زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آخه زن چرا اینقد منو اذیت میکنی :D نه عزیزم اتفاقا خوبه که نقد میکنی اون تیکه اخریش مزاح بود......سالاری ی ی ی ی ی ی:gol::gol:کار میزاریم که ایراداشو بگین دیگه

فدایییی دااااااااااااااااااااااااااارم:biggrin:
خخخخخ...شوخی کردم عزیزم...با نقد کردنم له ات می کنم تا تو باشی با هم مزاح نکنی....:D

arefeh

کاربر ممتاز

عزیزم یه ایراد خیلی بزرگ تووو کارت شهر آستارا جز شهر های پر بارانه هم ردیفه گیلان و رشت و سقف رو شیروونی باید بگیری اونم با شیب زیاد...اول اینو اصلاح کن تا بقیه اش رو بهت بگم...
توی پلان هم از 4 طرف میتونه باز باشه...یعنی کاملا برونگرا

Dash ali...

عضو جدید
نگو ایطور داش میگن حالا این کیه نبابا الکی پر بادمون نکن چاکرتم ،،،،اس اومده بود رو گوشی یک بچه ها که دارن نام نویسی میکنن ،،،،؛ ای جان داش اگه تونستی برو آرزوی موفقیت برات دارم داش....:thumbsup2::thumbsup2:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگو ایطور داش میگن حالا این کیه نبابا الکی پر بادمون نکن چاکرتم ،،،،اس اومده بود رو گوشی یک بچه ها که دارن نام نویسی میکنن ،،،،؛ ای جان داش اگه تونستی برو آرزوی موفقیت برات دارم داش....:thumbsup2::thumbsup2:

دمت گرم داش علی اقایی!!مرسی که امار دادی:victory:

shima 70

عضو جدید
بچه ها این سازمان سنجش کلا تاریخ ازمون اسکیسو اعلام نمیکنه!!؟یا اعلام کرده ؟؟؟اقا داستانش چیه!!!؟؟؟:wallbash:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این سازمان سنجش کلا تاریخ ازمون اسکیسو اعلام نمیکنه!!؟یا اعلام کرده ؟؟؟اقا داستانش چیه!!!؟؟؟:wallbash:

شیماجونم ماباید12خرداد از طریق سایته سازمان سنجش ثبت نام کنیم پارسال هزینش15تومن بوده امسال معلوم نیست چقدر باشه!
وقتی ثبت نام کردیم بعدش تاریخه دقیق روز کنکور رو اعلام میکنن گرفتی؟

shima 70

عضو جدید
شیماجونم ماباید12خرداد از طریق سایته سازمان سنجش ثبت نام کنیم پارسال هزینش15تومن بوده امسال معلوم نیست چقدر باشه!
وقتی ثبت نام کردیم بعدش تاریخه دقیق روز کنکور رو اعلام میکنن گرفتی؟
اهوم:redface:
ممنونم رعنا جونم

ترنج

عضو جدید
کیمیا قهر کرده باهامون:cry:

آقا بوخودااااااا ما دیروز منظورمون شقاقی بودااااا!!!!!وگرنه تو ی دونه ای!!!!;) واقعا لطف می کنی که موضوعارو میذاری!کمتر کسی اینکارو میکنه!

ولی بچه ها کیمیا از این ناراحته که کار نمی کنینو کاراتونو نمی ذارین!!!!کار کنیددددد دیگه!!!!!:Dی خورده از من یاد بگیرین خو!!:redface:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بقوله ترنج چون کارنکردیم نمیاد...:cry:
رعنا ای ستمگر...رعنا ای بازیگر
رعناااااااا بازیگررعناااااااا ای ستمگررعناااااااا بازیگرستمگری رعنادل میبری رعناپا بده میری جیغ میزنی رعنامنو تیغ میزنی رعناهی تیپ میزنی رعنامیری دانشگاه درس میدیکیمیستری رعناکلاس تنیس میری رعنابه پسرا بیست میدیرعنا رعنا رعنا رعنارعنا رعنا رعنا رعنارعناااااااا ای ستمگررعناااااااا بازیگر
:D

shima 70

عضو جدید
اینم اولین پرسپکتیو دید پرنده من...بچه ها ببینین اول کار یا حتی بعدش چقدر خطهام بهتر از کار نهاییه!!!!هر چی کارم جلوتر میره خطام بدتر و بدتر میشه و درنهایت واقعا کار بدی میشه!!!قبلا اصلا اینطوری نبودم!!!!چیکار باید بکنم!!!

