راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
معذرت میخوام که مداخله میکنم ولی بعضی از مدیرا درخواست کردن که تاپیکی که توی تالار میزنن اول تایید نشده باشه. یکی از مدیرا منم و دلیلش هم اینه که وقتی تاپیکی هست که درخواستها اونجا مطرح بشه دیگه دلیلی واسه ارسال تاپیک جدید برای بیان درخواست نیست.
اگه توی تاپیک مربوطه مطرح کنین درخواستتون رو زودتر جواب میگیرین. چون ممکنه مشکلی برای مدیر پیش بیاد که نتونه چند روز سر بزنه.
موفق باشید.

k.mohammadi

کاربر بیش فعال
ای بابا کسی نیست...؟؟؟!!!
فقط مدیران می تونن تاپیک رو حذف کنن.
باید از مدیر اون بخش بخواید.

YASSOU

عضو جدید
معذرت میخوام که مداخله میکنم ولی بعضی از مدیرا درخواست کردن که تاپیکی که توی تالار میزنن اول تایید نشده باشه. یکی از مدیرا منم و دلیلش هم اینه که وقتی تاپیکی هست که درخواستها اونجا مطرح بشه دیگه دلیلی واسه ارسال تاپیک جدید برای بیان درخواست نیست.
اگه توی تاپیک مربوطه مطرح کنین درخواستتون رو زودتر جواب میگیرین. چون ممکنه مشکلی برای مدیر پیش بیاد که نتونه چند روز سر بزنه.
موفق باشید.
=============================
با سلام
دوست عزیز حرف شما متین ولی در بخش کتاب های مهندسی مکانیک یک همچون تاپیکی برای درخواست ایجاد تاپیک جدید در قسمت تاپیک های مهم وجود نداره !
درضمن تاپیکی که من میخواستم ثبت کنم ، طوری نبود که یک یا دو کتاب ، مقاله ، ebook ، handbook و ... خواسته باشم ، بلکه در مورد علمی به نام Biomechanics بود که دارای شاخه بندی های گسترده و پیچیدگی های خاص خودشه و همچنین یک علم جدید در ایران و نوپا در دنیا هستش که به این راحی ها نمیشه منابع و رفرنس های محکم و خوبی رو برای ایجاد یک مقاله بین المللی پیدا کرد .
اینا جزیی از زیرشخا های و Scope های این علم هستن :
EXPERIMENTS AND MODELLING

• Computational Biomechanics

• Electromyography (EMG)

• Energy Aspects

• Finite Element Methods

• Foot Pressure Measurement

• Kinematics Analysis

• Motion Capture/Analysis

• Motion Synthesis and Animation

• Optimization
GAIT AND MOTION ANALYSIS

• Balance and Stability

• Falling

• General Motion Kinetics

• Loading

• Motor Development

• Multi-Body Dynamics

• Muscle Activity and Dynamics

• Posture and Postural Control

• Running

• Stairs and Inclines
INJURY AND REHABILITATION

• Clinical Rehabilitation Technology

• Ergonomic Systems

• Impact Biomechanics

• Labor Protection

• Man-Machine Interaction

• Spinal Efforts
NEUROMUSCULAR CONTROL

• Disorders

• Electrophysiology

• Motor Programs

• Postural Sway and Joint Stiffness

• Reflexes
ORTHOPAEDICS

• Adaptation

• Bones

• Cartilage

• Feet

• Fracture Fixation

• Hips and Femurs

• Injuries and Diseases

• Joint Replacement

• Joints

• Knees

• Ligaments and Tendons

• Lumber Functional Spine Units (FSU)

• Mechanics of Implants

• Meniscus

• Prosthetics and Orthotics

• Shoulders

• The Spine

• Upper Extremities
OTHER TOPICS

• Biological Remodeling Processes

• Biomaterials

• BioMEMS

• Biosensors

• Cellular Biomechanics

• Clinical Biomechanics

• Dental Biomechanics

• Drug Delivery

• Forensic Biomechanics

• Geriatric Biomechanics

• Growth Biomechanics

• Mechanotransduction

• Pediatric Biomechanics

• Robotics

• Soft Tissue Biomechanics
SPORTS AND PERFORMANCE

• Biomechanical Simulators

• Design and Testing of Footwear

• Fatigue

• Methodology and Instrumentation for Sport Simulation

• Sport Equipment

• Sport Injury Prevention

• Sport Performance

• Training
THE CARDIOVASCULAR AND RESPIRATORY SYSTEMS

• Arterial Mechanics

• Cardiac Mechanics

• Cardiovascular Implants and Devices

• Hemodynamics

• Respiratory Mechanics

• The Heart
THE MUSCULOSKELETAL SYSTEM

• Bone Modeling

• History-Dependant Effects of Muscle Force

• Muscle Coordination

• Muscle Modeling/Theory

• Musculoskeletal System Dynamics

• Structure and Function Properties of Bone Tissue

که برای تحقیق در این محدوده ها باید یک تاپیک مجزایی باشه تا علاوه بر کانلیزه شدن تبادل اطلاعات بین کاربرا انسجام کافی برای جمع آوری اطلاعات از چندین کتاب ، ebook ، handbook ، مقاله و .... باشه تا من بتونم توسط کاربرای دیگه که تخصص لازم رو دارن راهنمایی های مفیدی رو بگیرم و بتونم مقالم رو سرموقع و دربازه ی زمانی درست جمع بندی و تحویل بدم .
درضمن از لحاظ مدیریتی که شما میفرمایید درست و من هم درک میکنم ، ولی اگه برای یک مدیر کاری پیش بیاد و نتونه چند روز به سایت سر بزنه بهتر نیست که از قبل برای یک همچون مواقعی برای خودش معاون و مسولی رو انتخاب کنه ؟!
ممنون که جواب تاپیکم رو دادین .

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
=============================

درضمن از لحاظ مدیریتی که شما میفرمایید درست و من هم درک میکنم ، ولی اگه برای یک مدیر کاری پیش بیاد و نتونه چند روز به سایت سر بزنه بهتر نیست که از قبل برای یک همچون مواقعی برای خودش معاون و مسولی رو انتخاب کنه ؟!
ممنون که جواب تاپیکم رو دادین .
خواهش میکنم
دوست عزیز مطمئن باشید مدیران اینجا درک میکنن و خواسته های کاربران براشون بر همه چیز ارجحیت داره. مشکله دوست من، وقتی پیش بیاد نمیشه کاریش کرد
صبور باشید

Raana joon

عضو جدید
انتقاد

انتقاد

چراااااااااااااااااااااااااا تازه واردها رو تحویل نمیگیرید؟:D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیا تحویلت گرفتم..اینم رسید :twisted:

...................
من برم تا به جرم اسپم نگرفتنم..بای:D

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه یه روزی تازه وارد بودن یادشون رفته
حالا مگه کسی چیزی گفته؟

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراااااااااااااااااااااااااا تازه واردها رو تحویل نمیگیرید؟:D
موافقم با هاتون
ولی شاید دلیلش اینه که یه تعدادی از دوستان مدتیه با همند و رو هم شناخت بیشتری دارند و وقتی میان بیشتر در مورد چیزایی صحبت می کنن که یه تازه وارد ازش اطلاعی نداره به خاطر همین نا خواسته از جمع دور می مونید:smile:

سَجاد

عضو جدید
چرا به سوالات جواب نمي دين؟

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سلام، کدوم سوال؟ یا سوالات؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه رفقا...چطور یه تاپیک رو میتونم حذف کنم...؟؟؟
اگه گزینه حذف تاپیکی هم وجود داشت خوب میشد...
سلام
امکان حذف تاپیک ندارین به مدیر تالار مربوطه بگین تا براتون حذفش کنه البته اگه امکانش باشه

h.fatemeh

عضو جدید
plz help me

plz help me

سلام من دانشجوی سال سوم صنایع غذایی ام خیلی مشتاقم با مفالات آی اس آی و مقالات معتبر جهانی در رشته خودم و نحوه تنظیم و نوشتن شون آشنا شم ولی هیچ دست رسی بهشون ندارم میشه کمکم کنید ؟؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تیک نظر سنجیو واسه تاپیک میزنم قسمت سوال نظر سنجی و نوشتن گزینه‌های نظر سنجی کجا میاد؟؟؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
به عنوان جانشین مدیر تالار مکانیک

به عنوان جانشین مدیر تالار مکانیک

سلام،
تاپیک ارسالی از طرف شما، شامل درخواست "کتاب ، ebook ، سایت ، handbook و هرچی که هست عیبی نداره ولی خوب باشه ، درضمن اگه کتابی مدنظرتون بود که تو نت نبود ممنون میشم اسمش رو بگین تا بخرم ، اگه سایتی برای خرید هم بود تا سفارش بدم ." بود. با وجود 2 تاپیک برای درخواست کتاب که از قضا جزء تاپیک های مهم هم هستند، ارسال یک تاپیک جداگانه برای درخواست کتاب، تنها وضعیت آشفته بازار تالار را آشفته تر می کند. لطفاً درخواست خودتون رو در این دو تاپیک مذکور اعلام فرمایید.
متشکرم

YASSOU

عضو جدید
پاسخ جانشین مدیر تالار مکانیک

پاسخ جانشین مدیر تالار مکانیک

با سلام
دوست عزیز و جانشین مدیر تالار مکانیک
من دوبار تاپیکی حاوی اطلاعاتی که در دومین پست این تاپیک زدم و توضیحاتی متفاوت رو هم دادم ولی چون از طرف مدیریت پاسخی نیومد به اجبار و برای تسریع در جمع آوری اطلاعات در چند تاپیک درخواست کتاب ebook ، handbook ، مقاله و ... این پیام رو که قسمتیش رو هم شما از منبع اصلی پست من برداشتین زدم تا شاید کمی زمان ازدست رفته رو جبران کنم !
همونطور هم که شما بعنوان جانشین مدیر تالار مکانیک باید اطلاع داشته باشین ، میان biomechanics ،biotechnology و biomedical تفاوت هایی وجود داره .
و باز هم همینطور هم که در دومین پست این تاپیک گفتم biomechanics یک علم جدید در ایران و نوپا در جهان هستش پس به همین دلیل منابع و رفرنس های خوبی رو نمیشه براش پیدا کرد تا یک مقاله بین المللی رو درست کرد و در زمان مناسب تحویل داد . به همین دلایل یک تاپیک مجزا لازم بود تا هرکس با توجه به توانایی ها و تخصص هایی که داره در حالت کاملا کانالیزه شده ، قسمت هایی از این Scope رو تکمیل کنیم ، پس در نتیجه فقط درخواست نبود .
منتظر پاسختون هستم .
با تشکر :gol: .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام، کدوم سوال؟ یا سوالات؟
مثلا چرا باید دفتر مدیریت سایت ( شما ) همچنان بسته باشه تا بچه ها این چنین مشکلاتشونو بگن ؟
واقعا دلیل چیست

اون مسائل که دیگه دیده نمیشه

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
با سلام
دوست عزیز و جانشین مدیر تالار مکانیک
من دوبار تاپیکی حاوی اطلاعاتی که در دومین پست این تاپیک زدم و توضیحاتی متفاوت رو هم دادم ولی چون از طرف مدیریت پاسخی نیومد به اجبار و برای تسریع در جمع آوری اطلاعات در چند تاپیک درخواست کتاب ebook ، handbook ، مقاله و ... این پیام رو که قسمتیش رو هم شما از منبع اصلی پست من برداشتین زدم تا شاید کمی زمان ازدست رفته رو جبران کنم !
همونطور هم که شما بعنوان جانشین مدیر تالار مکانیک باید اطلاع داشته باشین ، میان biomechanics ،biotechnology و biomedical تفاوت هایی وجود داره .
و باز هم همینطور هم که در دومین پست این تاپیک گفتم biomechanics یک علم جدید در ایران و نوپا در جهان هستش پس به همین دلیل منابع و رفرنس های خوبی رو نمیشه براش پیدا کرد تا یک مقاله بین المللی رو درست کرد و در زمان مناسب تحویل داد . به همین دلایل یک تاپیک مجزا لازم بود تا هرکس با توجه به توانایی ها و تخصص هایی که داره در حالت کاملا کانالیزه شده ، قسمت هایی از این Scope رو تکمیل کنیم ، پس در نتیجه فقط درخواست نبود .
منتظر پاسختون هستم .
با تشکر :gol: .

دوست عزیز،
تفاوت هست میان یک تاپیک گه قصد داره تا کار و فعالیتی رو در یک زمینه خاص شروع کنه و یک تاپیک درخواست. من هم ابتدا با دیدن عنوان تاپیک شما خوشحال شدم که فردی در تالار قصد راه انداختن بحث بیومکانیک رو داره اما پست شما تنها گویای این مطلب بود که شما فقط به دنبال منبع هستید و به احتمال بسیار زیاد، پس از گرفتن جوابتون، دیگر تاپیک فعال نخواهد بود. من باب مثال، این تاپیک رو در ارتباط با نانومکانیک مشاهده بفرمایید: نانومکانیک در انتقال حرارت 172 بار نمایش و تنها یک پاسخ! آیا این تاپیک می تونه آغاز کننده بحث نانومکانیک در تالار باشه؟ خیر. به دلیل متنی که در پست اول هست.

حال، این تاپیک رو مشاهده کنید: کلاس آموزش پایه طراحی مخازن ذخیره 9942 بار نمایش و 141 پست. این تاپیک، یک تاپیک مفیده.

قصد شما از زدن اون تاپیک، راه انداختن و شروع بحث بیومکانیک در تالار مکانیک نبود. با گرفتن جواب، پرونده تاپیک شما هم بسته می شد. اگر مشتاق و علاقه مند به راه انداختن و گسترش بحث بیومکانیک در تالار مکانیک هستید، بسم الله. تاپیکی با این مضمون بزنید، 100 درصد تایید خواهد شد و مطمئن باشید، تحت حمایت مدیریت قرار خواهد گرفت.

بالا