راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

mohseni.e

عضو جدید
والله الان تمام مشکل من همینه که این ویرایش آواتار کجاس که من نمیتونم ببینمش

از بالای همین صفحه این مسیر روبرو
ابزارهای تالار بعد ویرایش مشخصات که بعد ی صفحه میاد
که تو ستون سمت راست میتونی ویرایش آواتار و عکس صفحه شخصی رو ببینی

davod.t

عضو جدید
سلام کلمه تشکر واون ستاره از پست هام حذف شده چطور باید فعالشون بکنم ممنون

bardinova

مدیر بازنشسته
ممنونم. باید میرفتم پس توی کنترل پنل، نه صفحه شخصی. پیداش کردم. ممنون. جناب محسنی از شما هم ممنون.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام کلمه تشکر واون ستاره از پست هام حذف شده چطور باید فعالشون بکنم ممنون

سلام.هیچ کاربری نمیتونه دکمه تشکر وامتیاز خودشو ببینه.

hosein paland

عضو جدید
سلام ، نمیتونم فایل فرهنگ لغت تخصصی علوم دامی رو انلودکنم چون کلمه عبور میخواهد .کلمه عبورش چیه؟

sh.enayati

عضو جدید
سلام میشه یه تاپیک و که خودت ایجاد کردی و حذف کرد؟(برای استفاده بهینه تر بچه هااز باشگاه وحذف تاپیک های بدون استفاده)

MEHRDAD0110

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام چطوری میتونم یه سوال از رشته های برق بپرسم تو رو خدا کمکم کنین خیلی مهم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام میشه یه تاپیک و که خودت ایجاد کردی و حذف کرد؟(برای استفاده بهینه تر بچه هااز باشگاه وحذف تاپیک های بدون استفاده)

می تونید فقط به مدیریت تالار پست با ضمیمه لینک اون تاپیک رو ارسال کرده و آدرس تاپیک رو بدید تا پاک کنند!

yalda95

عضو جدید
من با اینکه ثبت نام کردم نمیتونم کامنت بذارم،یا از بقیه کاربرا اطلاعات درسی بخوام ،چیکار کنم؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
من با اینکه ثبت نام کردم نمیتونم کامنت بذارم،یا از بقیه کاربرا اطلاعات درسی بخوام ،چیکار کنم؟

همین طور ک اینجا حرفتونو نوشتین و پست کردین؛ هر تاپیکی ک بخواید می تونید سوال یا کامنت رو ارسال کنید؛ اطلاعات درسی هم هر تالار یک تاپیک سوال هست ک می تونید سوالتون رو مطرح کنید
سلام من نميتونم اسم كاربريم رو عوض كنم كمك كنيد

درخواست تغيير نام كاربري

یوزر درخواستی رو همین جا پست کنید تا عوض بشه

haniye s

عضو جدید
سلااااااااااام.
میشه یکی بگه من کجا باید برم سوالایی ک دارم راجب درسام بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

minaap

عضو جدید
من چجوری راجب یه مطلب اطلاعات بدست بیارم....وچجوری اطلاعات پروفایلموتکمیل کنم..ممنون

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
من چجوری راجب یه مطلب اطلاعات بدست بیارم....وچجوری اطلاعات پروفایلموتکمیل کنم..ممنون

سوالتون مبهمه ولی اگه نمیدونید مطلب مورد نظرتون کجاست تو قسمت جستجو سرچ کنید یا توهمین تاپیک بگید که دنبال چی میگردید تا دوستان دقیق تر راهنماییتون کنن....برا تکمیل یا ویرایش اطلاعات پروفایلتون هم تو صفحه شخصیتون از قسمت معرفی من اطلاعاتی که میخواید وارد کنید

مستانه666

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم بیشتر بخاطر دسترسی به مطالب انگلیسی
راستش من یه مقاله انگلیسی در مورد مضرات و مزایای اینترنت بر زندگی ,کودکان,دین و ...میخوام لطفا راهنمایی کنید لطفا

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. من ی راهنما یا پی دی اف برنامه نویسی برای ماشین حساب می خواستم.
www.hhmona32@yahoo.com
ایمیل بزنید . ممنون

http:/ [url]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/45190-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF![/URL]
تواین تاپیک مطرح کنید سوالتون تا بهتر راهنماییتون کنن

yalda95

عضو جدید
سلام من یه مدتیِ که تو این سایت عضوو شدم اما نمیتونم واسه تاپیکها کامنت بذارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام من یه مدتیِ که تو این سایت عضوو شدم اما نمیتونم واسه تاپیکها کامنت بذارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست خوبم به باشگاه مهندسان خوش آمدید
تنظیمات شما رو بررسی کردم و عضویت شما فعال شده و مشکل خاصی در تنظیمات شما وجود نداره و البته همین الان هم شما در باشگاه هم ارسال تاپیک داشتین و ارسال پست

و اگر کامنت منظورتون پروفایل اعضا هست شاید چون بعضی از اعضا صفحه خودشون رو بستن نتونستین توی صفحه این دوستان ارسال پست داشته باشید

برای آشنایی با امکانات باشگاه
راهنمای کلی استفاده از سایت
پاسخ به سوالات متداول کاربران تازه وارد

power60

عضو جدید
آقا افشین سلام ، یه سوال از خدمتتون داشتم ، لطفا من را راهنمایی کنید ، اگه بخواهیم یه word یا pdf یا powerpoint برای کسی بفرستیم باید چکار کنیم ، ممنون می شم راهنمایی فرمایید
با تشکر power60

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
آقا افشین سلام ، یه سوال از خدمتتون داشتم ، لطفا من را راهنمایی کنید ، اگه بخواهیم یه word یا pdf یا powerpoint برای کسی بفرستیم باید چکار کنیم ، ممنون می شم راهنمایی فرمایید
با تشکر power60
سوالات کامپیوتری رو تو این تاپیک مطرح کنید لطفا
http:/ [url]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/45190-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF![/URL]

power60

عضو جدید
سوال

سوال

سلام لطفا اگه امکان داره من را راهنمایی کنید این برای دومین باره که این پیام رو می فرستم
اگه بخواهیم یه فایل word یا pdf یا powerpoint برای کسی از طریق همین سایت بفرستیم چکار باید بکنیم .
با تشکر power60

دیاکو95

عضو جدید
سلام لطفا اگه امکان داره من را راهنمایی کنید این برای دومین باره که این پیام رو می فرستم
اگه بخواهیم یه فایل word یا pdf یا powerpoint برای کسی از طریق همین سایت بفرستیم چکار باید بکنیم .
با تشکر power60

از طریق همین سایت ایمیلش رو میگری بعد براش میل میکنی :biggrin:
شوخی کردم... منم نمیدونم

fardin021

عضو جدید
ممنون از الطاف خالصانه و بیدریغ شما .
من در سرچ کتاب ها در این سایت مشکل دارم و کلی وقت میذارم تا بتونم کتابی رو دانلود کنم .
لطفا راهنمایی کنید چگونه این کار رو سریعتر می تونم انجام بدم .
با تشکر فردین021

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نباعرض سلام..
ببخشید تعداد اعضای این سایت چند نفره؟
اگه اینجا جای این سوال نیست معذرت میخوام،نمیدونستم کجا بایدبپرسم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
نباعرض سلام..
ببخشید تعداد اعضای این سایت چند نفره؟
اگه اینجا جای این سوال نیست معذرت میخوام،نمیدونستم کجا بایدبپرسم
سلام
در صفحه اصلی تالار پایین صفحه در قسمت آمار مربوط به تالارها میتوانید تعداد کاربران سایت را مشاهده کنید.

• Like
واکنش ها: Sima
بالا