زبان تخصصی برق الکترونیک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tito

عضو جدید
هر چیزی مربوط به رشته برق الکترونیک باشه فقط یه متن خوب حدود15الی20صفحه حالا کمتر ایرادی ندارد با تشکر از مهندسین برق فوریه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هر چیزی مربوط به رشته برق الکترونیک باشه فقط یه متن خوب حدود15الی20صفحه حالا کمتر ایرادی ندارد با تشکر از مهندسین برق فوریه[]
دوست عزيز اون ايميلي كه فرستادي به صورت علائم و شكلك برام اومد اگر اون مقاله را مي خواي ادرست و بده برات send كنم
;)

tito

عضو جدید
salam man baraton khyli vaghte pish gozashtam dige behesh niyazi nadaram tanx

tito

عضو جدید
سلام ممنونم من براتون ایمیل زدم که اگه می تونیدتا 23/09 به من بدین بازم ازتون ممنون نمی دونم چرا میخواستم جوابتونو بدم پیجم ارور میداد

saeid_1mw

عضو جدید
:surprised:سلام دوست عزیز اگه متنی چیزی در مورد زبان تخصصی الکترونیک داری اگه برام بفرستی ممنو نت میشم اخه شنبه امتحان دارم مرسی saeidlotfi@ymail.com

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان tito جان واقعا شرمنده به خاطر امتحانات نتونسته بودم بیام اینجا را چک کنم واقعا ببخشید که بد قول از آب در اومدم ولی واقعا ایمیلت ناخوانا و به صورت علائم بود
آقا سعید من امروز براتون می فرستم ولی به درد امتحان نمی خوره و فقط به عنوان پروژه برای زبان تخصصی قابل ارائه هست امیدوارم که دیر نکرده باشم
موفق و پیروز باشید

hesam_m

عضو جدید
سلام دوست عزیزی که مقاله درباره cpu داشت من ترم بعد میخوام زبان تخصصی بگیرم مگه برات مقدوره بیزحمت واسخ من بفرست. بازهم ممنون.h.moazeni@google.com

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزی که مقاله درباره cpu داشت من ترم بعد میخوام زبان تخصصی بگیرم مگه برات مقدوره بیزحمت واسخ من بفرست. بازهم ممنون.h.moazeni@google.com
با سلام براتون فرستادم امیدوارم به دردتون بخوره در صورت دریافت لطفا یه خبری بدید
موفق و پیروز باشید ;)

hardihood

عضو جدید
چیزهای جالبی تو این باشگاه می بینم چرا ردو بدل منابع و پروژه ها و جزوات از طریق ایمیل هست ؟؟؟
چرا اینجا نمی ذارین که بقیه هم استفاده کنن ؟؟؟؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستش وقت و حوصله uploud کردن ندارم بعد هم همینطوری :biggrin:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
ببخشید من با yahoo که براتون فرستادم fail شد اگر آدرس yahoo دارین برام بنویسین
ممنون
پیروز و موفق باشید

jonquil

عضو جدید
سلام دوست عزيز
منم واسه زبان تخصصي دنبال يه همچين متني هستم اگه اشكالي نداره واسه منم بفرست
اينم Email من:
jonquil_sum@yahoo.com
ممنونم از لطفت

mapmap

عضو جدید
سلام من احتیاج به یه استاد؛ یا مقاله جامع در مورد نرم افزار Protel se دارم.لطفا کمکم کنید.
قبلا متشکرم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای تمام دوستان ارسال شد ولی لطفا و خواهشا ایمیل هاتون را توی اینجا نزارین
یا حداقل خصوصی بفرستین
با تشکر

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تمام دوستان ارسال شد ولی لطفا و خواهشا ایمیل هاتون را توی اینجا نزارین
یا حداقل خصوصی بفرستین
با تشکر

شما مدتهاست که اینجا میگین براتون آپلود می کنم ولی نکردین! بعد تو جاهای دیگه از دیگران ایرادمی گیرید.

اگه هدفت کمک کردن هست خیلی ساده می تونید اینکار رو کنید.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شما مدتهاست که اینجا میگین براتون آپلود می کنم ولی نکردین! بعد تو جاهای دیگه از دیگران ایرادمی گیرید.

اگه هدفت کمک کردن هست خیلی ساده می تونید اینکار رو کنید.
1) بهتره قبل از به قاضی رفتن کمی هم منصف بود
2) من برای تمام کسانی که میل دادن ارسال کردم می تونید برای تک تکشون میل بزنید و سوال کنید
3) من این پست را همون اوایل ورودم به اینجا زده بودم که با قوانین زیاد آشنا نبودم
4) به همه دوستان هم گفتم خواهشا پیام خصوصی میل بدن نه در ملا عام !
5) بنده قصدش را داشتم ولی این چند وقت اخیر به دلیل قطع و وصل شدن های مکرر اینترنت به طور مداوم هر بار که آپ کردم ناقص آپ شد !
6) من هم تاپیک نزدم که من مقاله دارم هر کی می خواد براش بدم یکی از دوستان ( به تاریخ رجوع کنید یک کم ، فکر کنم بد نباشه ! ) درخواست دادن گفتم براشون می فرستم نگفتم هر کی می خواد بهم میل بده براش بفرستم (تعهدی نداشتم تا همین جاش هم لطف کردم )
7) خودمم می خواستم به مدیر بگم که این تاپیک را حذف کنه ولی بعضی از دوستان توش مقالاتی گذاشتن که هر کسی بخواد می تونه آپ کنه حالا شما ناراحتتون می کنه می تونید حذفش کنید برای منم راحت تره !

