روانشناسی شناخت از روی حدفها و اظهار نظر ها

پیر بابا

عضو جدید
در این سایت ما همدیگر را از حرفها و اظهار نظرها می شناسیم و برپایه همین نظرها تصویری ازچهره و شخصیت دوستان در ذهن ما نقش می بندد.
از شما میخواهم یکی از دوستان کاربر را که با ایشان در ارتباط هستید انتخاب کرده ـ ضمن رعایت احترام و ادب و بی آنکه موجبات تکدرخاطر او را فراهم آورید ـ تصورات خود را درباره شخصیت و منش ایشان بنویسید. همانگونه که ذکر شد این تصورات حدسی و ذهنی است و ممکن است با واقعیت تفاوت فاحش داشته یاشد. پس لازم است دوستان کمی سعه صدر داشته باشند.

arashlolos

عضو جدید
عنوان: روانشناسی شناخت از روی حدفها و اظهار نظر ها

در این سایت ما همدیگر را از حرفها و اظهار نظرها می شناسیم و برپایه همین نظرها تصویری ازچهره و شخصیت دوستان در ذهن ما نقش می بندد.
از شما میخواهم یکی از دوستان کاربر را که با ایشان در ارتباط هستید انتخاب کرده ـ ضمن رعایت احترام و ادب و بی آنکه موجبات تکدرخاطر او را فراهم آورید ـ تصورات خود را درباره شخصیت و منش ایشان بنویسید. همانگونه که ذکر شد این تصورات حدسی و ذهنی است و ممکن است با واقعیت تفاوت فاحش داشته یاشد. پس لازم است دوستان کمی سعه صدر داشته باشند.
اول از خودتون شروع میکنیم:
چه پسر خوبی!!! چقد باحال ، ناز ، گل!!!:D
یچیزو میدونم اینکه تو بچگی املات صفر بود بالا قرمزارو نگا!!!:biggrin:

:gol:

ever green 1

کاربر فعال
اول از خودتون شروع میکنیم:
چه پسر خوبی!!! چقد باحال ، ناز ، گل!!!:D
یچیزو میدونم اینکه تو بچگی املات صفر بود بالا قرمزارو نگا!!!:biggrin:

:gol:

سلام دوست عزیز چون موضوع تاپیک جالب بود و برای منم همیشه جای سواله که چطور میشه به شخصیت حقیقی کسی پی برد.و درست شناخت .امتحان می کنم و با اجازه نظرم رو راجع به طرز صحبت و بیان شما میدم.

نمیدونم چقدر درسته؟
با توجه به طرز صحبتتون من برداشت می کنم شما آدمی هستی که خیلی راحت و سطحی از همه مسائل می گذرین و زیاد حال و حوصله فکر کردن حداقل راجع به روابط انسانی و همچنین شناخت و اصلاح ابعاد شخصییتتون ندارین .
و در ضمن کلا خیلی زود راجع به هرچیز و هرکس قضاوت میکنین و اون رو بیان می کنین . و البته کمی بدبین

حتی تصویری که از ظاهرتون به نظرم میاد . نسبتا فشن می گردین!

اینها همه نظرات و تصورات شخصی من بود و البته نمی تونم بگم صد در صد مطمئنم. می خوام بگم اینطوری برداشت کردم.. . امیدوارم ناراحت نشید.بگید چه قدر درست و چقدر نادرسته؟