پیوست ها

• IMG_5271.jpg
    IMG_5271.jpg
    47.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • IMG_5270.jpg
    IMG_5270.jpg
    23.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shima 70

عضو جدید
رعنا ای ستمگر...رعنا ای بازیگر
رعناااااااا بازیگررعناااااااا ای ستمگررعناااااااا بازیگرستمگری رعنادل میبری رعناپا بده میری جیغ میزنی رعنامنو تیغ میزنی رعناهی تیپ میزنی رعنامیری دانشگاه درس میدیکیمیستری رعناکلاس تنیس میری رعنابه پسرا بیست میدیرعنا رعنا رعنا رعنارعنا رعنا رعنا رعنارعناااااااا ای ستمگررعناااااااا بازیگر
:D
:biggrin: :w15::w15::w15: ;) :w32:

arefeh

کاربر ممتاز
اینم اولین پرسپکتیو دید پرنده من...بچه ها ببینین اول کار یا حتی بعدش چقدر خطهام بهتر از کار نهاییه!!!!هر چی کارم جلوتر میره خطام بدتر و بدتر میشه و درنهایت واقعا کار بدی میشه!!!قبلا اصلا اینطوری نبودم!!!!چیکار باید بکنم!!!

شیما خوبه خیلی خوبه...اما یه بارم ک شده رنگ نزار تووو کارت...با مشکی و خاکستری روشن و سفید کار کن...کارت کلا زیر و رو میشه...رنگی ک کار میکنی یه جورایی پرس رو یکم از اون شکیلیه اول خارج میکنه...خطهاتم بهتر دیده میشه....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دفه قبل ک فحشم نثارم نکردین
ایندفه حداقل فحشو دریغ نکنین
مشاهده پیوست 209489مشاهده پیوست 209490
موضوشم زایر سرا تو کویر

کارت مثله این میمونه که یه ساختمان مثله ساختمونای 100 سال پیش طراحی کردی ..
پلیز کانسپتت؟؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوشم زایر سرا تو کویر

اول از همه من امروز عصر اومدم و یک مقدار از پست ها خوندم اومدم از خیلی ها نقل قول بگیرم و جواب بدم و درباره کاراشون نظر بدم ولی خب بعد 2ساعت خوندن و نوشتن جواب لب تاب هنگ کرد و همه اش پرید خدایش حالش ندارم دوباره تایپ کنم مهندس کار خوبه فقط ورودی کارت اونجا که یک باغچه کشیده گذاشتی فک کنم خوب نیست لااقل کشیدیگی را عمود بر این کشیدگی میزاشتی هم بهتر بود و هم اینکه می تونستی با اون یک ورودی بهتر از این که گذاشتی تعریف کنی،این پلان چرا این قدر رنگ و وارنگ کردی اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ برا دور کارت اگه اصرار داری که کار کنی به نظرم بهتر بود که به جای خط خطی کردن از یک ماژیک کم رنگ استفاده می کردی بهتر بود
مقطع ات فک کنم خوبه تا حدودی البته یک ایرادی داره به نظرم ولی نمی دونم درسته یا نه بزار بقیه نظر بدن راستی از زاویه های مشکل ساز تیو کارت پرهیز کن درسته گوشه نماز خونه را باغچه زدی ولی بهتر از این می تونستی با زاویه اش برخورد کنی ببین گوشه های تیز تمیز کردنشون مشکل هستش هم داخل هم خارج یک جورایی جایی میشه برای اشغال جمع کردن البته این نظر منه
نمی دونم گفته هام درست بود یا نه ولی این چیزایی که الان به نظرم اومد

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیما کارت خوبه.به حرف عارفم گوش بده خیل رنگ میکنی.سقفو رنگ نکن اگه کردی یه جاهاییش که سایه میفته....درختهای ورودیت کوچیکه اگه درخت باشه البته ولی هر روز بهتر از دیروز

موضوشم زایر سرا تو کویر

عاقا کارت خوبه و اگه هم نظر دادیم سری قبل خودمونو در حد نطر دهنده نمیدیم...ارائت که خوبه برای پلان و اینا باید اهل فن نطر بدن به سوالی که خودم داشتم اینه که پلانو راندو کنیم بهتره عایا ؟؟؟؟اگه آره به چه صورت

arefeh

کاربر ممتاز

arefeh

کاربر ممتاز
Eyval be arefe ke avale hame bidare...damet garm
6:55...
عزیزم ما از قدیم سحر خیز بودیم..
.یادش بخیر برای آزمونه تئوری تا من بیدارباش نمیزدم کسی بیدار نمیشد...تایمه بیدارباشه من اون موقع بین ساعت 3تا 4 صبح بود...الان دیگه پیر شدیم همون 6 بیدار شیم شاهکار کردیم...
هاهاهاها...چه روزایی بوداااا...نمیشه آرزو کرد ک دوباره همچین روزایی بیاد اونم با همین بچه های باشگاه:D
ایشالله برا دکترااااا....;)

shima 70

عضو جدید
بچه ها چند تا سوای که واقعا منو گیج کردن:
1-برا نشون دادن روند طراحی و اینکه از کجا به کجا رسیدیم حتما باید با حجم نشون بدیم یا مقلا تو نما یا تو پلان هم میتونینم؟
2-اینا که میگن پلان 1.150 یا مقیاسایی مثل اینو چه طوری باید بکشیم!!!؟؟اصلا نمیتونم با مقیاس مخصوصا این مقیاسا پلان بکشیم....اگه همش 1.100 یا 1.50 بکشیم چی میشه؟
3-میتونیم اشل با خودمون بببریم؟دفتر یاداشت میشه برد؟هر ابزاری برا راندو که انتحاب کنیم میشه ببریم؟
ممنونم

moeinz

کاربر بیش فعال
کارت مثله این میمونه که یه ساختمان مثله ساختمونای 100 سال پیش طراحی کردی ..
پلیز کانسپتت؟؟؟؟
آخه این مفهومی نیس ک کانسپت بخاد...کانسپتش میتونه عملکردی باشه ک من تنبلی کردم نکشیدم...
دوستان لطفن نظر بدن
ضمنن از نظر من مفهومی کار کردن اصلن کنکوری نیست....ما بخام ی حجم رو با ی کانسپت و مفومی خلق کنیم بعدش براش پلان دربیاریم بعد نما و پرسپکتیو دربیاریم و در عین حال کارمون خوب دربیاد کار کالاتراوا هم نیست تو 4 ساعت همچین کاری کنه....همون عملکردی پلان دربیاریم و در اکسترود کردنش ی سری المان های مفهومی بهش اضافه کنیم خیلی بهترو منطقی تره برا کنکور(البته هدفم دفاع از روش عسگری پور نیستا)
اول از همه من امروز عصر اومدم و یک مقدار از پست ها خوندم اومدم از خیلی ها نقل قول بگیرم و جواب بدم و درباره کاراشون نظر بدم ولی خب بعد 2ساعت خوندن و نوشتن جواب لب تاب هنگ کرد و همه اش پرید خدایش حالش ندارم دوباره تایپ کنم مهندس کار خوبه فقط ورودی کارت اونجا که یک باغچه کشیده گذاشتی فک کنم خوب نیست لااقل کشیدیگی را عمود بر این کشیدگی میزاشتی هم بهتر بود و هم اینکه می تونستی با اون یک ورودی بهتر از این که گذاشتی تعریف کنی،این پلان چرا این قدر رنگ و وارنگ کردی اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ برا دور کارت اگه اصرار داری که کار کنی به نظرم بهتر بود که به جای خط خطی کردن از یک ماژیک کم رنگ استفاده می کردی بهتر بود
مقطع ات فک کنم خوبه تا حدودی البته یک ایرادی داره به نظرم ولی نمی دونم درسته یا نه بزار بقیه نظر بدن راستی از زاویه های مشکل ساز تیو کارت پرهیز کن درسته گوشه نماز خونه را باغچه زدی ولی بهتر از این می تونستی با زاویه اش برخورد کنی ببین گوشه های تیز تمیز کردنشون مشکل هستش هم داخل هم خارج یک جورایی جایی میشه برای اشغال جمع کردن البته این نظر منه
نمی دونم گفته هام درست بود یا نه ولی این چیزایی که الان به نظرم اومد
لطف کردی نظر دادی
ورودی رو خواستم مفهوم هشتی رو تغییر بدم ک وارد شدن مستقیم نباشه ولی درست میفرمایین میتونست ورودیه بهتری بکار برده بشه... ماژیک کمرنگو کاملن موافقم چون بعد اون رنگ زدن پشیمون شدم....ولی اصل هدفم این بود ک بک گراند رو تیره کنم تا پلان ب چشم بیاد...چون الآن دور کار خالیه اگه بخای کمی شلوغش کنی پلان رو تشخیص دادن کمی سخت میشه....گوشه رو هم میشد از مفاهیم پایه در معماری واژه خوبی براش درآورد(الآن یادم افتاد)..
گفته هاتم درست بود
ممنون