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) بهتره قبل از به قاضی رفتن کمی هم منصف بود
2) من برای تمام کسانی که میل دادن ارسال کردم می تونید برای تک تکشون میل بزنید و سوال کنید
3) من این پست را همون اوایل ورودم به اینجا زده بودم که با قوانین زیاد آشنا نبودم
4) به همه دوستان هم گفتم خواهشا پیام خصوصی میل بدن نه در ملا عام !
5) بنده قصدش را داشتم ولی این چند وقت اخیر به دلیل قطع و وصل شدن های مکرر اینترنت به طور مداوم هر بار که آپ کردم ناقص آپ شد !
6) من هم تاپیک نزدم که من مقاله دارم هر کی می خواد براش بدم یکی از دوستان ( به تاریخ رجوع کنید یک کم ، فکر کنم بد نباشه ! ) درخواست دادن گفتم براشون می فرستم نگفتم هر کی می خواد بهم میل بده براش بفرستم (تعهدی نداشتم تا همین جاش هم لطف کردم )
7) خودمم می خواستم به مدیر بگم که این تاپیک را حذف کنه ولی بعضی از دوستان توش مقالاتی گذاشتن که هر کسی بخواد می تونه آپ کنه حالا شما ناراحتتون می کنه می تونید حذفش کنید برای منم راحت تره !

اوه اوه چه توپ پری
کسی نمیگه شما به دیگران لطف نکردین ولی خوب وقتی می بینید درخواست برای یک قضیه ای زیاده بهتر اون رو پابلیک کنید تا همه به سادگی استفاده کنند، تا کمک بیشتری به دوستان بشه، اگه مشکل برای آپلود دارین برای من میل کنید تو یه سرور راحت آپلودش می کنم لینکش رو میدم تا تو یه پست دیگه در اختیار همه بگذارید. ایمیلم روبراتون خصوصی ارسل کردم. ;)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اوه اوه چه توپ پری
کسی نمیگه شما به دیگران لطف نکردین ولی خوب وقتی می بینید درخواست برای یک قضیه ای زیاده بهتر اون رو پابلیک کنید تا همه به سادگی استفاده کنند، تا کمک بیشتری به دوستان بشه، اگه مشکل برای آپلود دارین برای من میل کنید تو یه سرور راحت آپلودش می کنم لینکش رو میدم تا تو یه پست دیگه در اختیار همه بگذارید. ایمیلم روبراتون خصوصی ارسل کردم. ;)
جواب ها در تقابل با گفتار شما بود ( بهتره یه دور از روی حرفهای خودتون بخونید ! )
ترجیح می دم کارهام را خودم انجام بدم
از لطف شما هم ممنون

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب ها در تقابل با گفتار شما بود ( بهتره یه دور از روی حرفهای خودتون بخونید ! )
ترجیح می دم کارهام را خودم انجام بدم
از لطف شما هم ممنون

نکته هاتون واقعاً قابل تامل هست! ضمناً من با شما سر جنگ ندارم ولی شما چوب به دست هستید، آدم با چوب نمی یاد سر مذاکره!

behbod

عضو جدید
سلام
بچه ها چی اتفاقی افتاده تو الکترونیک چرا اینجوری با هم صحبت می کنید از شما ها بعیده که عضو فعال ما هستید دوستان یکم مهربان تر بابا ما برای کمک کردن به هم و گرفتن دست همدیگر جمع شدیم, نمی خواهم شما بزرگان را نصیحت کنم ولی کاری نکنیم تا یکی از مهندسان صنایع بییاید و ما را مسخره کند ما وقتی در یک رشته وارد می شویم همه با هم دوست می شویم و وقتی اون قسم نامه پایان تحصیلات را می خوانیم برای اینکه همه با هم یک خانواده می شویم و درسته که در یک خانواده اختلاف وجود دارد ولی به بیرون نشت نمی کند
با تشکر از شما دو گل فعال الکترونیک

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها چی اتفاقی افتاده تو الکترونیک چرا اینجوری با هم صحبت می کنید از شما ها بعیده که عضو فعال ما هستید دوستان یکم مهربان تر بابا ما برای کمک کردن به هم و گرفتن دست همدیگر جمع شدیم, نمی خواهم شما بزرگان را نصیحت کنم ولی کاری نکنیم تا یکی از مهندسان صنایع بییاید و ما را مسخره کند ما وقتی در یک رشته وارد می شویم همه با هم دوست می شویم و وقتی اون قسم نامه پایان تحصیلات را می خوانیم برای اینکه همه با هم یک خانواده می شویم و درسته که در یک خانواده اختلاف وجود دارد ولی به بیرون نشت نمی کند
با تشکر از شما دو گل فعال الکترونیک

من کمال تشکر رو از شما دوست عزیز دارم، من هدفم این بود که به بچه ها کمکی بشه، جملاتم جنبه انتقادی داشت، نه توهین و چیز دیگه ای، با این حال اگه صحبتهای من باعث این قضیه شده عذرخواهی من رو پذیرا باشید.

نخبه برق

کاربر بیش فعال
درخواست فوري مقاله

درخواست فوري مقاله

سلام به همه مهندسين عزيز

يك مقاله چند صفحه اي براي زبان تخصصي مي خوام

مهم اينه كه تو محدوده برق باشه هرچي بود بود

لطفا برام ميل كنيد

ازتون ممنونم;)

m.r.alizadeh08@gmail.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.