راهنمایی و کرکسیون در رابطه با موضوع پایان نامه کارشناسی معماری

م معمار

عضو جدید
سلام کسی راجع به کلینیک طب سنتی مطلب ونمونه موردی داره؟راجع به ریز فضاهاشم اطلاعاتی میخواستم.​

sara.saba

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه من اقامتی تفریحی توش پارک هتل شهربازی تجاری فرهنگی و کلینیک و رستوران داره خواهشا هرکی ضوابط داره دریغ نکنه برام بفرستین لطفا

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان موضوع پایان نامه من اقامتی تفریحی توش پارک هتل شهربازی تجاری فرهنگی و کلینیک و رستوران داره خواهشا هرکی ضوابط داره دریغ نکنه برام بفرستین لطفا

سلام دوست خوبم
خانم مهندس هر کدام از موضوعاتی رو که شما اشاره کردین خودش میتونه یک پایان نامه باشه ! هر کدام از این فضاها تعاریف مخصوص به خودشون رو دارن ؛ و به این توجه داشته باشین که گسترش موضوع پایان نامه به موضوعات پراکنده زیاد , باعث خستگی شما میشه و زمان زیادی میبره و احتمالا نمیتونین به خوبی بر روی هر کدام از این موضوعات به خوبی تمرکز کنید!

و پیشنهاد میکنم موضوعات اضافی پایان نامه رو کم کنین در یک مجموعه اقامتی تفریحی ( دهکده تفریحی توریستی ) نیازی به همه اینها نیست مثلا مجتمع فرهنگی و یا یک کلینیک مجزا و شهربازی ( میتونین یه محوطه بازی در نظر بگیرین و خدمات دیگری از جمله اسپا طراحی کنین ) و....
در کل اینکه زیاد گسترش ندین موضوع رو تا تمرکزتون کم نشه ...
:gol:

NESSAK

عضو جدید
سلام دوستان
من موضوع پایان نامم مدرسه عالی صنایع دستی با رویکرد به باغ ایرانی هستش...
متاسفانه بخاطر مشکلاتی که داشتم ترم اضافه خوردم و کارم عقبه کسی میتونه کمکی برای رساله بهم بده و در مورد سایت
خیلی ممنون میشم

sara_3ara804

عضو جدید
سلام مهندسای عزیز
موضوع من مرکز تحقیقات تکنولوژی با رویکرد نانو هست!کسی میتونه کمکم کنه!با رویکردش مشکلی ندارم خیلی دوسش دارم ولی هنوز نمیدونم میخوام چی کار کنم.سبک کار قراره های تک باشه!ولی ذهنم خالیه!کمککککککک
email: sara_3ara804@yahoo.com

Sina-Arch

عضو جدید
سلام
موضوع من خانه جوان هستش/یعنی 1جایی برا جمع شدن جووونا و تفریح و سرگرمی و ارتقا فرهنگیشون..:victory:
توی مطالعات و نمونه موردی دچار مشکل شدم..:wallbash:
به کمکتون احتیاج دارم دوووووووووستان:):w27:

به نظرم توی مطالعاتت یکی دو صفحه از محل های اجتماع توی روم باستان هم بگو
به نظر من مرکز گرایی رو توی مطالعاتت مطرح کن و دلیل هم بیار براش که محل تجمع برای جوان باید شفاف،دلباز و پویا و ... باشه
اینارم نگاه کن چیزای خوبی دارن

http://www.crimeprevention.gov.au/P.../Documents/Public_Spaces_for_Young_People.pdf

http://www.archdaily.com/334077/how-to-design-safer-cities/

Sina-Arch

عضو جدید
سلام مهندسای عزیز
موضوع من مرکز تحقیقات تکنولوژی با رویکرد نانو هست!کسی میتونه کمکم کنه!با رویکردش مشکلی ندارم خیلی دوسش دارم ولی هنوز نمیدونم میخوام چی کار کنم.سبک کار قراره های تک باشه!ولی ذهنم خالیه!کمککککککک
email: sara_3ara804@yahoo.com

اینها رو توی گوگل سرچ کن عکس هاش رو ببین
ایده های خوبی برای کار می تونی بگیری
louis vuitton store tokyo
selfridges store

ضمنا موضوع نیاز به یه بافت ریز و محکم داره.هم توی پلان هم توی نما
بازشوها باید کنترل شده و مدولار باشه تا وحدت و یکپارچگی نانو رو القا کنه
فرم های پراکنده و تیکه تیکه کار رو نابود می کنه تو این موضوع

nedadi

عضو جدید
بیمارستان کودکان سرطانی

بیمارستان کودکان سرطانی

سلاااااااااام. پایان نامه من در مورد بیمارستان کودکان سرطانی هست. ریزفضاهاشو کامل ندارم، لطفا اگه این فضاها را دارید کمک کنید. ممنون میشم:(:cry:

tina36010

عضو جدید
سلام . موضوع پایان نامه ی من مجموعه تالار پذیراییه . نیاز به برنامه فیزیکی دارم . کسی میتونه کمکم کنه !!!
لطفا اگه کسی چیزی داره واسم میل(FATEMEHAZIZI90@GMAIL.COM )کنه . خیلی کارم گیره :(

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلام دوستان

کسی در مورد درسه هنرهای رزم نمونه ای اطلااتی داره خواهش میکنم کمک کنید خیلی فوری

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال کلی دارم بچه ها....:
من ترم مهر امسال پایان نامه دارم...هفته ی سوم اسفندم دفاع دارم...
الان من تو چه مرحله ای از طراحی و رساله باشم خوبه
؟؟؟؟

شما در چه مرحله اید؟؟؟؟

tina36010

عضو جدید
منم مهر ورداشتمو ت عید م خوام دفاع کنم . من تو مرحله مطالعاتم و تازه تحلیل سایتمو شروع کردم :(

Sina-Arch

عضو جدید
؟؟؟؟

شما در چه مرحله اید؟؟؟؟
من شهریور دفاع کردم و با توجه به روند خودم حدس می زنم تا هفته اول اسفند فقط یه چند صفحه از رساله رو می بندی!
بقیه با توکل بر خداوند منان و در 14 روز به نیت 14 معصوم به پایان می رسد!!
غم مخور.........

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شهریور دفاع کردم و با توجه به روند خودم حدس می زنم تا هفته اول اسفند فقط یه چند صفحه از رساله رو می بندی!
بقیه با توکل بر خداوند منان و در 14 روز به نیت 14 معصوم به پایان می رسد!!
غم مخور.........
:surprised: جدی میگی؟!

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی نمونه های موردی در باره مدرسه معماری به نظر شما باید نمونه ایرانی فقط دانشکده معماری بذارم؟؟؟...یا مدرسه هم باشه؟؟چون نمونه مدرسه معماری تو ایران که نداریم.

Sina-Arch

عضو جدید
توی نمونه های موردی در باره مدرسه معماری به نظر شما باید نمونه ایرانی فقط دانشکده معماری بذارم؟؟؟...یا مدرسه هم باشه؟؟چون نمونه مدرسه معماری تو ایران که نداریم.
بهترین نمونه هایی که داریم ایناست
هنرهای زیبا دانشگاه تهران.با اینکه دانشکده محسوب می شه ولی مدرسه کامل معماریه و الگوی فوق العاده ایه
مدرسه معماری دانشگاه هاروارد . Harvard Graduate School of Design
مدرسه معماری بوزار فرانسه
مدرسه معماری AA لندن- Architectural Association School of Architecture

الناز69

عضو جدید
کاربر ممتاز
؟؟؟؟

شما در چه مرحله اید؟؟؟؟

سلام مهندس، خوبی؟
من نیمه دوم بهمن دفامه، الان تو مرحله نمام:D

pilehvar

عضو جدید
پایان نامه معماری

پایان نامه معماری

سلام بچه ها من این ترم پایان نامه دارم. نمیدونم چطوری وازکجاشروع کنم.اولین مشکلم انتخاب موضوعه .نمیدونم اسایشگاه سالمندان خوبه یا اقامتگاه بین راهی.بچه ها نظربدین لطفا

آخرین ویرایش:

Sina-Arch

عضو جدید
سلام دوست خوبم
خیلی چیزا هست که می تونی بعنوان پایان نامه برداری
توصیه شخصی من بهت اینه که موضوع تکراری برنداری تا بتونی لااقل یه حرف تازه توی موضوعت داشته باشی
فرایند انتخاب موضوع هم خودش کلی حرف توش داره و می تونه حتی 2-3 ماه طول بکشه همین انتخاب موضوع!
بعدش هر کمکی خواستی من شخصا آمادگی خودم رو برای راهنمایی اعلام می کنم :)

KimGloss

عضو جدید
سلام دوستان،من هم این ترم پاایان نامه دارم و تا اواخر شهریور وقت دفاع دارم.
در مورد موضوع می خواستم مشورت کنم،با توجه یه اینکه علاقه ی من یه چیزی بین معماری و موسیقیه به نظر شما طراحی سالن های کنسرت یا آمفی تئاتر موضوع مناسبیه؟

الناز69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،من هم این ترم پاایان نامه دارم و تا اواخر شهریور وقت دفاع دارم.
در مورد موضوع می خواستم مشورت کنم،با توجه یه اینکه علاقه ی من یه چیزی بین معماری و موسیقیه به نظر شما طراحی سالن های کنسرت یا آمفی تئاتر موضوع مناسبیه؟

سلام دوست خوبم

انتخاب موضوع بیشتر بستگی به علایقتون و اینکه چقدر بخواید زمان بذارید، داره.

طراحی سالن های موسیقی طراحیش مثل اسمش کمی ساده اس. شما می تونید از عنوان طراحی خانه موسیقی استفاده کنید.

KimGloss

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون الناز جان
چرا کارراحتیه؟ بحث آکوستیکش و فاز 2 هم مطرحه براش!
امم من یکم تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم یا باغ موسیقی طراحی کنم یا موزه ی موسیقی!
اما هنوز اطلاعاتم کمه..اگر کسی در این دو رابطه منو بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون الناز جان
چرا کارراحتیه؟ بحث آکوستیکش و فاز 2 هم مطرحه براش!
امم من یکم تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم یا باغ موسیقی طراحی کنم یا موزه ی موسیقی!
اما هنوز اطلاعاتم کمه..اگر کسی در این دو رابطه منو بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.

فک کنم دستت توی موزه ی موسیقی بازتر باشه البته بازم بستگی به خودت داره وبیشتر راجب باغ موسیقی تحقیق کن ببین چطور جایی باید باشه وچه سرانه هایی وچه باید ونبایدهایی باید توش رعایت کنید

yasimemar

عضو جدید
سلام دوستان
خوبین
من ترم هشتم و هنوز هم کلاسامون شروع نشده .توو سایتمون زدن مهلت تحویل پروپوزال تا 15 همین ماهه
ولی من هیچی از پایان نامه نمیدونم تازه 15 اسفند هم تحویل نهایی طرح 4 دارم
لطفا راهنماییم کنیین
من خودم اول ب موضوع خانه هنر فکر کردم.ولی الان تو ذهنم دانشکده موسیقی یا معماریه
لطفا راهنماییم کنیین باید چطور پروپوزال پر کنم

s.alikhani

عضو جدید
سلام دوستان!من واسه پایان نامم کلی موضوعات مختلف دارم اما نمیدونم تو کدومش میتونم ب نتیجه ی بهتری برسم!لطفا کمک کنید!
1.موزه پرستش (که خودم این موضوع رو بیشتر دوست دارم !اگه کسی بتونه در رابطه با این موضوع کمکم کنه واسه رساله ک عالیه!)
2.موزه ی رقص (مرکز سماع و رقص های آیینی)
3.خانه ی گفتگو در هزاره ی سوم
4.خانه ی بامداد (فرهنگسرای احمد شاملو)

ELAHE.T

عضو جدید
سلام دوستان
راجع به امنیت اجتماعی در محلات؟
اگر منبع رو میشناسید لطفا بگید
مرسی