رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

3312232

عضو جدید
ولی مثله اینکه هییت علمی قوی نداره زیاد؟شما از چه جهت تعریفشو شنیدی؟
من اطلاعات زیادی از اونجا ندارم...ولی شنیدم که جوش چمران خواهان زیاد داره...شما رزومشونو یه سرچ بزنی همه چی دستت میاد بهترین جا هم سایت خود دانشگاهه

aminab

عضو جدید
بچه شناسایی با 644 میشه اورد اصفهان شبانه؟:cry:

بله میشه. مالک اشتر شاهین شهر رو روزانه میاری.(خودم کارشناسی اونجا بودم.). اگه یکم شانس بیاری شبانه صنعتی هم دور از دسترس نیست. اگه100 تا پایین تر بودی شبانه صنعتی رو حتما می اوردی

shirazii

عضو جدید
بله میشه. مالک اشتر شاهین شهر رو روزانه میاری.(خودم کارشناسی اونجا بودم.). اگه یکم شانس بیاری شبانه صنعتی هم دور از دسترس نیست. اگه100 تا پایین تر بودی شبانه صنعتی رو حتما می اوردی
مالک نزدم فقط شب اصفهان زدم باریکلا به شما که با مالک و 4 ماه خوندن 22 شدی فک کردم شریف بودی;)

shirazii

عضو جدید
از تابستون شروع کردم .اشتباهم این بود که ریاضی نخوندم . واقعا این که میگن باید برنامه ریزی کرد راست می گن.هرچند ساعت که می خونی رو دقیق باید یادداشت کنی.روزی میانگین 8 یا 9 ساعت خوندم البته من ترم 9 بودم و 7 واحد کلاس داشتم فقط .
کتاب هم واسه ی ترمو مدرسان . مکانیکی دیتر در کنار جزوه و کتاب تست . فیزیکی هم من رزاقیان خوندم با چند تا جزوه (جزوه فیزیکی2 شفیعی صنعتی اصفهان ، جزوه دکتر قیصری که خلاصه ی پورتر بود ، جزوه ماهان هم خوبه ، تست مدرسان ) واسه عملیات گلعذار . البته به جای همه ی این قسمت فیزیکی کتاب جهش چاپ جدید رو بخونی کافیه ولی اگه وقت داشته باشی بهتره هر چند تا جزوه و کتاب داشته باشی و خلاصه نویسی کنی واسه خودت .
زبان هم قبل کنکور من صفر بودم . اول 504 خوندم . بعدش تافل + متن های تافل + کلمات تست های کنکور سال 83 تا 92
پشتکارتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

3312232

عضو جدید
بچه ها لطفا نظر بدید وقت اندکه.......>>به نظر شما برای کسیکه به ریخته گری علاقه نداره و به شناسایی علاقه داره کدوم بهتره>>>ریخته گری دانشگاه تهران یا شناسایی امیرکبیر...ممنون:smile:

shirazii

عضو جدید
بچه ها لطفا نظر بدید وقت اندکه.......>>به نظر شما برای کسیکه به ریخته گری علاقه نداره و به شناسایی علاقه داره کدوم بهتره>>>ریخته گری دانشگاه تهران یا شناسایی امیرکبیر...ممنون:smile:
شناسایی امیر کبیر بزن خب امیر کبیر که بد نیست که

mahdieshaghi

عضو جدید
حوصله نداری فقط کامنت گذاشتی بگی رتبت چندشده؟باریکلا.حالا برویه چرت بزن تاحوصلت بیادسرجاش

rockman4

عضو جدید
کسی اطلاعی درمورد دانشگاه سمنان داره؟ تا رتبه چند واسه روزانه گرایش شناسایی و شکل میگیره؟؟؟ چند ساله ارشد آورده؟؟؟
خواهشا زود جواب بدید وقتی نمونده!

