راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان گل
آقای کریمی عزیز،یا هر کدوم از بچه ها که اطلاع دارن »

آیا روشی هست که تمام پیغام های داخل پروفایل رو بشه پاک کرد؟

من هر کاری کردم جز یک صفحه رو نمیشه،آیا دکمه ای،لینکی چیزی میزی میشه زد کلش با هم پاک بشه؟!

اگر کسی بلده لطفا کمکم کنه.
متشکرم :gol:

سلام جناب مهندس
خیر این امکان وجود نداره به صورت کلی از آنجایی که فضای پروفایل هم جز فضاهای عمومی سایت محسوب میشه حذف کلی پیام مانند پیغام خصوصی امکان پذیر نیست و البته پس از حذف صاحب پروفایل حالت نمایش حذف شده کامنت را مشاهده خواهد کرد و برای حذف باید تک تک انتخاب بفرمائید و گزینه حذف تمام پیام های پروفایل در سیستم وجود ندارد

* البته تنها برای موارد خاص مانند کاربران مخرب امکان حذف پیام های ارسال شده پروفایل و ارسال شده در پیام خصوصی توسط مدیران ارشد سایت امکان پذیر هست ولی حذف تمام پیام های دریافتی در پروفایل کاربر امکان پذیر نیست
شادکام و تندرست باشید

چطوری میشه نام کاربری رو حذف کرد؟؟

سلام دوست گرامی
عذرخواهی میکنم امکان حذف نام کاربری به دلیل ماهیت گروهی و وابستگی پست های اعضا , وجود ندارد ؛ در صورت تمایل به عدم فعالیت در سایت میتواند از قسمت تنظیمات شخصی در کنترل پنل خودتان دریافت پیام خصوصی و کامنت پروفایل را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید
شادکام و تندرست باشید

براي درخواست تغيير نام كاربري:
///////////
3- لازم به ذکر است که به دلیل ماهیت گروهی و یکپارچگی فروم حذف نام کاربری امکان پذیر نمی باشد , می توانید از قسمت " تنظیمات شخصی در کنترل پنل" امکان دریافت پیام خود را محدود و از فعالیت خودداری بفرمائید

ممنون و پیروز باشيد.

با سلام
ممنون میشم بهم بگین چطور میتونم عکس رو پروفایلم بزارم
و سوال بعدی اینکه تو یه تالاری سوالی مطرح میکنم از کجا باید بفهمم ب سوالم پاسخ داده شده (از طریق نامه خصوص اعلام نمیشه بهم )

سلام دوست گرامی
برای آشنایی با امکانات سایت میتوانید از تاپیک های آموزش تصویری در همین تالار راهنمای سایت استفاده بفرمائید

به عنوان مثال برای تنظیمات پروفایل ( از جمله عکس پروفایل )

شادکام و تندرست باشید

سیسش

عضو جدید
سلام ببخشید میخواستم بدونم می شه نرم افزارCropWat ازسایتتون دانلود کرد

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اقا ی چیزی
این چه صیغه ایه تو سیستم این سایته؟؟ ادم چار تا پیام خصوصی ارسال میکنه با یکی حرف میزنه،یهو صفحه شیش کیلومتر کش میاااااد!!!
ده دقیقه که حرف بزنیم دیگه بخوایم برسیم اخر صفحه باید تاکسی بگیریم ببین طرف چی گفته!!!!
چکار کنیم ما؟؟ مشکل از چیه؟؟
ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام ببخشید میخواستم بدونم می شه نرم افزارCropWat ازسایتتون دانلود کرد

سلام دوست گرامی برای جستجوی مطالب مورد نظر خودتان میتوانید از امکان جستجوی سایت که در نوار ابزار بالای سایت هست استفاده بفرمائید

شادکام و تندرست باشید

سلام
اقا ی چیزی
این چه صیغه ایه تو سیستم این سایته؟؟ ادم چار تا پیام خصوصی ارسال میکنه با یکی حرف میزنه،یهو صفحه شیش کیلومتر کش میاااااد!!!
ده دقیقه که حرف بزنیم دیگه بخوایم برسیم اخر صفحه باید تاکسی بگیریم ببین طرف چی گفته!!!!
چکار کنیم ما؟؟ مشکل از چیه؟؟
ممنون

سلام دوست گرامی
در واقع از آنجایی که صفحه مانیتور محدود هست این حالت طبیعی هست ؛ از آنجایی که هر پاسخ ادامه مکالمه قبلی هست و هر بار یک کادر اطراف مکالمه قبلی شما اضافه خواهد شد نیاز به عرض بیشتری در صفحه خواهد بود و از آنجایی که این عرض محدود هست طبیعتا ارتفاع زیاد خواهد شد
با طولانی شدن مکالمه خصوصی , برای جلوگیری از این حالت میتوانید
* آخرین پاسخ فرد مقابل را cut کرده و باقی مکالمه را پاک کنید
** متن را در حالت انتخاب قرار داده و از آیکون Quote که در نوار ابزارهای بالای کادر موجود هست و آیکون آن یک بالون سفید رنگ می باشد استفاده کنید که متن آخر به حالت نقل قول در آید
شادکام و تندرست باشید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

DDDIQ

مدیر ارشد
سلااام
این تاپیک
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php/625310-نمایشگاه-بزرگ-هوایی-راهیان-نور-نوروز-1394
رو ک باز میکنم بعنوان مهمان نشون داده میشم.یوزر و پسوردمو میزنم بم خوش آمد میگه اما وقتی صفحه تاپیک لود میشه بازم مهمانم
فقط واسه همین تاپیک اینجوریه
چرا؟؟ :surprised:

سلام خانم مهندس مارال بانو :gol:
این لینک رو تست بفرمائید از صفحه اصلی تالار به تاپیک وارد بشین

تاپیک: نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور - نوروز 1394

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دوست من به تازگی عضو باشگاه شدند ولی بعد از اتمام مراحل ثبت نام، هیچ لینک فعال سازی به ایمیل ایشون ارسال نشد!
در حال حاضر میتونند وارد باشگاه و پروفایلشون بشن ولی ظاهرا نمیتونن درخواست دوستی بفرستن ، درخواست دوستی بهشون ارسال نمیشه، هیچ پست ی نمیتونن قرار بدن، هنگام فرستادن پیغام خصوصی بعد از چندبار ارسال به گیرنده میرسه و ....
لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی بفرمایید. تشکر :gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام.
دوست من به تازگی عضو باشگاه شدند ولی بعد از اتمام مراحل ثبت نام، هیچ لینک فعال سازی به ایمیل ایشون ارسال نشد!
در حال حاضر میتونند وارد باشگاه و پروفایلشون بشن ولی ظاهرا نمیتونن درخواست دوستی بفرستن ، درخواست دوستی بهشون ارسال نمیشه، هیچ پست ی نمیتونن قرار بدن، هنگام فرستادن پیغام خصوصی بعد از چندبار ارسال به گیرنده میرسه و ....
لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی بفرمایید. تشکر :gol:

سلام خانم مهندس
احتمالا ایمیل ارسالی به قسمت spam ایمیل ایشون ممکنه رفته ؛ این قسمت رو هم چک کنن اگر مشکلشون رفع نشد به بنده پیغام خصوصی بدن تا بررسی کنم

محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)
شادکام باشید :gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صفری یعنی چی؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
به باشگاه مهندسان خوش آمدید
عنوان هایی که به صورت اتوماتیک زیر پست های شما نوشته میشوند ( صفری - تازه وارد - عضو - عضو فعال ) بر اساس میزان فعالیت شما در باشگاه هست که با افزایش فعالیت شما تغییر خواهند کرد
که پس از ارسال همین پست عنوان شما به تازه وارد به صورت اتوماتیک تغییر کرد

* البته احتمالا به زودی عنوان بندی اتوماتیک سایت تغییر خواهد کرد

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور میشه مقاله های مورد نظر رو دانلود کرد؟

سلام
برای دانلود مقاله اگر موضوعی خاص مورد نظرتون هست مثلا مربوط به رشته ی خودتون ، وارد تالار مربوطه برید و در قسمت جستجو، موضوع رو سرچ کنید. اگر که مقاله مورد نظر در باشگاه وجو داشته باشد که لینک دانلود رو میبینید و به راحتی دانلود میشه از این لینک استفاده کنید http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/207-دانلودگاه
اگر مقاله مورد نظر رو پیدا نکردید از راهنمایی های موجود در تاپیک: «««درخواست و دریافت مقالات و کتب درخواستی مهندسی مواد»»» استفاده کنید.
موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
این ینی چی؟! توی وب نوشت نظر گذاشتم، نظرمو نشون میده اما ثبت نشده!. این علامت یعنی منتظره تا صاحب وب نوشت تاییدش کنه؟ یا مشکل دیگه ایه؟

مریم ابی

عضو جدید
سلام من یک تایپیک جدید ساختم و 2تا عکس گذاشتم الان میخوام بازم توی تایپیکم متن و عکس بزارم اما نمیدونم چطوری؟
میشه راهنماییم کنید؟
ممنووون

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من یک تایپیک جدید ساختم و 2تا عکس گذاشتم الان میخوام بازم توی تایپیکم متن و عکس بزارم اما نمیدونم چطوری؟
میشه راهنماییم کنید؟
ممنووون
سلام. در صورتی که زمان زیادی نگذشته باشه از ایجاد تاپیک و قابل ویرایش باشه، میشه تاپیک رو ویرایش کرد. در غیر اینصورت میتونید عکس هاتون رو به صورت پاسخ به تاپیک و ایجاد پست اضافه کنید

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم اکانت (حساب کاربریم) رو پاک کنم؟ یعنی کامل از باشگاه برم واکانتم رو برای همیشه deactive کنم؟؟

سلام دوست گرامی
امکان حذف نام کاربری به دلیل ماهیت گروهی و وابستگی پست های اعضا , وجود ندارد ؛ در صورت تمایل به عدم فعالیت در سایت میتواند از قسمت تنظیمات شخصی در کنترل پنل خودتان دریافت پیام خصوصی و کامنت پروفایل را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
لینکها واسم باز نمیشه و بااینکه وارد باشگاه شدم مینویسه ک باید ثبت نام کنید
خارج شدم و مجددا وارد شدم اما مشکل رفع نشد.. :|

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
لینکها واسم باز نمیشه و بااینکه وارد باشگاه شدم مینویسه ک باید ثبت نام کنید
خارج شدم و مجددا وارد شدم اما مشکل رفع نشد.. :|

سلام خانم مهندس
سال نو مبارک

به صورت کلی ...
محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)

فعال کردن نام کاربری پس از عضویت و یا تغییر اطلاعات ثبت نام

سلام خدمت اعضا محترم باشگاه مهندسان ایران

پس از ثبت نام در باشگاه مهندسان ایمیلی از طرف سایت به منظور تایید عضویت به ایمیلی در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال میگردد که با مراجعه به ایمیل خود و تایید عضویت , نام کاربری شما رجیستر و فعال گردیده و دسترسی شما به امکانات سایت کامل ( ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و ...) خواهد شد ؛

لازم به ذکر است که پس از عضویت در صورت تغییر اطلاعات ثبت نام ( تغییر ایمیل ) نیز لازم به تایید تغییرات به منظور فعال کردن نام کاربری می باشد که در صورت عدم تایید دسترسی شما محدود خواهد شد

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=228237&d=1418653118​

* عضویت شما تایید شد

شاد و تندرست باشید

jvavad.a

عضو جدید
تغییر نام کاربری

تغییر نام کاربری

با سلام؛
احتراماً راهنمائی نمائید که چگونه می توانم نام کاربری خود را ویرایش نمایم. با تشکر:(

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
با سلام؛
احتراماً راهنمائی نمائید که چگونه می توانم نام کاربری خود را ویرایش نمایم. با تشکر:(

سلام
خوش اومدید
خودتون نمیتونید نام کاربری رو ویرایش کنید
اینجا درخواست بدید ، اگر واجد شرایط بودید، نام کاربریتون عوض میشه:
مهم : درخواست تغيير نام كاربري

sama.aaa

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه تصویر 2بعدی رو به تصویر1بعدی تبدیل کرد؟آیا کد وتابعی در این رابطه وجود دارد اگه میشه راهنمایی کنید

ضمنا برای اینکه برای تصویر خروجی بردار مشاهده بدست بیاریم چیکار باید بکنیم؟؟

لطفا زود جواب دهید ممنون میشم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می خواستم بدونم این reputation comment دقیقا چیه؟

یه سوال دیگه هم دارم
تعداد تشکرایی که می تونیم تو طول روز استفاده کنیم چند تاست؟ چرا نمی تونیم از یه حدی بیشتر تشکر بزنیم؟ به نظرم این اصلا جالب نیست!
لطفا مسئولین رسیدگی کنند:)

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه تصویر 2بعدی رو به تصویر1بعدی تبدیل کرد؟آیا کد وتابعی در این رابطه وجود دارد اگه میشه راهنمایی کنید

ضمنا برای اینکه برای تصویر خروجی بردار مشاهده بدست بیاریم چیکار باید بکنیم؟؟

لطفا زود جواب دهید ممنون میشم
سلام
به باشگاه مهندسان خوش آمدید. :gol:
سوال شما در چه موردی هست؟ اگر در نرم افزار متلب منظورتون هست می توانید سوال خودتان را در تاپیک سئوالات و مشکلات در متلب (MATLAB) مطرح فرمایید تا دوستان پاسخ شما را بدهند.

