روز شمار اعلام نتایج آزمون طراحی آبان 93 -27 بهمن ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا میخان دقیقا ،وقتی واسه آزمون بعدی ثبت نام میکنند.نتیجه رو بدن ک؛وقتی واسه اعتراض نباشه...
چرا از بچه هایی ک تماس گرفتن ،به حالت شاکی نگفتن ک خودتون گفتین تو راهنما 30 بهمن.مگه المپیاد ریاضیه ... کنکور سراسریم جواب آزمون طراحیشو سر موعد مقرر میدن
والا بخدا المپیاد جهانی ریاضی هم جوابش انقده طول نمی کشه!!!
دلم خیلی گرفته بخدا

آخرین ویرایش:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
اصلا بذارید 2-3 روز دیرتر بدن، قرار نیست که بکشنمون اینهمه خودمونو داغون کنیم که...هر کس شکایت داره خودش میدونه، این آزمون و نتیجه اش همچین آش دهنسوزی نیست که بخواید بخاطرش اینقدر خودتونو تحت فشار قرار بدی
بقول دوستمون هیچی ارزش اینهمه حرصو اعصاب خوردیو نداره،
5شنبه سازمانای تهران همه تعطیل هستن، از اولشم باید فکر 5شنبه رو از سر بیرون بندازی..
خواهشا انقدر اعصابتونو خراب نکنید؛ باور کنید سلامتی درجه اول همه اینها قرار داره...

MK6

کاربر بیش فعال
اصلا بذارید 2-3 روز دیرتر بدن، قرار نیست که بکشنمون اینهمه خودمونو داغون کنیم که...هر کس شکایت داره خودش میدونه، این آزمون و نتیجه اش همچین آش دهنسوزی نیست که بخواید بخاطرش اینقدر خودتونو تحت فشار قرار بدی
بقول دوستمون هیچی ارزش اینهمه حرصو اعصاب خوردیو نداره،
5شنبه سازمانای تهران همه تعطیل هستن، از اولشم باید فکر 5شنبه رو از سر بیرون بندازی..
خواهشا انقدر اعصابتونو خراب نکنید؛ باور کنید سلامتی درجه اول همه اینها قرار داره...
ولی بهار جون سری پیشم 5 شنبه ساعت4 اعلام کردن، ای کاش امروز اعلام کنن من یکی که واقعا دیگه بریدم.:w39:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها چرا اینطوری میکنید!
یکم آروم باشید آخه...
من خودم ازاون آدمایی بودم ک آذر ماه بعد از امتحان گفتم اگ قبول نشم دیگه شرکت نمیکنم،
ولی الان اگ قبول نشم بازم شرکت میکنمباید امتحان لعنتیو قبول شم،هرچند اصلا از هزینه ی آزمونشون راضی نیستم،تو جیب هرکی میره خیر نبینن،درسته این آزمون هزینه داره،ناهار مزخرفو دوغو کیکو آب میدن و پول مراقبو هزینه های دیگه ولی نه دیگه نفری هفتاد،
اینهمه صبرکردیم 4روزم روش،من دوسدارم قبول شم،نشدمم ب جهنم :)
کم حرص میخوریم سر هر آزمونی،بیایم سر اینم خودمونو داغون کنیم ک چی بشه

MK6

کاربر بیش فعال
بچه ها چرا اینطوری میکنید!
یکم آروم باشید آخه...
من خودم ازاون آدمایی بودم ک آذر ماه بعد از امتحان گفتم اگ قبول نشم دیگه شرکت نمیکنم،
ولی الان اگ قبول نشم بازم شرکت میکنمباید امتحان لعنتیو قبول شم،هرچند اصلا از هزینه ی آزمونشون راضی نیستم،تو جیب هرکی میره خیر نبینن،درسته این آزمون هزینه داره،ناهار مزخرفو دوغو کیکو آب میدن و پول مراقبو هزینه های دیگه ولی نه دیگه نفری هفتاد،
اینهمه صبرکردیم 4روزم روش،من دوسدارم قبول شم،نشدمم ب جهنم :)
کم حرص میخوریم سر هر آزمونی،بیایم سر اینم خودمونو داغون کنیم ک چی بشه

مسئله قبول شدن یا نشدن نیست عزیزم، مسئله بازی کردن با اعصاب بچه های مردم که شده سرگرمی یرای اینا، واقعا این بی برنامگی ها جای تاسف داره حداقل اگه برای ما ارزش قائل نیستن برای حرفای خودشون ارزش قائل باشن.

وسعت

عضو جدید
اقا جواب طراحی را بذارم ی لینک جدا باز میکنن؟
من هی دارم قبلی را چک میکنم///ههههههههههههههههه

سخت نگیریم دیگه...خخخخخخخ

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها زمان ثبت نام دوره بعد مشخص نیست؟
دوست عزیز معمولا وقتی جواب طراحی میاد بلافاصله ثبت نام دوره بعد شروع میشه
گاهی هم قبل از اینکه جواب بیاد ثبت نام دوره بعد شروع میشه مث سری قبل این یکی واقعا تعجب داره

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مسئله قبول شدن یا نشدن نیست عزیزم، مسئله بازی کردن با اعصاب بچه های مردم که شده سرگرمی یرای اینا، واقعا این بی برنامگی ها جای تاسف داره حداقل اگه برای ما ارزش قائل نیستن برای حرفای خودشون ارزش قائل باشن.

عزی م این چیزجدیدی نیست،مگه فقط تو این زمینه با اعصاب ما بازی میشه!
فقط آزمون نیس،مگه همینکه اینهمه درس خوندیم کار نیست این بی اعصابی نیس ؟!

همش همینه من فقط میگم قوی باشین..

مهديه مقدم

عضو جدید

منم باهات موافقم به خدا ارزش نداره من زیاد برام مهم نیس چون به چشمم میبینم که پروانه و اینا فقط یه راهه برا کار کردن...به وقت و اعصاب ماها ارزش قائل نیستن اینا...به اعصاب خودتون رحم کنید

• Like
واکنش ها: MK6

MK6

کاربر بیش فعال

هلو جان قوی هستیم که تا الان دووم آوردیم، والاه تا الان با این اوضاع مملکت باید هفتا کفن می پوسندیم.:w37:

eli elhami

عضو جدید
فکر کنم حرف بچه ها درست بود ...هفته بعد اعلام میکنن... چقدر بیشعورند... اسم خودشونم میزارن مهندس ... مهندسی ک قول بده و ب قولش عمل نکنه آدم نیست ک چه برسه به مهندس بودن...
تو راهنما گفتن 30 بهمن
موعد مقرر
تازه زیادم این سری وقت گذاشتن واسه تصحیح...

MK6

کاربر بیش فعال
فکر کنم حرف بچه ها درست بود ...هفته بعد اعلام میکنن... چقدر بیشعورند... اسم خودشونم میزارن مهندس ... مهندسی ک قول بده و ب قولش عمل نکنه آدم نیست ک چه برسه به مهندس بودن...
تو راهنما گفتن 30 بهمن
موعد مقرر
تازه زیادم این سری وقت گذاشتن واسه تصحیح...

تا ساعت 4 صبر کنیم ببینیم چی میشه، سری پیشم راس ساعت 4 رو سایت گذاشتن. دیگه هر چی خدا صلاح میدونه همون بشه، با حرص خوردن ما اینا ککشون نمیگزه.:w46:

آخرین ویرایش:

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
این تفاهم نامه نمی دونم چی چیِ روستایی منو کشت:w05:
دکمه F5 کیبورد پکید از دیشب خخخخخخخخخخخخ
جالبه که همیشه هم بدهکارِ ایناییم. هر موقع رفتم سازمان و در مورد دوره اجرا سوال پرسیدم اون خانم بی ادبی که اونجا نشسته کم مونده بیاد منو بخوره. آخ چی میشد یه کف گرگی من به ایشون میزدم.. :w06:

panahi_arch

عضو جدید
انگار قرار نیست امروز نتایج رو اعلام کنن.اینا که اینقدر بی برنامه هستند دیگه چرا تاریخ تعیین میکنن.این همه استرس و تنش به مردم وارد میکنن:mad:

panahi_arch

عضو جدید
هر چند که من امیدی به قبولی ندارم ولی بالاخره باید بدونم چیکار کردم :cry:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز معمولا وقتی جواب طراحی میاد بلافاصله ثبت نام دوره بعد شروع میشه
گاهی هم قبل از اینکه جواب بیاد ثبت نام دوره بعد شروع میشه مث سری قبل این یکی واقعا تعجب داره
ممنونم.با این حساب بجای اینکه بشینیم ببینیم کی نتایجو اعلام میکننن باید منتظر بمونیم ببینیم ثبت نام دوره جدید کیه!!چند روز بعدش ایشالا نتایجو هم اعلام میکنن:w10:

nemidoonam_66

عضو جدید
سلام به همگی
من خواننده خاموش این تایپیکم
اومدم فقط فحش بدم برم
بمیییییییییییییییییییییرن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.