عاقا کارت خوبه و اگه هم نظر دادیم سری قبل خودمونو در حد نطر دهنده نمیدیم...ارائت که خوبه برای پلان و اینا باید اهل فن نطر بدن به سوالی که خودم داشتم اینه که پلانو راندو کنیم بهتره عایا ؟؟؟؟اگه آره به چه صورت

آقا نفرما ...شما سروری...چون پلان من شلوغ بود خواستم رنگ کنم ک فضاها از هم جدا بشن و راحت تر تشخیص داده بشن...ولی کمی ملایمتر رنگ میکردم بهتر بود

arefeh

کاربر ممتاز
بودمو هستم
ممنون میشم نقد هم بفرمایی

عزیزم منم بودم...حتما سلاممو برسون...بگو عارفه نجاتی از گرگان سلام رسوند...پارسال خیلی اذیتشون کردم...:redface:
والا مشکله ما کانسپته متاسفانه که نداریم و من تووو این زمینه نمیتونم چیزی بگم....
اما از لحاظ پلان و مقطع و ....چشم...
1-نما مقطعت یکم خامه...حتما توش نوشته داشته باش...
2-پی ها رو بد کشیدی...
3-ماژیکت بده فکر کنم تازه چون حس میکنم پخش میشه رو کاغذ...یا کاغذت بده...باعث شد یکم مقطعتو زشت کنه....
4-سایه ها رو میتونستی با هاشور نشون بدی
5-توی پلان حتما علامت شمال رو بزار...
6-توی زائرسرا کدوم فضا از همه مهمتره؟؟؟شاخص تر؟؟؟اونو باید هم بزرگتر از بقیه باشه هم یه جور خاص نشونش بدی ک مصصح تووو اولین نگاه اونو ببینه بعد دنبال کنه ببینه به کجا ها میره و درسترسی ها و پیش فضاهاش کجاها و چیا میشه...
7-بخش نمازخونه و وضوخانه...حتما تفکیک کن وضوخونه آقایونو از خانمها...چون در نهایت یکیش از کنار اون یکی رد میشه...جوری باشه ک بعد از وضو بتونند داخل نمازخونه بشن و چون خانمها میدونی از لحاظ حجاب و ....مشکل دارند...
8-پلان نمازخونه رو چرخوندی درست...اما اون کنجهایی ک ایجاد میشه چه داخله پلان چه خارج رو حتما حل کن....اگه استاد پایان نامه ام الان بود میگفت اون زاویه تندی ک ایجاد کردی جون میده واسه دعوا ک یکی رو بزور توش بفرستی و تا میخوره بزنیش:biggrin:
9-یه چیزی سعی کن نام هر فضا رو توی خودش بنویسی...منم یه بار کار تورو انجام دادم پارسال توی کارگاه همه بچه ها هر کی دید گفت سخته ک اسمه هر فضا رو ببینی...نکن این کارو...راست هم میگفتن من خودم با اینکه اون پلان خوب در اومده بود اما سر اسم فضاها کارم ناخوانا شده بود...حتی شماره هم نزنی حتما توی خودش بنویس...
10-پرس ات هم هر چی به خودمون نزدیکتر میشه باید کاملتر باشه...سمت راسته کارتو ببین ولش کردی....
11-مقطع پرسپکتیو بزن...اوج مهارتتو میرسونه...و مصصحح حال میکنه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا