رتبه قبولی در ارشد مکانیک شبانه بوعلی همدان (تبدیل و طراحی)

amin_ft

عضو جدید
سلام
کسی میدونه رتبه مورد نیاز برای قبولی در ارشد مکانیک شبانه بوعلی همدان (تبدیل و طراحی) حداکثر چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MechanicJJ

عضو جدید
طراحی روزانه پارسال تا 1340 گرفته بود ، امسال تا 1600-1700،تبدیل هم تا حول و حوش 1200-1300
واسه شبانه هم یه 200 تا به هرکدوم اضافه کن.
حالا چرا بوعلی؟از زندگیت سیر شدی؟

amin_ft

عضو جدید
مهندس عزیز
ممنون از راهنماییت
اما اگر از زندگی سیر شدی یه سر به چمران اهواز بزن
من کارشناسی چمران بودم
پدر درمیآوردند از دانشجو
وضعیت آب و هواشم که افتضاح بود.
من ساکن بروجرد هستم.همدان برام خوبه.نزدیکه.
از معایب بوعلی چی میدونی؟ میشه بگی؟؟؟
باز هم ممنون...

amin_ft

عضو جدید
مهندس عزیز
ممنون از راهنماییت
اما اگر از زندگی سیر شدی یه سر به چمران اهواز بزن
من کارشناسی چمران بودم
پدر درمیآوردند از دانشجو
وضعیت آب و هواشم که افتضاح بود.
من ساکن بروجرد هستم.همدان برام خوبه.نزدیکه.
از معایب بوعلی چی میدونی؟ میشه بگی؟؟؟
باز هم ممنون...

amin_ft

عضو جدید
به نظر من 1400 بره روزانه بوعلی اونم تبدیل معایبه. خدایا در این آخرین روزهای دنیا مرا از بندگان قرارده.

عجب...
دچار دور شدیم.
شما باشی با 1400 کجا میری؟؟؟
کلا این که من با شما دارم حرف میزنم و نمیشناسمتون خودش از نشانه های اخر الزمانه.
زیاد خودتو درگیرش نکن.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب...
دچار دور شدیم.
شما باشی با 1400 کجا میری؟؟؟
کلا این که من با شما دارم حرف میزنم و نمیشناسمتون خودش از نشانه های اخر الزمانه.
زیاد خودتو درگیرش نکن.

دوره ما 800 شبانه بوعلی هم قبول نمی شد.

aminiarash

عضو جدید
من یه چیزی میدونم ...همین قدر بهت بگم از ورودی ،90 7 تا همزمان اخراج شدن ببقیه مشروط.طراحی کاربردی همین امسال 9 تا از 16 مشروط شدن ...تبدیل اوضاع خیلی خراب تره ...بیای می فهمی ...اگر اومدی همون روز اول مهر خودت روزی 1000 دفعه به خودت فحش میدی و ارزو میکنی کاش اصلا" قبول نشده بودی ......شبانه ها که خودشون سریع در میرن چون محرومیت ندارن و خوشا بحالشون وای به روزی که روزانه قبول شده باشی :redface:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزی میدونم ...همین قدر بهت بگم از ورودی ،90 7 تا همزمان اخراج شدن ببقیه مشروط.طراحی کاربردی همین امسال 9 تا از 16 مشروط شدن ...تبدیل اوضاع خیلی خراب تره ...بیای می فهمی ...اگر اومدی همون روز اول مهر خودت روزی 1000 دفعه به خودت فحش میدی و ارزو میکنی کاش اصلا" قبول نشده بودی ......شبانه ها که خودشون سریع در میرن چون محرومیت ندارن و خوشا بحالشون وای به روزی که روزانه قبول شده باشی :redface:
چه خبره مگه شلوغش کردین، چند تا درس آبکی کارشناسی این حرفا رو نداره. بخونی قبولی، نخونی می افتی.

amin_ft

عضو جدید

من دوستام چمران هم که هستن همین ترم اول استادا بهشون تجاوز کردن و یه چهار پنج تاشونو مشروط کردند.
اما دوستم که تبدیل همدان می خونه میگه اوضاع طراحی بهتره.
تبدیلش بدتره.

aminiarash

عضو جدید
بله وقتی بری ببینی تو درس ارشد بالاترین نمره 12 از 20 شده پایان ترم می فهمی چه خبره ...اون موقعست که استاد با دید خودش نمره می ده و اگر بهت دید نداشته باشه بد بختت میکنه ....

مهندس بدبخت

عضو جدید
سلام کلا تو این شرایط مملکتی ارشد خوندن اشتباهه و وقت وهزینه تلف کردنه مگر برای ترفیع رتبه شغلی من خودم تبدیل علوم تحقیقات میخونم عین سگ پشیمونم واقعا درسا سخته استادا سختگیر مشروطی پشت مشروطی از کارم که خبری نیست و...

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا

واقعا

سلام کلا تو این شرایط مملکتی ارشد خوندن اشتباهه و وقت وهزینه تلف کردنه مگر برای ترفیع رتبه شغلی من خودم تبدیل علوم تحقیقات میخونم عین سگ پشیمونم واقعا درسا سخته استادا سختگیر مشروطی پشت مشروطی از کارم که خبری نیست و...

سلام
اولا در ایران ظرفیت ها اصلا مشخص نیست برای مثال سال88با رتبه 1000به سختی محقق اردبیل قبول میشدی اما سال 89با 1000تبریز روزانه میفتادی حتی کسی هم بود با 2000شبانه تبریز افتاد سال بعدش باز هم رتبه ها رو کم کردن تا جاییکه با 600خواجه نصیر قبول نمیشی
امسالم خدا میدونه و این ربطی به تعداد شرکت کننده نداره به هیچ وجه فکرم نکنم توی 4سال تعداد شرکت کننده از 5000به 50000برسه چون تو بهترین حالت 12000نفر شرکت کننده هست که اکثرشون هنرستانی هستن و سیاهی لشکر
در مورد درس خوندن واقعیت اینه مکانیک خیلی سخته و با درس خوندن تو فرجه نمیشه قبول شد برای همین خودتونو با هتل عمران مقایسه نکنید
ارشد طراحی به مراتب سختتر از تبدیل هستش و کسی که ارشد میخونه باید واقعا وقت بزاره من نمیتونم درک کنم کسی هم شاغل باشه و هم بتونه مثلا المان محدود یا مکانیک شکست رو پاس کنه
درس ها هم همونن دینامیک به اون سختی میشه دینامیک پیشرفته که ادم نمیتونه تجسمش کنه
اینم که میخواهید ارشد بخونید یا نه به نظر من تو این شرایط بد بازارکار و اقتصادی درس خوندن تو یه جای خوب بهترین کار ممکنه این بحث ها در مورد پشیمونی رو بیشتر تو دوره دکترا میکنن نه ارشد
در مورد امار زیاد مشروطی هم برمیگرده به سختی درس و رشته و اساتید که همه جا هست از شریف گرفته تا ازاد نا کجا اباد

narges.mech

عضو جدید
پارسه یا ماهان یا مدرسان؟

پارسه یا ماهان یا مدرسان؟

سلام.من تابستون فارغ میشم و کارشناس مکانیکم سیالات.اگه پایم قوی نباشه بنظرتون با شرکت توی کلاسای موسسات میتونم نتیجه خوبی بگیرم؟مثلا صنعتی اصفهان؟کلاسا در چه سطحین؟کدوم موسسه بهتره؟

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام
اولا در ایران ظرفیت ها اصلا مشخص نیست برای مثال سال88با رتبه 1000به سختی محقق اردبیل قبول میشدی اما سال 89با 1000تبریز روزانه میفتادی حتی کسی هم بود با 2000شبانه تبریز افتاد سال بعدش باز هم رتبه ها رو کم کردن تا جاییکه با 600خواجه نصیر قبول نمیشی
امسالم خدا میدونه و این ربطی به تعداد شرکت کننده نداره به هیچ وجه فکرم نکنم توی 4سال تعداد شرکت کننده از 5000به 50000برسه چون تو بهترین حالت 12000نفر شرکت کننده هست که اکثرشون هنرستانی هستن و سیاهی لشکر
در مورد درس خوندن واقعیت اینه مکانیک خیلی سخته و با درس خوندن تو فرجه نمیشه قبول شد برای همین خودتونو با هتل عمران مقایسه نکنید
ارشد طراحی به مراتب سختتر از تبدیل هستش و کسی که ارشد میخونه باید واقعا وقت بزاره من نمیتونم درک کنم کسی هم شاغل باشه و هم بتونه مثلا المان محدود یا مکانیک شکست رو پاس کنه
درس ها هم همونن دینامیک به اون سختی میشه دینامیک پیشرفته که ادم نمیتونه تجسمش کنه
اینم که میخواهید ارشد بخونید یا نه به نظر من تو این شرایط بد بازارکار و اقتصادی درس خوندن تو یه جای خوب بهترین کار ممکنه این بحث ها در مورد پشیمونی رو بیشتر تو دوره دکترا میکنن نه ارشد
در مورد امار زیاد مشروطی هم برمیگرده به سختی درس و رشته و اساتید که همه جا هست از شریف گرفته تا ازاد نا کجا اباد

چيزي كه واقعيته اينه كلا سيالات از جامدات سنگين تر وسخت تره!جالبه برام كه شما داري برعكسش را ميگي!!!!
چيزي قطعي تر اينه كه كلا ارشد مكانيك سخته!اونم مخصوصا اگه كار كني.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چيزي كه واقعيته اينه كلا سيالات از جامدات سنگين تر وسخت تره!جالبه برام كه شما داري برعكسش را ميگي!!!!
چيزي قطعي تر اينه كه كلا ارشد مكانيك سخته!اونم مخصوصا اگه كار كني.

منم حرفتونو تایید میکنم،ولی قبلا فک میکردم طراحی سختتره ولی با دوستان مشورت کردم فهمیدم که تبدیل از طراحی کاربردی سختتره،و طراحی آسونتره،ولی در مجموع هر دو سخت هستن.

sdnajafi

عضو جدید
احتمال قبولی

احتمال قبولی

دوستان عزیز کسی میتونه در مورد رتبه قبولی ارشد ساخت و تولید کمکی کنه؟مثلا با 800 شانس قبولی هست؟اگه اره کجاها؟

mosishadow

عضو جدید
سلام، من 1800 طراحی و 1500 سیستمهای تعلیق ـآوردم. تو این 2تا گرایش کجاها احتمال داره قبول شم؟
سیستمهای تعلیق تهران شبانه میارم ؟ :(
ممنون میشم راهنمایی کنید.

بالا