رییس

shahyad

عضو جدید
نظر شما در مورد نقش آقای اسدی در پیشرفت دانشگاهمون چیه؟قبولش دارین یا نه؟:que::warn:

hamed.s

عضو جدید
رئیس

رئیس

من اول فکر میکردم تقصیر اقای آقاییه که دانشگامون پیشرفت نمیکنه چون اولا فکر میکردم رئیس دانشگاه اونه.
خوب اگه شما میگید اسدی رئیسه حرفی توش نیست ولی واسه من هنوز آقایی رئیسه بهتره اسدی جاشو بده به اون چون خیلی برازندشه حداقل صبح تا صبح که میاد کلاسارو چک کنه میبینیمش:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مثل ایمکه من از همه جلوترم من تا حالا طی این سه سال 3 بار ایشون را از فاصلا یک کیلومتری دیدم
به طور مینگین می شه سالی یه بار :biggrin:
فکر کنم من یه کم از سهم بقیه را خوردم:D
به قول دوستمون آقایی حضورش پر رنگ تره
موفق و پایدار باشید

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که ما زیاد دیدیمش به کجا رسیدیم که شما نیدید یا کمدیدن نرسیدین!

رئیس دانشگاه ما تخصص در صحبت کردن و وعده دادن دارن فقط همین، که البته کاری بس بزرگ است!

shahyad

عضو جدید
bacheha sharmande fingilish minvisam
man khodam daneshjuye term hasht hastam tanha yek bar unam be ghole dustemun az faseleye yek kilometri didamesh hata yek bar be dalil moshkeli ke dashtam ba ishun mikhastam sohbat konam ke ishon hazer nashodand ba man sohbat konan va tanha ba monshi ishon harf zadam
kash mishod kari kard ke ishon az in daneshgah beran albate az ma ke gozasht ye chan mahe dige tu in daneshgah bishtar nistim man moondama ba tavajoh be bodje daneshgah in bodje ro koja kharj mikonan va faghat begam ke tu in chahar sal emkanate ma az yek dabirestan ham kamtar bud be omide roozi ke jenabe raees az in daneshgah beran!!! az ma ke gozasht

hamed.s

عضو جدید
ببین رفیق این کار امکان نداره.
نمیدونم اون اعتصاب ترم بهاره سال 85 یادت هست من اون موقع ترم 2 بودم گفتم عجب دانشگاهی اومدم فکر میکردم با این فعالیتی که بچهه هاش دارن به سال نکشیده رئیس اخراج میشه و با اومدن یه آدم کار درست همه چی درست میشه:cool:
ولی اینطوری نشد خودت میدونی چرا،چون کسی که اعتصاب رهبری میکرد با یه وعده بچه گانه در عرض یک روز 180 درجه تغیر عقیده داد و همه چی به همین راحتی تموم شد.
من فکر نمیکنم دیگه فرصت اون جوری گیر بچه ها بیاد.
من از کسانی شنیدم اسدی رئیس اخراجی دانشگاه صدراست .

ELEC1387

عضو جدید
آقا من فکر میکنم موضوع داره عوض میشه عنوان این تاپیک در مورد نقش دکتر اسدی در پیشرفت دانشگاه بود نه دیدار ایشون! من معتقدم ما همش دنباله یه نفر می گردیم که همه کاسه کوزه ها رو سرش بشکنیم! اگر می خوایم پیشرفت کنیم باید از خودمون شروع کنیم باور کنید این شعار نیست , حالا دیدار دکتر اسدی چه ربطی به پیشرفت ما داره نمی دونم.:smile:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین رفیق این کار امکان نداره.
نمیدونم اون اعتصاب ترم بهاره سال 85 یادت هست من اون موقع ترم 2 بودم گفتم عجب دانشگاهی اومدم فکر میکردم با این فعالیتی که بچهه هاش دارن به سال نکشیده رئیس اخراج میشه و با اومدن یه آدم کار درست همه چی درست میشه:cool:
ولی اینطوری نشد خودت میدونی چرا،چون کسی که اعتصاب رهبری میکرد با یه وعده بچه گانه در عرض یک روز 180 درجه تغیر عقیده داد و همه چی به همین راحتی تموم شد.
من فکر نمیکنم دیگه فرصت اون جوری گیر بچه ها بیاد.
من از کسانی شنیدم اسدی رئیس اخراجی دانشگاه صدراست .
با سلام
برای اطلاع بیشتر دوستان باید عرض کنم اقای رییس مدتی رئیس دانشگاه آزاد صدرا بودند و به علت تلاش های زیاد در راستای افزایش فعالیت های دانشگاه در تمامی راستاها و درخشش فوق العاده ایشان در آنجا با مراسمی به یادماندنی و فوق العاده با شکوه به همراه اشکریزان دانشجویان سرشار از علاقه به ایشان از دانشگاه صدرا به منظور ارتقا سایر دانشگاههای کشور و بهره مندی سایر دانشگاه ها از برکت حضورشان به تهران منتقل شدند و پس از راه اندازی این واحد به منظور ایجاد محیطی کاملا علمی و آموزشی و در راستای خدمت به دانشجویان این مرز و بوم قدم بر بر سر دانشجویان ما نهادند و با وجود دوری و سختی راه و مشقت های فراوان و فقط با هدف سازندگی هر چه بیشتر نیروهای فوق تخصصی و آوردن تنی چند از افراد فوق العاده حرفه ای و دلسوز به این واحد ما را مورد عنایت خودشان قرار دادند
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراسم پر شکوه تجلیل از ایشان به هنگام خروج از واحد صدرا بهتراست از دانشجویان قدر شناس صدرا کسب اطلاع نمایید
متاسفانه دانشجویان واحد علوم و تحقیقات توانایی و قدر شناسی کافی لااقل به اندازه واحد صدرا برای تشکر از ایشان را ندارند

