رتبه تون رو تو کارشناسی ارشد تخمین بزنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.alinejadian

عضو جدید
با این درصدا اگه اسکیسو بالای 50 بزنی علم و صنعت قبولی. (شیرینی منم یادت نره:D)
سیاوش تیموری استاد شما بوده؟:D اینکه طرحای ما باید بیشتر بشه مورد قبول همه گل پسراست ولی در عمل در نطفه خفه میشیم معمولا:D

نه دانشگاه آزاد درس میداد.ما با مددی.شهروز.صدیق .ابراهیم زارع.رنجبر.عراقچیان...درس داشتیم
شما هم آدرس بده شیرنی شما هم محفوظه:biggrin:

tiny memar

عضو جدید
بچه ها چقدر خوب همه درك منظر را زدين :surprised: درصد هاي بچه هايي كه تازه گذاشتن واقعا خوبه موفق باشيد :gol:

m alireza

عضو جدید
با سلام
من درصدام رو مي نويسم بدون اينكه بخونم اينا رو زدم مي خوام بدونم اميدوار باشم برا اسكيس .اسكيسم بد نيست.
زبان4%-درك عمومي48%-تاريخ35%-منظر4%-فني16%

golii

عضو جدید
میانگین رو با احتساب ضرایب و تقسیم بر مجموع ضرایب حساب میشه؟

parvin24

کاربر فعال
منم درصدمو میذارم بم بگید اصلا مجاز میشم؟رتبم حدود چقدر میشه؟زبان 37% دروس فنی 27 % تاریخ معماری14%.درک عمومی 28% درک منظر 0.1-%(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)حیف این که 6ماه خوندم واینم درصدام.به اسکیس امید داشته باشم؟

m alireza

عضو جدید
بروبچ لطفا منو راهنماييم كنيد .......تايپيك قبليم رو جواب بديد//////////////////////

roya_210

عضو جدید
سلام این درصدامه لطفا نظر بدید:w26:

زبان30
فن 58
تاریخ66:w10:
درک 61 :w19:
منظر25:w20:
میانگین52

shisia

عضو جدید
سلام

سلام

قول دادم سوالها رو بذارم واستون
سوالها رو دارم اما اسکنر ندارم
میتونم با کیفیت پایین ax بگیرم اگه کسی میخواهد اعلام کنه تا بذارم تو صفحه شخصیم.
.مرسی به خاطر لطفتون.لطفا بری من بفرستید

greeneyes

عضو جدید
انرژی معماری

انرژی معماری

سلام- کی انرژی داده؟

سلام بچه ها، کسی اینجا هست که انرژی معماری داده باشه؟
میشه اگه کسی درصد گرفته درصد هاشو یا میانگینشو بزاره؟ واقعا ممنون میشم
اینجا تاپیکی برای این رشته نیست مجبورم اینجا بگم و البته کسای زیادی از معماری انرژی شرکت میکنن .
من خودم میانگین درصدهای انرژیم 60-63 شده کسی میتونه کمکی به من بکنه؟
البته معماری هم دادم میانگینم 52 شد.
ممنون مبشم کمکم کنید به هر صورت

greeneyes

عضو جدید
شانس قبولیت تو معماری بیشتره. اینم بهترین کمک :)
ببخشید میانگین معماریم رو اشتباه زدم 50.5 نه 52!!!
چرا شانسم کمه تو انرژی میشه بگید؟
هر سال با این میانگین قبول میشن که! شما از بچه هایی که انرژی دادن یا جایی خبر دارید که این حرفو میزنید؟

forbiddenland

عضو جدید
ارشد برنامه ریزی شهری آزاد

ارشد برنامه ریزی شهری آزاد

به نظرتون با درصدای زیر میشه آزاد مرکز برنامه ریزی شهری قبول شد:
زبان 30
ریاضی80
مبانی20
تاریخ 50
مباحث70

5967

عضو جدید
به نظرتون با درصدای زیر میشه آزاد مرکز برنامه ریزی شهری قبول شد:
زبان 30
ریاضی80
مبانی20
تاریخ 50
مباحث70
سلام
با ميانگين 60 احتمالش زياده
اما هيچي معلوم نيست اوني كه زدي با جوابا از زمين تا اسمون فرق داره
پارسال من زبان 5تا زدم درصد زبانم55اومد!

