق نخوان .

متاسفانه این قانون چند همسری و داشتن چند همسر در یک زمان هم از بدترین فرهنگ های وارداتی به کشوره!
واقعا چرا اینقدر اصرار به عرب بودن دارند؟:surprised:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله که از پذیرش ما سر باز میزنه ! چون جای ما اونجا نیست ! ولی شما رو با کمال میل قبول میکنه ! حالشو ببر ! ( اولین نفری بودی که اینجوری باهام صحبت کردی )
معلومه که جای شما اونجا نیست جاتون توی چاه فاضلابه :)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
yani faghat vasat moteasefam:razz:o
منم واسه شما متاسفم . میدونین واسه چی !؟ واسه اینکه ، با اینکه سنتنون بیشتر از 18 ساله اما عقلتون اونقدر رشد نکرده که بفهمین این متن الکیه ! آخه شما چه طوری وقتی یه متن این چنینی رو میبینی و منبعشو پیدا نمیکنی باورش میکنی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! مشکل ما همینه ...
معلومه که جای شما اونجا نیست جاتون توی چاه فاضلابه :)
بی خیالش ! جواب فوق العاده دندون شکنی واست داشتم . اگه خواستی جوابتو توی پ.خ میدم ! بعضیا مثل اینکه حرف ما بهشون فشار آورده و تند تند متاسف میشن !

Sarp

مدیر بازنشسته
متن رو نخوندم
ولی حق با عنوان تایپیه !

خانوما میگن :
مگه ما رفتگریم خونه جارو کنیم
مگه ما پرستار بچه ایم بچه نگهداری کنیم
مگه ما آشپزیم غذا بپزیم
مگه ما کلفتیم جلو شوهر چای بذاریم
مگه ماشین جوجه کشی هستیم بچه بزائیم
مگه . .
مگه . . .
مگه . . .

پس آقایون هم . . . . نیستند که بیرون کار کنن بیارن بریزن تو حلق زن !!

اگه غیرمنطقی گفتم یکی منو توجیه کنه !

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن رو نخوندم
ولی حق با عنوان تایپیه !

خانوما میگن :
مگه ما رفتگریم خونه جارو کنیم
مگه ما پرستار بچه ایم بچه نگهداری کنیم
مگه ما آشپزیم غذا بپزیم
مگه ما کلفتیم جلو شوهر چای بذاریم
مگه ماشین جوجه کشی هستیم بچه بزائیم
مگه . .
مگه . . .
مگه . . .

پس آقایون هم . . . . نیستند که بیرون کار کنن بیارن بریزن تو حلق زن !!

اگه غیرمنطقی گفتم یکی منو توجیه کنه !

نظر من اینکه اگر خانم بیرون از خونه شاغل نباشه باید داخل خونه کار کنه و اسمش هم کلفتی نیست ولی اگه بیرون شاغل باشه کارای خونه هم با همکاری هم انجام بدن

در هر صورت وظیفه ای که شرع و عرف برای آقایون تعیین کرده ین که خرج زن رو بدن ولی کار خونه رو برای زن رو فقط عرف تعیین کرده و شرع گفته وظیفه ای بر عهده زن نیست
ولی اند نامردیه که شوهر بیرون کار کنه و زن صبح تا شب تو خونه باشه وقتی شوهره میاد خونه یه چایی هم نزاری جلوش

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده در تهران كه در برنامه بحث روز راديو تهران شركت بود، گفت: با توجه اينكه زنان هشتاد درصد متقاضيان طلاق را تشكيل مي‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهيم، همه مردها مجرد خواهند ماند!

«فريدون اميرآبادي» علت اصلي همه اختلافات خانوادگي را «توقعات نابجاي زن» دانست و ده سال اول زندگي را دوران شناخت طرفين از يكديگر خواند.

وي تاكيد كرد: زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده!!!!!!!!!!! در تهران صدور حكم طلاق به خاطر اعتياد مرد را «يك اصل منسوخ شده» دانست و گفت: در كشور چهار ميليون معتاد داريم در صورتي كه بسياري از اعتيادها به زندگي لطمه نمي‌زند بلكه اعتياد بايد مخل زندگي باشد، بهتر است زنان با اين مسئله كنار بيايند تا مردها هم بتوانند با خيال راحت اعتياد خود را ترك كنند.!!!!!!!!!!!!!!

غلط کرده(ببخشیدا اعصابم خورد شد...)
اینا زنو مثل ماشین لباسشویی و ظرف شویی و اجاق گاز میبینن
از معتاداشونم چه دفاعی میکنن...:mad:
البته حق دارن کلی زحمت کشیدن تا تعداد معتادارو به این حد برسونن دارن رکورد میشکنن...
تا زانو ریدن تو مملکت....
ببخشید بی ادبانه حرف زدما... دیگه ظرفیتم تکمیل شده این اخبارم میشنوم کلا قاط میزنم

mamad kh

عضو جدید

زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.
جدی اینو خودش گفته :biggrin::D:gol:

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.
جدی اینو خودش گفته :biggrin::D:gol:

مرداي امروز هم يك زندگي رو نمي تونن راه ببرن ازدواج موقت و 4 تا زن هم ميخوان....:surprised:

امر ديگه اي؟؟؟؟!!!!! سالاد؟ ماست؟ كوبيده اضافه؟؟؟؟؟؟:mad:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم معتقدم زنی که میخواد با شما ازدواج کنه رو باید زد تو سرش
اومدی اینجا آبروی آذربایجانو ببری!؟:mad::mad::mad::mad:
چرا نظرشو گفته دیگه، من صفحه های قبلی رو نخوندم، ولی واقعا اگه مردی بخواد حق طلاق + نصف دارائی ها رو بده به زنش باس سنگسارش کرد
شما نگران آبروی آذربایجان نباش، آبروی آذربایجان چق چق دست بچه نیست

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نظرشو گفته دیگه، من صفحه های قبلی رو نخوندم، ولی واقعا اگه مردی بخواد حق طلاق + نصف دارائی ها رو بده به زنش باس سنگسارش کرد
شما نگران آبروی آذربایجان نباش، آبروی آذربایجان چق چق دست بچه نیست

چرا؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!!؟؟!!؟
واقعا فک نمیکردم تحصیل کرده های مملکتم همچین طرز فکری داشته باشن
کلی نا امید شدم از ایرانی بودن...
اعصابمم خیلی خورده اگه بد حرف میزنم دیگه ببخشید
ولی خیلی بی منطقین

Sarp

مدیر بازنشسته
من اصلا هیچ پست تاپیک را نخوندم.
ولی یک چیز را خوب میدنم که اون زمون که مرد به خاطر قدرت و بازوش میرفت شکار میکرد و یا اون زمون که مرد به خاطر قدرت بازوش میرفت بنایی و کارگری میکرد گذشته
الان اکثر مردهای جامعه کاری انجام میدند که نیاز به بازو و قدرت بیشتر نداره.
یعنی همانطور که یک مرد میتونه در یک اداره کار کنه.یک زن هم میتونه.اتفاق بهتر میتونه اینکار را انجام بده.چون زن ها روابط اجتماعی بهتری دارند.
کلا میگم که دیگه اون دوران گذشته.و الان بعضی از زنها نیاز ندارند که تخم مرغ درست کردن بلد باشند
نمیدونم چرا در طول تاریخ زنها همیشه دوست داشته اند پا جای پای مردا بذارن :surprised:
فقط چند جمله آیا ما اونقدر روشن فکر شدیم که بخوایم خیلی از قوانینو حذف کنیم!!!!
روشنفکر نه
ولی اونقده لجباز هستیم که این قوانین رو حذف کنیم ! :razz:
نظر من اینکه اگر خانم بیرون از خونه شاغل نباشه باید داخل خونه کار کنه و اسمش هم کلفتی نیست ولی اگه بیرون شاغل باشه کارای خونه هم با همکاری هم انجام بدن

در هر صورت وظیفه ای که شرع و عرف برای آقایون تعیین کرده ین که خرج زن رو بدن ولی کار خونه رو برای زن رو فقط عرف تعیین کرده و شرع گفته وظیفه ای بر عهده زن نیست
ولی اند نامردیه که شوهر بیرون کار کنه و زن صبح تا شب تو خونه باشه وقتی شوهره میاد خونه یه چایی هم نزاری جلوش
یکی خیلی خیلی بیجا میکنه اسم اینو میذاره کلفتی :mad:
اگه این کلفتی باشه پس کار مرد بیرون از خونه هم باید اسمش باشه همالی یا الاغ و . . . :surprised:

شرع خیلی چیزا میگه
میگه مرد میتونه چهارتا زن بگیره
زن موظف نیست تو خونه کار بکنه
ولی سر وجدان چی اومده ؟!!