alirad10120

عضو جدید
آقا من فکر میکنم موضوع داره عوض میشه عنوان این تاپیک در مورد نقش دکتر اسدی در پیشرفت دانشگاه بود نه دیدار ایشون! من معتقدم ما همش دنباله یه نفر می گردیم که همه کاسه کوزه ها رو سرش بشکنیم! اگر می خوایم پیشرفت کنیم باید از خودمون شروع کنیم باور کنید این شعار نیست , حالا دیدار دکتر اسدی چه ربطی به پیشرفت ما داره نمی دونم.:smile:
حرفتون کاملا درسته. ما هم نمی گیم دیدنشون به پیشرفت دانشگاه ربط داره. اما خداییش رییسی که دانشجو یه بار هم ندیدتش چه نقشی می تونه ایفا کنه که احیانا از چشم ما دور مونده.
من که بعضی وقتا واقعا فک می کنم آقای آقایی رییسه. دستشم درد نکنه خدا وکیله زحمت می کشه. لااقل به قول دوستمون در دسترسه.

hamed.s

عضو جدید
ببین دوست من ماکه عاشق دیدن رئیس دانشگاه نیستم ،ولی به نظر شما مسئول تمام این بی نظمی هایی که تو این 4 سالی که از تاسیس دانشگاه میگزره کیه؟
اگه اسدی مدیر لایقی بود مطمئن باش میتونست تو همون 2سال اول دانشگارو جمع و جور کنه.

shahyad

عضو جدید
دانشگاه آزاد ساری در عرض یک سال شش ساختمون شش طبقه ساخت اما رییس دانشگاه ما فقط وعده میدهند بعد از چهار سال تازه اسکلت ساختمونهایی که وعده دادند دیدیم این فقط یه قسمت از مشکلات دانشگاه هستش تنها چیزی که دیدیم از این دانشگاه اسمشه که دلمونو به همون خوش کردیم

• Like
واکنش ها: sh85

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من این تاپیک رو دیده بودم اما فکر کردم انقدر وضع روشنه که نیازی به جواب کسی نیست
واقعا متن ها جالب بود
حرف های دوست عزیز آقای بینش رو قبول دارم اما جدیدا یه تغییراتی کرده ایشون دیگه وعده نمیدن فقط یه کارای دیگه میکنن
دکتر در جواب اعتراض دانشجوها داخل دفترش به وضع سرویس ها فرمودند(این راننده ها لطف میکنن کرایه از معالی آباد تا اعلم یا ادبیات رو از شما نمی گیرن)){دکتر به کسی نگیا بذار بین خودمون باشه:biggrin:

چند ماه پیش که بچه ها رو یادم نمیاد کجا رفته بودن با سرویس ها جمعی بیش از 200 نفر داخل دانشگاه منتظر سرویس بودن من به راننده ها که زنگ میزدم که جواب نمیدادن،به آقای یک کلام مسئول سرویس ها زنگ زدم میگفت به آقای هادی پور یا حسام پور تماس بگیر((آخه مگه تو مسئول نیستی من چرا زنگ بزنم)) بعد از 1 ساعت دکتر اسدی رییس محترم که بچه ها بهش میگن پدر خوانده رد شد دید 200 نفر منتظر یه خنده به بچه هایی که ایستاده بودن زد و با یه سری از دانشجو نما ها که دنبالش بودن و هی میگفتن مسئلتون مسئلتون رد شدن
آخه این آدم دلش نمیخواد وضع درست بشه
اگه وضع درست بشه سطح توقعات میره بالا(( حالا اون موقع بیا و درستش کن))
از ایشون هیچ انتظاری نداشته باشید
ایشون عمدا اینجا هستن تا وضع اینجوری باشه
والا اگه ستاد مرکزی میخواست رییس دانشگاه بفرسته برای پیشرفت، چرا ایشون رو فرستاد؟؟؟!!!!!
تاپیک دوست عزیز sh85 رو بخونید میفهمید

• Like
واکنش ها: sh85
بالا