راه های دوست پسر آزاری توپ

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه راه های دوست پسر آزاری-بهتون زنگ زد (در این مسئله فرض بر هوتن نام بودن دوست پسرتونه…!!!) بگین سلام حمید جون. بعد یه دفعه انگار که تازه متوجه شدین بگین اوا خاک به سرم علی تویی؟؟؟؟

می تونین این سیر رو تا هفده باز تکرار کنین ولی بار هجدهم دیگه خطر مرگ داره.من مسئولیتی در قبال این حادثه ندارم.

به دوست پسرتون زنگ بزنین و بگین کسی خونه نیست و دعوتش کنین خونتون ، بعد با دختر همسایه برید سینما و فیلم هوو یا ازدواج به سبک ایرونى رو ببینید.

تا دوست پسرتون یه شوخی کوچیک با شما کرد سریعا جبهه بگیرین و باهاش دعوا کنین. با کلماتی از قبیل:مگه تو خودت خواهر مادر نداری؟…یا یه همچین چیزایی .ولی دو تا سه دقیقه بعد خودتون یه جک فجیع یا افتضاح برا دوست پسرتون تعریف کنید و بعدش بشینید و قیافه بنده خدا رو تماشا کنید.

آرایش شدید بزنید و از این شلوارای خیلی برمودا و از این پیرهن آستین کوتاها بپوشید و برید جلوی دوست پسرتون رژه برید و وقتی به شما نزدیک شد و به دو سه متری شما رسید ، سرش داد بزنید و بعدش بشینید و زجر کشیدنش رو تماشا کنید.

عکسهای دو نفره ای رو که با پسر نوه عمه ی خاله ی پدربزرگ پسر دختر خالتون و یا امثالهم گرفتید به دوست پسرتون نشون بدید ولی بهش اجازه ندید حتی یه دونه عکس باهاتون بگیره.

موقع تولد دوست پسرتون جلوی دوستاش فقط بهش یه شاخه گل هدیه بدید و حالشو حسابی بگیرید و (احتمالا بسته به قدرت و توانایی قلبی و شرایط جوی) بشینید و سکته شو تماشا کنید و لذت ببرید.

همین که تو ماشین بغل دست دوست پسرتون نشستین شروع کنین به عطسه کردن و از بوی ادکلن چند صد هزار تومنیش که با زجرکش کردن پدر و مادرش خریده ایراد بگیرید و بهش بگید که به این بو حساسید.

وقتی داره باهاتون حرف می زنه همین که به جای حساس حرفاش رسید بی مقدمه موبایلشو بردارید و به یکی از دوستاتون زنگ بزنید و چهار ساعت و چهل و هشت دقیقه با دوستتون حرف بزنید و دوست پسرتون را تو کف حرف زدن و تو فکر قبض موبایل بذارید.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:D:D:Dبرای کسب اطلاعات بیشتر به پروف پارمهر جهت راهنمایی مراجعه کنید:D:D:D

...ARASH...

عضو جدید
آخي،يادش ب خير قديما اينجور اذيتا رواج داشت :دي

چند روز پيش گوشيه دوستم اتفاقي دستم بود،ديدم داره زنگ ميخوره،اسمي هم با عنوان LOVE افتاده رو گوشي ، فهميدم دوس دخترشه
برداشتم گفت شما،منم گفتم شما،گفت با علي كار دارم،گفتم امروز تصادف كرده بيمارستانه بعد قطع كردمو جواب ندادم:d

بيچاره دختره،با اينكه امام و پيغمبر نميشناخت 3 روز روزه نذر كرده بود:d

rahakhanoomi

عضو جدید
:دییییییییییییی مرسی عزیزدلم خیلی جااااااالبهههههههه حالا به دوست دختر خودتم اینو نشون میدی؟؟؟:دییییییی

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ار پسرا خدایی حقشون بد تر از اینا رو سرشون بیاری .....اینا که دیگه قدیمی شده ....:smile:
مرسی خوب بود ...

javad.winer

عضو جدید
سلام
خب اگه پسره زنگ بزنه بگه مثلا مهسا ای ببخشید میخواستم به منا زنگ بزنم چی؟؟؟؟؟:biggrin:
اینجوری به 18 بار نمیکشه بار اول طرف.........:w15::w15:

عاشق پیشه

عضو جدید
خوشبختانه من که تا حالا دوست پسر کسی نبودم تا بخواد سرم از این بلا ها بیاره:biggrin:
این نشون میده که من پسر خوبی ام! مگه نه؟؟؟؟؟:biggrin::D

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حالم كه دوست پسر ندارم بخوام سر به سرش بزارمممممممممممممممم

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینکه بگی من به یکی دیگه فکر میکنم

*Navid

کاربر فعال
من خودم دخترا رو خیلی سر کار میذارم.یه بار دو تا دختر رو که خیلی تشنه دوس پسر بودن سر کار گذاشتم.هی کشوندمشون این ور خیابون اون ور خیابون.تو کوچه ، ایستگاه اتوبوس و ... آخر سر هم یه جا وایستادم و حرکت نکردم.:biggrin:اونا هم وایستاده بودن برو بر نگام میکردن.بیچاره ها خیلی منتظر شدن ولی من همچنان وایستاده بودم.بعد دیدن چیزی کاسب نمی شن و سر کار رفتن راشونو کشیدن و رفتن.
هر وقت هم منو میبینن اون ورو نگاه میکنن :biggrin:.البته چند باری هم سر کار رفتم.دختره چند روز بود بهم زنگ میزد می خواست منو ببینه.سر قرار منو از دور دیده و رفته بود.بدون اینکه ببینمش.بعد زنگ زد گفت خیلی بچه ای و ازت بزگترم ( ضایع شدم رفت پی کارش ) ... دی
ولی خداییش سر کار گذاشتن جنس مخالف خییییییییلی حال میده :biggrin:

• Like
واکنش ها: Sima

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که دوش ÷شمل ندالنم اخه بسم اگه هم داسته باسم اینخده اخاست که ننو مرض ندالم بیازارمس که............دی

محمدسرلک

عضو جدید
متاسفانه
با وضعیتی که من میبینم هر پسری 22 تا دوست دختر داره اولین حرکت رو که هر دختری بخواد بزن مساوی با
قطع رابطه از جانب پسر:d