ا جم شدن اسمه خودشونام گذاشتن استاد.سطح علمی که نداره هوای شهرشم به شدت گرمه یعنی واقعا اگه جای دیگه میاری اینجا نیا
من سمنان ارشد شناسایی میخونم یه عده عقدهای اینج

chs

عضو جدید
دوست عزیز برای هر رشته باید ببینی هیئت علمی کجا برا اون رشته قوی تره، به نظر بنده شناسایی علم و صنعت خیلی سر تر از امیر کبیر هست . امیر کبیر در این زمینه فقط اسم داره. برای شناسایی در تهران، اول دانشگاه تهران بعد شریف= علم و صنعت (شاید پایین تر) بعد امیرکبیر و آخرش مالک اشتر و خواجه نصیر. بازم میگم خیلی به هییت علمی باید توجه کنی چون در رشته شناسایی دستت برا پروژه بازه ولی اگر استاد مربوطه موجود نباشه مجبور میشی طبق شرایط دانشگاه جلو بری. بعد از این هم داشتن امکانات، دانشکده مستقل هییت علمی مستقل و سابقه دانشگاه (برای ادامه تحصیل بالاتر) اهمیت داره. من خودم ورودی 91 شناسایی علم و صنعت هستم. واقعا باید شرایط هر رشته رو جداگانه دید و گول اسم رو نخورد. (از لحاظ امکانات تحقیقاتی مالک اشتر از همشون سرتره). موفق باشی.

chs

عضو جدید

دوست عزیز برای هر رشته باید ببینی هیئت علمی کجا برا اون رشته قوی تره، به نظر بنده شناسایی علم و صنعت خیلی سر تر از امیر کبیر هست . امیر کبیر در این زمینه فقط اسم داره. برای شناسایی در تهران، اول دانشگاه تهران بعد شریف= علم و صنعت (شاید پایین تر) بعد امیرکبیر و آخرش مالک اشتر و خواجه نصیر. بازم میگم خیلی به هییت علمی باید توجه کنی چون در رشته شناسایی دستت برا پروژه بازه ولی اگر استاد مربوطه موجود نباشه مجبور میشی طبق شرایط دانشگاه جلو بری. بعد از این هم داشتن امکانات، دانشکده مستقل هییت علمی مستقل و سابقه دانشگاه (برای ادامه تحصیل بالاتر) اهمیت داره. من خودم ورودی 91 شناسایی علم و صنعت هستم. واقعا باید شرایط هر رشته رو جداگانه دید و گول اسم رو نخورد. (از لحاظ امکانات تحقیقاتی مالک اشتر از همشون سرتره). موفق باشی.

chs

عضو جدید
ا جم شدن اسمه خودشونام گذاشتن استاد.سطح علمی که نداره هوای شهرشم به شدت گرمه یعنی واقعا اگه جای دیگه میاری اینجا نیا
من سمنان ارشد شناسایی میخونم یه عده عقدهای اینج
درسته من هم همین تعریف رو ازش شنیدم. علاوه بر اینکه دانشجوهاش برای انجام پروژه مجبور میشن برن تهران یا جاهای دیگه.

rockman4

عضو جدید
درسته من هم همین تعریف رو ازش شنیدم. علاوه بر اینکه دانشجوهاش برای انجام پروژه مجبور میشن برن تهران یا جاهای دیگه.

اصلان ملوم نیس وزارت علوم چیکار مکنه اینا واسه بالا بردن امار هر کاری میکنن شما ببین که سمنان 10 تا دانشجو دکترا میگیره بعد یه استاد تمام نداره بعد دانشگاه فردوسی مشهد با 8 تا پروفسور 3 تا میگیره اسم خودشونم گذاشتن وزارت علوم من یه نمونه از دانشگاه سمنان بگم که دوستان چش بسته انتخاب رشته نکن اساتید سمنان نمیتونن واسه دانشجوا ارشد طرح موضوع پایان نامه کنن

shirazii

عضو جدید
دوستان عزیز مهلا انتخاب رشته تا 31 ام بود.تموم شد رفت انتخاب بچه ها ;)

Cyrus M

عضو جدید
میخواستم بدونم با رتبتون جایی قبول شدید؟؟
ممنون از راهنماییتون

بالا