راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من چه طور می تونم یه موضوعی یا مطلبی رو در سایت جستجو کنم؟ایا این سایت هم مثل خیلی از سایت ها امکان جستجوی یه موضوع خاص رو داره؟با توجه به اینکه من نمیدونم موضوع مورد نظرم رو دقیقا باید تو کدوم تالار جستجو کنم
ممنون

با اجازه من جوابشونو ميدم اگه اشكالي نداره

شما توي تالار مورد نظر ميريد...گوشه سمت چپ،بالا، نوشته جست و جوي تالار...عنواني رو كه ميخوايد جست و جو ميكنيد

s.h.hashemi

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"

سلام.من اگه بخوام یک تاپیک جدید درست کنم باید چی کار کنم؟
مثلا می خوام یک pdf مفید رو راجع به مثلا الکترونیک share کنم تا بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن.

abiabi

عضو جدید
میل جزوئ

میل جزوئ

در صفحات قبل کاملا توضیح دادم..

مشکل گزینه تنظیمات شخصی

مشکل خودتون رو به ادمین سایت گزارش بدین

ویرایش امضا

منظورتون کدوم عکسه ؟

در تالار مهندسی کامپیوتر مطرح کنین

*** ویژه کاربران تازه وارد ***

دوست عزیز سوالات خودتون رو در تالار های تخصصی مطرح کنین

دوست عزیز سوالات خودتون رو در تالار های تخصصی مطرح کنین

مشکل گزینه تنظیمات شخصی
( سلام کسی می تونه یه جزوئ نظریه برای من تا 4 شنبه همین هفته میل کنه):confused:

mahboobeh

عضو جدید
سلام
من بعد از مدتها وارد سايت شدم و اصلاًچيزي نميدونم. فقط يه سؤال و لطف: من هر چي مطلب در رابطه با پروژه خوابگاه دانشجويي باشه ميخوام. تاريخچه، استانداردها، دياگرام، برنامه فيزيكي تا مشكلات و خواسته هاي دانشجويان خوابگاهي
ممنون ميشم و خدانگهدار

sahar-f

عضو جدید
من ميخوام در قسمت پيام براي خودم عكس بگذارم
توي مديا فاير اپلود كردم
وقتي در قسمت قرار دادن تصوير ميذارمش نشون نميده
plz راهنمايي
البته اون متن اينگليسي را هم خوندم ولي نشد.
مرسي

raheleh-bano

عضو جدید
سلام به همگی. من فقط 1 مشکل دارم که اصلا موضوع های باشگاه جذاب و مفید نیست و همش سیاسی شده در صورتی که به نظر من ماها میتونیم با بحثهای جالب خیلی مفید تر از این حرفا باشیم.
خیلی از مشکلاتمونو با شنیدن حرفای بچه ها حل کنیم.البته منظورم فقط مشکلات نیست.با افکارای همدیگه اشنا بشیم.مرسی :smile::smile::smile:

حجت خدا

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید بنده کارمند می باشم و حدود 6سال است که فارغ التحصیل شده ام (حسابداری )و از سال 83 به بعد دیگر هیچ مطالعه جدی در مورد حسابداری نداشتم و در ازمون کارشناسی ارشد امسال ثبت نام کرده ام و نیاز مبرم به قبول شدن در ازمون کارشناسی ارشد دارم چون بنده کارمند قراردادی می باشم از شما خواهش می کنم مراراهنمایی کنید چه منابعی را ظرف یک ماه به امتحان مانده مطالعه کنم تا در این آزمون موفق بشوم با تشکر فراوان از شما

beni-ashkan

عضو جدید
سلام معذرت میخوام من امروز ظهر برای شما پیغام گذاشتم که در مورد سیالات پاورلا یا بینگهام پلاستیک یا رئولوژی پلیمر مطلب میخوام ولی نمیدونم چطور دریافت کنم؟

meysam heidari

عضو جدید

کجا وچطور درخواستمو برای اطلاعات راجع به موضوع سازه های سنتی مطرح کنم؟؟؟؟

~TORNADO~

عضو جدید
1)من چطوری عکسمو بالای اسمم قرار بدم؟البته از اینکه این طور سوالارو میپرسم ببخشید.....اخه خیلی تاره کارم

BarsamTech

عضو جدید
1)من چطوری عکسمو بالای اسمم قرار بدم؟البته از اینکه این طور سوالارو میپرسم ببخشید.....اخه خیلی تاره کارم
از نوار ابزار سایت گزینه ی "کنترل پنل اعضاء" را انتخاب کنید.
در صفحه جدید در سمت راست گزینه ی "عکس شخصی(آواتار)" را انتخاب کنید.
بقیه کار هم واضحه.

djbagoor

عضو جدید
کمک در مورد ویرایش یک پست

کمک در مورد ویرایش یک پست

من می خوام اطلاعات پست اولم رو در اینجا :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=139104
ویرایش کنم ( چون همه فقط پست اول رو می خونن ) ولی این گزینه برام حذف شده تو این تایپیک...( یکی پفت به پیرجو بگو)
حالا کی می تونه این کار ور واسه من بکنه؟خیلی مهم و فوریه
می خوام دقیقا به این فرمت و شکل و با این عکس ها در بیاد
پست اولم فایل رو ضمیمه کردم :

پیوست ها

• new_page_1.zip
    5.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
با سلام من براي دانلود مقالات يا ساير مطلب از سايت مشكل دارم يعني مثلا با اينكه نوشته شده فايل pdf است ولي بعد از دانلود كردن باز نمي شود جه كار كنم؟

mojtaba-mazarei

عضو جدید
با سلام من چگونه مي توانم مطالب در مورد حل المسائل انتقال حرارت رو دانلود كنم اگر ميشود راهنمايي بفرماييد با تشكر

minoosh

عضو جدید
سلام من اشنایی لازم را ندارم میخواستم از اعضای سایت کمک بخوام درباره فونت و چند موضوع دیگر میشه لطف کنید کمکم کنید:cry::que: با تشکر

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
;384378 گفت:

سلام.من اگه بخوام یک تاپیک جدید درست کنم باید چی کار کنم؟
مثلا می خوام یک pdf مفید رو راجع به مثلا الکترونیک share کنم تا بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن.
راهنمای کلی استفاده از سایت
سلام
من بعد از مدتها وارد سايت شدم و اصلاًچيزي نميدونم. فقط يه سؤال و لطف: من هر چي مطلب در رابطه با پروژه خوابگاه دانشجويي باشه ميخوام. تاريخچه، استانداردها، دياگرام، برنامه فيزيكي تا مشكلات و خواسته هاي دانشجويان خوابگاهي
ممنون ميشم و خدانگهدار
سوالات و درخواست های خودتون رو در تالار های تخصصی مطرح کنید
من ميخوام در قسمت پيام براي خودم عكس بگذارم
توي مديا فاير اپلود كردم
وقتي در قسمت قرار دادن تصوير ميذارمش نشون نميده
plz راهنمايي
البته اون متن اينگليسي را هم خوندم ولي نشد.
مرسي
منظورتون از قسمت پیام چیه ؟
سلام معذرت میخوام من امروز ظهر برای شما پیغام گذاشتم که در مورد سیالات پاورلا یا بینگهام پلاستیک یا رئولوژی پلیمر مطلب میخوام ولی نمیدونم چطور دریافت کنم؟

کجا وچطور درخواستمو برای اطلاعات راجع به موضوع سازه های سنتی مطرح کنم؟؟؟؟
با سلام من براي دانلود مقالات يا ساير مطلب از سايت مشكل دارم يعني مثلا با اينكه نوشته شده فايل pdf است ولي بعد از دانلود كردن باز نمي شود جه كار كنم؟
اگر فایل ضمیمه سایت باشه شما فقط با یک کلیک میتونید اون رو دانلود کنید و اگر فایلتون باز نمیشه احتمالا درست دانلود نشده
چه جوري بايد مطلب جديد توي سايت بذارم :que:
چه جوري بايد به بقيه جواب بدم :que:
با سلام من چگونه مي توانم مطالب در مورد حل المسائل انتقال حرارت رو دانلود كنم اگر ميشود راهنمايي بفرماييد با تشكر
اگر فایل ضمیمه سایت باشه شما فقط با یک کلیک میتونید اون رو دانلود کنید
سلام من اشنایی لازم را ندارم میخواستم از اعضای سایت کمک بخوام درباره فونت و چند موضوع دیگر میشه لطف کنید کمکم کنید:cry::que: با تشکر

*** ویژه کاربران تازه وارد ***

mojtaba_81

عضو جدید
سلام...
اگه پیام بازدید کننده ها رو پاک کردیم چه جوری مشه برگردوندشون...؟
آخه نوشته با قابلیت بازگشت...
ممنون

یوکابد

عضو جدید
سلام خسته نباشید من حسابی گیج شدم لطفا راهنماییم کنید چه جوری با اعضا سایت مکالمه و چت و.... داشته باشم و پیام هارو چه جوری بخونم چه جوری فعالش کنم؟

مهندس2010

عضو جدید
باسلام خدمت شما وتشکر به خاطر سایت زیبا وجذابتون . من دانشجوی ترم اول مهندسی مواد -متالوژی صنعتی :)هستم اما به اینترنت و استفاده از آن زیاد وارد نیستم . ومتاسفانه نمی تونم تا مدتی فعالیت داشته باشم ولی از سایتتون خیلی خوشم اومده ودوست دارم فعالیت کنم حالا باید چیکار کنم . یا حق:redface::que::que::que:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چجوری میشه سعید جان همشهری عزیز موضوع تاپیکی که ارسال کردی رو تغییر بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMXSTAR

عضو جدید
سلام

میخواستم بدونم که چجوری یه تاپیک عنوان مهم کنارش درج میشه ؟
بستگی به تعداد بازدید داره یا نظر مدیریت باشگاه یا ...

خیلی ممنونم و موفق باشید

بالا