روایت چادری شدن دختری که از دین متنفر بود/فیلم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه تلوزیونی «از لاک جیغ تا خدا» در شبکه دو سیما دیروز به سراغ دختری رفت، که در فرآیند دینداری و برگزیدن حجاب چادر برای پوشش خود، فراز و فرودهای بسیاری را از دوران راهنمایی تا ورود به دانشگاه پشت سرگذاشته است.وی در این گفتگو به اردوهای مختلط دانشگاه، تنفر خود از دین خدا، و همچنین روحیه ضد پسری خود به خاطر عدم وجود حجاب برای پسران اشاره کرد...........

http://www.aparat.com/v/nNKxQ/روایت_چادری_شدن_دختری_که_از_دین_متنفر_بود

آخرین ویرایش:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از اسم این برنامه خیلی بدم میاد و خیلی خامه اسمش. تا به حالم ندیده بودم. الان این تیکه ک شما گذاشتید رو دیدم.
در مورد نظرم متاسفانه نمیتونم هیچی بگم. اما یه سوالی پیش اومد برام. اینکه چرا بین حجابی که داشته در بدو ورودش به دانشگاه یعنی مانتو اینا که به گفته خودش میگفت خوب بود و چادر چادر رو انتخاب کرده؟ چرا چادر؟ چرا مجری اینو ازش نپرسید!یا من دقت نکردم؟
اما یه توصیه دارم. خصوصا به کسایی که دیگران زیاد میان پیششون برای سوال پپرسیدن یا مطرح کردن دغدغه هاشون. اونم اینکه اگه دیدی یکی مثلا میاد تو بحثی که
توش حجابه شرکت میکنه اگه دیدی میاد جوانب مختلف نظرشو میگه و زمانایی که داری یه چیزی میگی در عین حال که اصراری بر غلط بودنش نداره اما نمیپذیره این تو دوراهیه. اگه به راهی که میرفت مطمئن بود دیگه اجازه نمیداد بهت که بخای حرفی بزنی. یا حتی نظرتو بگی. یا خودش بخاد حرفی بزنه. اگه چیزی کسی رو جذب میکنه به نظر من اون دغدغه ی اون شخص بوده و یا هست. با حرف های زننده ات دورش نکن. فقط کافیه نظرتو بگی اما اگه دیدی قبول نمیکنه لازم نیست خیلی ببخشید بازم خیلی ببخشید سگ درونتو بهش نشون بدی. چون در حالت اول شاید بعدا یه جایی تمام حرفای تو رو کنج قلبش بذاره اما در حالت دوم تو مدیونی برای همیشه بهش.
همین