راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

z.banaei

عضو جدید
لام و خسته نباشید
مشکل من اینه از مطالب و پروژه های که هست نمیتونم استفاده کنم باید چطور جستجو کنم و مطالبی رو که میخوام بگیرم:smile:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
لام و خسته نباشید
مشکل من اینه از مطالب و پروژه های که هست نمیتونم استفاده کنم باید چطور جستجو کنم و مطالبی رو که میخوام بگیرم:smile:
سلام دوست عزیز خوش اومدید:gol:
برای جستجو مطالب موردنظرتون رو جستجو در بالای صفحه کلیک کنید اسم مطلب مورد نظرتو بنویسید و روی برو کلیک کنید اما اگر میخواهید دقیق تر جستجو شود روی جستجو پیشرفته کلیک کنید و نام مطلبتونو بنویسید و در ان پایین یک کادری هست نام تالارها رو نوشته و تلار موردنظرتو کلیک کن و برو هم کلیک کنید و هر چیزی که جستجو بشود میاره
چطوری میتونم یه عکس زیر اسمم بزارم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید
برای گذاشتن اواتور باد روی لینک های سریع در بالای صفحه لیک کنید و کنتر پنل اعضا رو انتخاب کنید و یک کادر مستطیلی شکل در سمت راست هست و اونجایی که تنظیمات و امکانات هست در زیر ان نوشته عکس شخصی (اواتور) و روی ان کلیک کنید و اواتور بزارید

N. fotros

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضی وقتا میشه تشکر کرد گاهی نه؟
مثلا من توی یه تالار تونستم از یک پست تشکر کنم ولی توی تالار دیگه نه!!! چرا اینجوری میشه؟ باید چیکار کرد؟:(

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام می خواستم مقاله برای سایت بفرستم طریق فرستادن رابه من یادمی دهید.باتشکر
اول برو تالاري كه مي خوايد تاپيك بزنيد بعد از جستجو اون موضوع كه مطمئن بشي تكراري نيست روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif كليك كن.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضی وقتا میشه تشکر کرد گاهی نه؟
مثلا من توی یه تالار تونستم از یک پست تشکر کنم ولی توی تالار دیگه نه!!! چرا اینجوری میشه؟ باید چیکار کرد؟:(
سلام نفیسه جون خوبی؟:gol:
ممکنه اون تاپیک خیلی قدیمی باشه و دیگه نمیشه تشکر کرد یا ممکنه سهمیه تشکرات تموم شده باشه

sina1415

عضو جدید
سلام ..یه سوال ...

میشه یکی به من بگه این دو خط بالای اواتور که وجود داره واسه چیه ؟ که در حال پر شدنه ...و اینکه مثلایه نفر کمتر از من پست داده و امتیازش کمتره ولی خطوطش پرتر از مال منه ... میشه یکی توضیح بده

chakavak_41

عضو جدید
سلام .من تازه عضو شدم و از زیر و بم این سایت خبر ندارم.
میخواستم بدونم قضیه ی تاپیک های مشترک شده چیه؟؟؟و اشتراکش چه جوریه؟؟؟؟/
اگه کسی جواب بده ممنون میشم و ای گلا رو تقدیمش میکنم.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..یه سوال ...

میشه یکی به من بگه این دو خط بالای اواتور که وجود داره واسه چیه ؟ که در حال پر شدنه ...و اینکه مثلایه نفر کمتر از من پست داده و امتیازش کمتره ولی خطوطش پرتر از مال منه ... میشه یکی توضیح بده
سلام دوست عزیز
اون قسمت نارنجیش منم نمیدونم ولی فک کنم مربوط به امتیازاست و اینکه در بین کاربرا در مرتبه چندم قرار داری :redface:
ولی قسمت سبزش میزان فعالیتت تو باشگاه نشون میده
سلام .من تازه عضو شدم و از زیر و بم این سایت خبر ندارم.
میخواستم بدونم قضیه ی تاپیک های مشترک شده چیه؟؟؟و اشتراکش چه جوریه؟؟؟؟/
اگه کسی جواب بده ممنون میشم و ای گلا رو تقدیمش میکنم.
سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدید:gol:
تاپیکای مشترک یعنی اینکه تو تاپیکایی که پست دادی رو برات لیست میکنه برای اینکه مترک بشی باید بری تو تنظیمات شخصی و نو اشتراکتو انتخاب کنید و تایید رو بزنید
حالا زودی گلمو بده :D

chakavak_41

عضو جدید
ممنون از راهنمایی تون.
فقط بی زحمت می شه بگی کجای تنظیمات شخصی رو باید تنظیم کنم؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی تون.
با درود
هر نوشتاري كه توش پست بزني به طور خودكار مشترك ميشه و اما اگر بخواي بدون زدن پستي توي نوشتاري مشترك بشي از نوار ابزار بالاي تاپيك " ابزارهاي تاپيك " گزينه اشتراك رو انتخاب كن.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی تون.
خواهش میکنم عزیز:gol:
بالای صفحه یه کادری هست که نوشته ارسال های جدی,جستجو و.....اون گوشه نوشته تنظیمات شخصی رو اون کلیک میکنی یه صفحه ای با میشه و اون کنار یه کادر مستطیلی هست یه ذره پایین تر نوشته تنظیمات شخصی و میری حالت اشتراکتو انتخاب میکنی

مینا ملوسک

عضو جدید
سلام خسته نباشید من میخوام در مورد نحوه ی مطلب گذاشتن و عکس گذاشتن رو تالار ها راهنماییم کنید

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من میخوام در مورد نحوه ی مطلب گذاشتن و عکس گذاشتن رو تالار ها راهنماییم کنید
سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدید:gol:
برای گذاشتن مطلب باید تاپیکی ایجاد کنید که باید به تالار مورد نظرتون برید و رو ابزارهای تالار کلیک کنید و ارسال موضوع جدید انتخاب کنید و عنوان و مطلبتونو بنویسید ارسال کنید
برای گذاشتن عکس اگر از فایل شخصی بخواهید بفرستید باید اپلود کنید یا اگر از نت میفرستید از روش کپی پیست استفاده کنید

alamha

عضو جدید
salam

salam

خسته نباشید در مورد محاسبات گیج های برو نرو برای پیچهای خارجی متریک مقاله میخواستم ممنون از توجه تان

pejvak23

عضو جدید
سلام

خوبید؟
من عضو هستم. ولی هر چی میگردم نمیتونم نحوه ساخت و ارسال یک پست و گذاشتن اون به طوری که همه بتونن بخونن و نظر بدن و ... رو پیدا کنم. کمکم کنید.
با تشکر - پژواک

امروز روز جهانی محیط زیست بود و منم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست. میخواستم به اسم خودم یه پست بذارم و تبریک بگم که نشد. :(

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام

خوبید؟
من عضو هستم. ولی هر چی میگردم نمیتونم نحوه ساخت و ارسال یک پست و گذاشتن اون به طوری که همه بتونن بخونن و نظر بدن و ... رو پیدا کنم. کمکم کنید.
با تشکر - پژواک

امروز روز جهانی محیط زیست بود و منم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست. میخواستم به اسم خودم یه پست بذارم و تبریک بگم که نشد. :(
سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدین به اینجا:redface:

ببینین هر جایی که میخواین پست بزنین از طریق این دوتا دکمه http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif و http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gif
میتونین پست بدین که اولی صفحه ساده بار میهش و دومی صفحه پیشرفته براتون باز میشه و تو هر تاپیکی که میخواین میتونین پست بدین

اگه هم میخواین تاپیک به اسم خودتون بزنین برای تبریک با این دکمه رو بزنینhttp://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif

انشالا که تونسته باشم کمکتون کنم:redface:
موفق باشین:gol:

روز محیط زیست هم مبارک باشه:gol:

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نمشه تاپیک جدید زد تو تالار گفتگو ازاد ؟؟؟
چه معنی میده یه هفته است که گذشته بازم ارر میده؟؟؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خوبید؟
با تشکر - پژواک

منم ان روزو به شما تبریک یگم موفق باشید:gol:
چرا نمشه تاپیک جدید زد تو تالار گفتگو ازاد ؟؟؟
چه معنی میده یه هفته است که گذشته بازم ارر میده؟؟؟
سلام سحر جون :gol:
:surprised:شما که همین الان دو تاپیک زدین!!!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جطوری آواتور انتخاب کنم؟
پیامهام نمیره............................
برای انتخاب اواتور
در بالای صفحه روی لینک های سریع کلیک کنید و تنظیمات شخصی رو انتخاب کنید و یک صفحه ای باز میشه سمت راستش یه کادر مستطیلی هست که نوشته انتخاب اواتور و روی اون کلیک میکنی و برروس رو میزنی و از فایل شخصی اواتورتو انتخاب میکنید و روی ذخیره تغییرات کلیک میکنید و تموم شد :D

اگر میخواید پیام خصوصی بدید باید 30 تا پست بزاری بعد میتونید پیام خصوصی بدید

خیراندیش

عضو جدید
سلام من اصلا کاربا سایتو نمی دونم یه راهنای کامل لطفا درست کنید قبل از اون من چه طوری می تونم خودم واسه همه پیغام بگذارم فکر کنم بهش می گید تاپیک نه؟
مرسی از سایتتون
:que::que::que::que::que:
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اصلا کاربا سایتو نمی دونم یه راهنای کامل لطفا درست کنید قبل از اون من چه طوری می تونم خودم واسه همه پیغام بگذارم فکر کنم بهش می گید تاپیک نه؟
مرسی از سایتتون
:que::que::que::que::que:
بهتره اینو مطالعه کنید
*** ویژه کاربران تازه وارد ***
برای ایجاد تاپیک به تالار مورد نظرتون میرید و این دکمه رو http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif کلیک میکنید و عنوان و متنتونو وارد میکنید و ارسال رو میزنید

f.g

عضو جدید
هرچی سعی می کنم نمی تونم فایل های ضمیمه رو دانلود کنم لطفا راهنمایم کنید که چه کار کنم؟

بالا