راه اندازی رستوران معلق در ارتفاع 50 متری در عربستان

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
رستورانی به وزن 11 تن در ارتفاع 50 متری از سطح زمین در عربستان سعودی راه اندازی شده است.

به گزارش جذاب نیوز به نقل از روزنامه البیان چاپ دبی ، مشتریان این رستوران می توانند به مدت یک ساعت در فضا باقی بمانند و در این رستوران معلق غذا صرف کنند.

مسئولان این رستوران می گویند که مرتفع ترین رستوران معلق جهان را راه اندازی کرده اند. این رستوران در شهر الخبر عربستان سعودی گشایش یافته است.

رستوران معلق در ارتفاع 50 متری با گنجایش 32 نفر به همراه میز و صندلی ها 11 تن وزن دارد این در حالی است که جرثقیل میتواند 220 تن وزن را بلند کند و همین موضوع می تواند سلامت این رستوران را تضمین کند.

reza2011

عضو جدید
ضمن تشكر از امير عزيز بايد بگم اين عربا كلا چيزي به اسم عقل و شعور نداارن .. خداييش اينم چيزيه كه آدم اسمش رو شاهكار بزاره :biggrin: .. البته دوست خوبم ادعا نكرده كه شاهكاره منظور من خود عربا هستن كه لابد اين كارشون رو شاهكار ميدونن ... :D

شاهكار كاري هست كه در دوبي انجام شده و البته اونم كار عربا نبوده و رستوران زير دريا ساختن نه اينكه با جرثقيل ببرن بالا ...

راستي امير جان نگفتي آشپزخونه رو بالا ميبرن يا نه ؟ :D اگه ببرن بالا تكليف لوله هاي گاز چي ميشه ؟ اگه كسي نياز به دستشويي پيدا كنه چي ؟ اگه كسي حالش بهم خورد خواست از رستوران بياد بيرون تكليفش چيه ؟:)

و يك سئوال اساسي ... اگر جرثقيل خراب بشه تكليف چيه ؟

آخرین ویرایش:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تشكر از امير عزيز بايد بگم اين عربا كلا چيزي به اسم عقل و شعور نداارن .. خداييش اينم چيزيه كه آدم اسمش رو شاهكار بزاره :biggrin: .. البته دوست خوبم ادعا نكرده كه شاهكاره منظور من خود عربا هستن كه لابد اين كارشون رو شاهكار ميدونن ... :D

شاهكار كاري هست كه در دوبي انجام شده و البته اونم كار عربا نبوده و رستوران زير دريا ساختن نه اينكه با جرثقيل ببرن بالا ...

راستي امير جان نگفتي آشپزخونه رو بالا ميبرن يا نه ؟ :D اگه ببرن بالا تكليف لوله هاي گاز چي ميشه ؟ اگه كسي نياز به دستشويي پيدا كنه چي ؟ اگه كسي حالش بهم خورد خواست از رستوران بياد بيرون تكليفش چيه ؟:)

و يك سئوال اساسي ...
اگر جرثقيل خراب بشه تكليف چيه ؟
سلام
به نظر من:
اشپزخونه ثابته و لوله گاز نداره چون از کپسول و یا پیک نیک استفاده میکنن:biggrin:
دستشویی هم داره دیگه(مگه هواپیما نداره)،مخزن داره بعد اومد پایین خالیش میکنن:D
اگه کسی هم حالش بهم خورد از رستوران نمیاد بیرون چون میفرستنش توی دستشویی مذکور:cry:
اگه جرثقيل خراب بشه به یه جرثقيل دیگه زنگ میزنن که بیاد اینا رو پایین بیاره;)
اگه سوال دیگه ای هم داری بگو درخدمتم

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب از اونجایی که شاهکار تکراریه و توی تالار عکس ده بار من خودم دیدمش ، با عرض شرمندگی میفرستمش برا حذف .

بالا