5967

عضو جدید
مگه معدل چقدر تاثیر داره خاک بر سرم !معدل من افتضاحه
معدل موثر تقريبا 20%تاثير داره اما براي تكنولوژي انرژي مديريت حيلي تاثير بيشتري داره تا جايي كه كسايي كه معدل خوبي ندارن طرف اين گرايشها نميرن

5967

عضو جدید
سلام این درصدامه لطفا نظر بدید:w26:

زبان30
فن 58
تاریخ66:w10:
درک 61 :w19:
منظر25:w20:
میانگین52
سلام با توجه به تجربم ميگم كارنامه ها كه مياد يكمي زياد درصدهامون عوض ميشه!!!
ولي با اين درصد ها احتمالا زير150 حواهد بود.با اسكيس60 دانشگاهاي تهران رو مياري ان شالله.

.مهسا.

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه اينجا عضو شدم
امسال براي اولين بار ميخوام كنكور ارشد شركت كنم.
و راستش وقتي تاپيك رو خوندم كلي ترسيدم فكر نميكردم اينقدر مشكل باشه چون به خودم مطمئن بودم.از الان شروع كردم و زبان و اسكيسم بنظر خودم خيلي خوبه.اما هيچ ايده اي ندارم كه كنكورش چطوريه و الان تقريبا ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم.
از دوستان كسي هست كه منو راهنمايي كنه؟
سوالات رو از كجا مي تونم دانلود كنم، موضوعات اسكيس....

ايميل من :
mahsa.afzaly@gmail.com

ممنون

urmo

کاربر فعال
سلام دوستان
من تازه اينجا عضو شدم
امسال براي اولين بار ميخوام كنكور ارشد شركت كنم.
و راستش وقتي تاپيك رو خوندم كلي ترسيدم فكر نميكردم اينقدر مشكل باشه چون به خودم مطمئن بودم.از الان شروع كردم و زبان و اسكيسم بنظر خودم خيلي خوبه.اما هيچ ايده اي ندارم كه كنكورش چطوريه و الان تقريبا ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم.
از دوستان كسي هست كه منو راهنمايي كنه؟
سوالات رو از كجا مي تونم دانلود كنم، موضوعات اسكيس....

ايميل من :
mahsa.afzaly@gmail.com

ممنون
از اینجا میتونی سوال ها ها رو داشته باشی
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...تی-آزمون-کارشناسی-ارشد-گرایش-های-مختلف-معماری
الان فکر کنم میخوای ارشد آزاد شرکت کنی اگه برای سراسری خونده بودی که کارت راحته ولی اگه از الان میخوای شروع کنی بهت پیشنهاد میکنم سوالات سال های قبل رو مرور کن چون که تو آزاد سوال تکراری زیاد میاد خوب اگه زبان و اسکیست خوبه برا چی میترسی ؟!

.مهسا.

عضو جدید
از اینجا میتونی سوال ها ها رو داشته باشی
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...تی-آزمون-کارشناسی-ارشد-گرایش-های-مختلف-معماری
الان فکر کنم میخوای ارشد آزاد شرکت کنی اگه برای سراسری خونده بودی که کارت راحته ولی اگه از الان میخوای شروع کنی بهت پیشنهاد میکنم سوالات سال های قبل رو مرور کن چون که تو آزاد سوال تکراری زیاد میاد خوب اگه زبان و اسکیست خوبه برا چی میترسی ؟!

مرسي براي سوالات.
آزاد كه نه سراسري امسال رو ميخام شركت كنم.همش هم كه زبان نيست. مثلا نميدونستم منظر هم اينقدروي رتبه تاثير داره و يه جورايي كنار گذاشته بودمش.بهرحال اميدوارم از راهنمايي هاي دوستان بتونم استفاده كنم

royafshp

عضو جدید
مرسي براي سوالات.
آزاد كه نه سراسري امسال رو ميخام شركت كنم.همش هم كه زبان نيست. مثلا نميدونستم منظر هم اينقدروي رتبه تاثير داره و يه جورايي كنار گذاشته بودمش.بهرحال اميدوارم از راهنمايي هاي دوستان بتونم استفاده كنم
ببخشید که تو مکالمتون دخالت می کنم ولی آزاد که منظر نداره! اینایی که شما دیدی دارن بحث می کنن مال سراسریه آزاد درساش ایناست: تاریخ-مبانی نظری-زبان-فنی-اسکیس
البته ممکنه که توی تاریخ با مبانی چند تا سوال منظر هم بدن ولی اهمیت منظر در کنکور ازاد خیلی کمه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا