راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم Database Error

باز هم Database Error

مدیر جان چرا سایت دوباره ارور دیتا بیس میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:que::que::que:

djbagoor

عضو جدید
چرا من این پست رو نمی تونم تو هیچ یک از تایپیک های پایگاه داده ها ایجاد کنم؟

موضوع : درخواست يک پروژه با حداقل 4 Entity

سلام دوستان من اين ترم درس پايگاه داده ها دارم
واسه هفته آينده به عنوان تمرين بايد يک پروژه از يک محيط با حداقل 4 موجوديت تحويل بدم که تمام روابط و چارت سازماني توش لحاظ شده باشد لازم نيست نمودار EER داشته باشه ولي اگه داشته باشه بهتره
کسي پروژه اي داره به من بده؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من چطوری تو بحث ها شرکت کنم

کسی جواب من را نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تحویل نمی گیریند

سلام
خوش اومدین به سایت

منظورتون از چطوری چیه؟!
خب برید داخل تالار مورد نظرتون و تاپیک هارو ببینید
بعد وارد تاپیکی که می خوایید بشید و درست مثل الان بزنید رو پاسخ به تاپیک و تو بحث اون تاپیک شرکت کنید...
سوال دیگه ای داشتید؟

ارامش

عضو جدید
اموزش

اموزش

من نیاز به جزوه آموزشی نرم افزارهای تحقیق در عملیات 1 و طرح ریزی هستم اگر کسی سراغ داره مرا در جریان بگذارد متشکرم

يه خواهش كوچك

يه خواهش كوچك

با عرض سلام وخسته نباشي :smile:اگه كتاب نقشه كشي عمومي كه نويسنده اش احمد متقي پور است رو داريد تو سايت بگذاريد با تشكر:smile:يا علي

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نیاز به جزوه آموزشی نرم افزارهای تحقیق در عملیات 1 و طرح ریزی هستم اگر کسی سراغ داره مرا در جریان بگذارد متشکرم

سلام
ورودتون رو به با باشگاه مهندسان تبریک می‌گم
اینجا رو مطالعه کنید
*** ویژه کاربران تازه وارد ***

و حالا اینجا رو ببینین و درخواستتون رو در بخش مربوطه ارایه بدین
مهندسی صنایع

Sarp

مدیر بازنشسته

موضوع : درخواست يک پروژه با حداقل 4 Entity

سلام دوستان من اين ترم درس پايگاه داده ها دارم
واسه هفته آينده به عنوان تمرين بايد يک پروژه از يک محيط با حداقل 4 موجوديت تحويل بدم که تمام روابط و چارت سازماني توش لحاظ شده باشد لازم نيست نمودار EER داشته باشه ولي اگه داشته باشه بهتره
کسي پروژه اي داره به من بده؟
ایجاد تایپیک در تالار کامپیوتر نیازمند تایید مدیران تالار هست .
یعنی تایپیک شما باید توسط یکی از مدیران تایید بشه (در صورت مغایر نبودن با قوانین) تا قابل مشاهده توسط بقیه باشه .
پس از ایجاد تایپیک به طور مکرر خودداری فرمائید !

memari1900

عضو جدید
سلام من یک پروزه برای درس تمرینات 2 میخوام اول یک نقد از مدرسه ایرانی معروف با مدارک کامل و دوم طراحی از یک مدرسه که اگر با مدارک باشه منظور پلان نما... بهتروسوم ایده وطرح برای طراحی سردر مدرسه.کمکم میکنید

djbagoor

عضو جدید
ایجاد تایپیک در تالار کامپیوتر نیازمند تایید مدیران تالار هست .
یعنی تایپیک شما باید توسط یکی از مدیران تایید بشه (در صورت مغایر نبودن با قوانین) تا قابل مشاهده توسط بقیه باشه .
پس از ایجاد تایپیک به طور مکرر خودداری فرمائید !

پس حداقل یک پیغام مبنی بر ثبت تایپیک و انتظار برای تایید باید نمایش داده بشه

تا این وضع پیش نیاد
شما ها اگه واقعا نظارت داشتید این وضع نبود که :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/226895-جزوه-بانک-اطلاعاتی-حق-جو(علم-و-صنعت)
چپ و راست تبلیغ ببینم فقط.
اینجا همیشه این مشکل رو داشته.

Sarp

مدیر بازنشسته

پس حداقل یک پیغام مبنی بر ثبت تایپیک و انتظار برای تایید باید نمایش داده بشه

تا این وضع پیش نیاد
شما ها اگه واقعا نظارت داشتید این وضع نبود که :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/226895-جزوه-بانک-اطلاعاتی-حق-جو(علم-و-صنعت)
چپ و راست تبلیغ ببینم فقط.
اینجا همیشه این مشکل رو داشته.
اولا اگه موقع ارسال تایپیک دقت کنید پیام رو هم میبینید
چون هدفتون اینه که فقط استفاده کنید و یکی پیدا شه که فوری جوابتونو بده این چیزا به چشمتون نمیاد !

دوما این تایپیکی هم که لینکشو گذاشتین شاید خدای ناکرده استارترش فوت شده که نصفه مونده

سوما من هم مثل خودتون یه کابر عادیم
با همون اختیارات شما
فرقمون اینه که من چیزی که میدونم رو سعی میکنم هرچقدر هم کم ، در اختیار بقیه بذارم !
این عنوان هم نمیدونم از کجا زیر اسم یوزرم سبز شده

kian09

عضو جدید
سلام
من تازه عضو این سایت شدم آیا برای دریافت جواب سوالهایی که در هر تالار طرح کردم باید یه همان تالار بروم یا راه دیگری هست؟برای مثال برای دریافت جواب این سوال دوباره باید به اینجا برگردم یا از طریق کنترل پنل قادر خواهم بود؟
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
من تازه عضو این سایت شدم آیا برای دریافت جواب سوالهایی که در هر تالار طرح کردم باید یه همان تالار بروم یا راه دیگری هست؟برای مثال برای دریافت جواب این سوال دوباره باید به اینجا برگردم یا از طریق کنترل پنل قادر خواهم بود؟
با تشکر

سلام
هرجا که سوال می پرسید جوابش هم همونجا داده میشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با تشکر

سلام
هرجا که سوال می پرسید جوابش هم همونجا داده میشه

همونطور که حسین آقای عزیز گفتن .................. جوابتونو در همون تاپیک مربوطه فقط میتونید دشت کنید .............. البته قبلنا یه بحثی بود به اسم امتیاز که به نحوی جاهایی که از شما تشکر میشد رو میورد جلوتونو بهتون میگفت که مثلا این تاپیکها شما تشکر گرفتین و احتمالا دوستی به سوال شما جواب دادن .............. الآنم به نحوی نشون داده میشه مثلا در کنترل پنل ......... ولی اون موقع جلوی چشم بود و خیلی جالب ................ به هر حال بنا به دلایلی اون قسمت از این فروم حذف شد ............ یکیش بحث سرعت باشگاه بود

kian09

عضو جدید
همونطور که حسین آقای عزیز گفتن .................. جوابتونو در همون تاپیک مربوطه فقط میتونید دشت کنید .............. البته قبلنا یه بحثی بود به اسم امتیاز که به نحوی جاهایی که از شما تشکر میشد رو میورد جلوتونو بهتون میگفت که مثلا این تاپیکها شما تشکر گرفتین و احتمالا دوستی به سوال شما جواب دادن .............. الآنم به نحوی نشون داده میشه مثلا در کنترل پنل ......... ولی اون موقع جلوی چشم بود و خیلی جالب ................ به هر حال بنا به دلایلی اون قسمت از این فروم حذف شد ............ یکیش بحث سرعت باشگاه بود
مرسی دوست عزیز بابت توضیحات مفیدت ولی ای کاش سایت به این خوبی یه خورده امکاناتش بیشتر کنه تا راحتتر به موضوعات دسترسی داشته باشیم.با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز بابت توضیحات مفیدت ولی ای کاش سایت به این خوبی یه خورده امکاناتش بیشتر کنه تا راحتتر به موضوعات دسترسی داشته باشیم.با تشکر
انشاالله ............. ولی بچه های تالار بیکار که نشستن ..................... مثلا ما نمیتونیم تاپیک اشتراک بزاریم ولی یکی از دوستان تاپیکی زدن که قراره از این بعد تاپیکهای مفید در اون اعلام بشه
لینکهای مفید از تالارهای باشگاه

parisa_gh

عضو جدید
کمک

کمک

ایا ولتاز و جریان در وسایل متصل به یک سه شاخه که از یک پریز تغذیه میشوند یکسان است ؟اگر نه ایا این وسایل برقی اسیب نمیبینند؟

haj mehdi

عضو جدید
در خواست کمک چگونه قرار دادن غایل pdfدر سایت

در خواست کمک چگونه قرار دادن غایل pdfدر سایت

سلام
در خواست داشتم در چگونه قرار دادن غایل pdfدر سایت اینجانب را راهنمایی کنید.
با تشکر

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چگونگی یافتن پست های تازه یک تالار

چگونگی یافتن پست های تازه یک تالار

با سلام به همه دوستان
با توجه به این که خیلی ها در پیدا کردن تاپیک های جدید و ارسال های تازه مشکل دارن می تونید از این شیوه برای یافتن ارسال های تازه استفاده کنید
براي اين كار از جستجو استفاده كنيد و تالارهايي كه ميخوايد چك كنيد رو به آخر لينك زير اضافه كنيد (شماره تالار يا زير تالار)مثلا برای جست و جو تالار برق می زنیم
http://www.www.www.iran-eng.ir/search.php?do=getnew&include=6

6 شماره برقه، بقيه زير تالارهاش رو هم بهش اضافه كنيد:
include=6,195,196,198,199
موفق باشید
یا حق

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال داشتم این قسمت privacy policy سایت کجاست؟ پیداش نمیکنم میشه راهنمایی کنید؟
ممنون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال داشتم این قسمت privacy policy سایت کجاست؟ پیداش نمیکنم میشه راهنمایی کنید؟
ممنون

اون بالا، اون قسمتی که نوشته "تالار"، زیرش یه سری چیزا هست
روی ابزار تالار کلیک کنین، پیدا میشه

محمد84

عضو جدید
سلام یک مقداری که کار کردم مطالبی دست گیرم شد ......ولی دی مخفف چه کلماتی است و چطوری میشه این اطلاعات رو ببینی

jack72

عضو جدید
پیشنهاد افزودن بخش هنر

پیشنهاد افزودن بخش هنر

با سلام
دیدم که اینجا بحث از رشته‌های مهندسی و حتی علوم پایه و رشته‌های انسانی هست،جای بخش هنر رو خالی دیدم.اگه مدیرکل سایت موافق باشند،بخشی به عنوان «هنر» یا «رشته‌های هنری» راه بیندازیم که در آن در مورد رشته‌هایی چون «طراحی صنعتی»،«گرافیک»،«نمایش»،«سینما»،«مجسمه‌سازی»،«نقاشی»،«تصویرسازی» و... صحبت شود
سپاس

chemic industery

عضو جدید
جزوه ی طراحی راکتورهای شیمیایی

جزوه ی طراحی راکتورهای شیمیایی

سلام کسی می تونه به من کمک کنه جزوه ی طراحی راکتور رو می خوام

بالا