من خدم که انتظار دارم زنم تو خونه باشه و بچه ها رو تربیت کنه .
مگه استقلال مالی نمیخواد ؟
من میدم
چرا؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!!؟؟!!؟
ولی خیلی بی منطقین
بر فرض محال من حق طلاق رو دادم به همسرم
چه تضمینی هست که فوری ازش استفاده نکنه ؟
مخصوصا با این دخترای پرمدعای امروزی :surprised:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!!؟؟!!؟
ولی خیلی بی منطقین
حق طلاق یه چیزی، ولی اگه نصف دارائی ها رو هم به نامش بزنم شما تضمین می کنی فردا طلاق نخواد؟
نخواد هم پس فردا پالان می ذاره سوار می شه
شما که خودت دختری باید از من بهتر هم جنساتو بشناسی

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق طلاق یه چیزی، ولی اگه نصف دارائی ها رو هم به نامش بزنم شما تضمین می کنی فردا طلاق نخواد؟
نخواد هم پس فردا پالان می ذاره سوار می شه
شما که خودت دختری باید از من بهتر هم جنساتو بشناسی

چه تضمینی هست که بعد از ازدواج مرده نره سراغ هزار تا جنگولک بازی اعتیاد و زن دوم یا صیغه ای؟!کار نکنه؟!به زنش اجازه ادامه تحصیل یا اشتغال نده؟!
شما که همجنسای خودتونو بهتر میشناسین
به مردا کلا نمیشه اعتماد کرد مخصوصا از نوع ایرانیش(البته استثنا هم داریم ولی انگشت شمار)
با این حساب عقلانی ترین راه اینه که حق طلاق دست خانوم باشه
من که میشناسم دارم میگم:خانوما هیچوقت نمیخوان خانواده ایرو که درست کردن از دست بدن چون از نظر عاطفی خیلی سریع و خیلی بیشتر از مردا وابسته میشن مگه اینکه واقعا دلیل قرص و محکمی داشته باشن
و یه زن روزی که حس کنه دیگه شوهرش نمیخوادش انقد غرور داره که یه لحظه هم اون زندگی رو تحمل نکنه
و اگه شما زنی رو انتخاب کردی که میخواد اموالتونو بالا بکشه و بره نشون میده شناخت درستی نداشتی و انتخابت غلط بوده مشکل مرداست
اگه حس کردین با همچین آدمی دارین ازدواج میکنین حق طلاق ندین

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
و در مورد نصف دارایی باید بگم به نظر من این باید مال زمانی باشه که چندسالی از زندگی گذشته و همه چی رو با هم بدست آوردن نه اینکه پسره از اول پولدار باشه و دختره بیاد به همین راحتی نتیجه چندین سال زحمت پسررو بگیره(گرچه در این موارد اغلب زحمت پدر پسره مورد حمله قرار میگیره و پ سره از خودش چیزی نداره)

NEGARi2

عضو جدید
نمیدونم چرا در طول تاریخ زنها همیشه دوست داشته اند پا جای پای مردا بذارن :surprised:

روشنفکر نه
ولی اونقده لجباز هستیم که این قوانین رو حذف کنیم ! :razz:

یکی خیلی خیلی بیجا میکنه اسم اینو میذاره کلفتی :mad:
اگه این کلفتی باشه پس کار مرد بیرون از خونه هم باید اسمش باشه همالی یا الاغ و . . . :surprised:

شرع خیلی چیزا میگه
میگه مرد میتونه چهارتا زن بگیره
زن موظف نیست تو خونه کار بکنه
ولی سر وجدان چی اومده ؟!!

من خدم که انتظار دارم زنم تو خونه باشه و بچه ها رو تربیت کنه .
مگه استقلال مالی نمیخواد ؟
من میدم

بر فرض محال من حق طلاق رو دادم به همسرم
چه تضمینی هست که فوری ازش استفاده نکنه ؟
مخصوصا با این دخترای پرمدعای امروزی :surprised:
hala hey begid taghsire dolate inaha ye nemuneye eyni ke mige ZANAM na hamsaram tu khone basheo....va hich etemadi be hamsare ayandash nadare khob mosalaman kasi ke ba shoma va tavaghoatetun kenar miyad buye ghorme sabzi mide size kamaresh 50hast lebas khabesh golmangoli ghermeziye har sal baratun koochulu miyare khob inam ye noeshe harki ye salighei dare:smile:o

NEGARi2

عضو جدید
منم واسه شما متاسفم . میدونین واسه چی !؟ واسه اینکه ، با اینکه سنتنون بیشتر از 18 ساله اما عقلتون اونقدر رشد نکرده که بفهمین این متن الکیه ! آخه شما چه طوری وقتی یه متن این چنینی رو میبینی و منبعشو پیدا نمیکنی باورش میکنی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! مشکل ما همینه ...

بی خیالش ! جواب فوق العاده دندون شکنی واست داشتم . اگه خواستی جوابتو توی پ.خ میدم ! بعضیا مثل اینکه حرف ما بهشون فشار آورده و تند تند متاسف میشن !
bebin ya dorost harf bezan ya manm mese to dahanamo va mikonam unvaght vasat gerun tamum mishe zaheran shoma khabi chon in bahse roozeo hame daran rajebesh harf mizanan tv nadari radio ke dari???ya kolan jaye dige seyr mikoni:thumbsdown:o