سلام
می خواستم بدونم این reputation comment دقیقا چیه؟

یه سوال دیگه هم دارم
تعداد تشکرایی که می تونیم تو طول روز استفاده کنیم چند تاست؟ چرا نمی تونیم از یه حدی بیشتر تشکر بزنیم؟ به نظرم این اصلا جالب نیست!
لطفا مسئولین رسیدگی کنند:)
سلام
سیستم امتیاز دهی شبیه همون تشکر هست .. با این تفاوت که کاربر با فعالیت بیشتر می تواند قدرت امتیاز دهی خودش رو افزایش بده و در آن صورت امتیاز بیشتری هم می تواند به پست های مدنظر خود بدهد. قدرت امتیاز دهی می تواند از یک تا ده باشد، که در قسمت کنترل پنل خود می توانید ببینید.

حداکثر تعداد تشکرهایی که می توانید از پست کاربران انجام دهید 40تاست. برای افزایش درستی امتیاز های کاربران این محدودیت صورت گرفته تا کاربران بی محابا از پست های هم تشکر نکنن و تنها پست هایی که ارزش دارند را تشکر کنند. در غیر این صورت امیتاز کاربران غیر واقعی می شود.

nima2252

عضو جدید
درود مهندسين ;)
يه مشكل خيبلي خيلي خيلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي جدي دارم از بس حرص خوردم هم سر درد گرفتم هم قلبم تير ميزنه دنبال تاپيك مخصوص بود پيدا نكردم:confused:
من هر چي مروگر نصب مبكنم رو كامپيوترم كار نميكنه گوگل كروم چون بهاهش راحتم ميخوام نصب كنم بعد از دانلود ونصب هيچ صفحه اي رو بالا نمياره حتي صفحه اصليشم بالا نمياد همونجوري لودينگ ميزنه تب جديد هم ادرس بدي هيچ عكس العملي نميده كمودو دراگونم همين طور هست فقط و فقط اكپلورر كانكت ميشه و بالا مياره .يعني به اينرنت دسترسي دارم فقط با اكسپلورر با بقيه مرورگرا نميتونم بايد چي كار كنم
در ضمن ويندوزشم عوض كردم -شيرشم خورده:D پاك كردم دوباره نصب كردم از ف ي ل ت ر شكنم كه توبه استفاده نميكنم
خودم حس ميكنم بايد دسترسي برنامه هام محدود باشه نميدونم چي كارش كنم و نود32 هم نصبه قديمي هست البته و موقع دانلود قطعش كرده بودم
تو رو خدا يكي كمك كنه

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
درود مهندسين ;)
يه مشكل خيبلي خيلي خيلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي جدي دارم از بس حرص خوردم هم سر درد گرفتم هم قلبم تير ميزنه دنبال تاپيك مخصوص بود پيدا نكردم:confused:
من هر چي مروگر نصب مبكنم رو كامپيوترم كار نميكنه گوگل كروم چون بهاهش راحتم ميخوام نصب كنم بعد از دانلود ونصب هيچ صفحه اي رو بالا نمياره حتي صفحه اصليشم بالا نمياد همونجوري لودينگ ميزنه تب جديد هم ادرس بدي هيچ عكس العملي نميده كمودو دراگونم همين طور هست فقط و فقط اكپلورر كانكت ميشه و بالا مياره .يعني به اينرنت دسترسي دارم فقط با اكسپلورر با بقيه مرورگرا نميتونم بايد چي كار كنم
در ضمن ويندوزشم عوض كردم -شيرشم خورده:D پاك كردم دوباره نصب كردم از ف ي ل ت ر شكنم كه توبه استفاده نميكنم
خودم حس ميكنم بايد دسترسي برنامه هام محدود باشه نميدونم چي كارش كنم و نود32 هم نصبه قديمي هست البته و موقع دانلود قطعش كرده بودم
تو رو خدا يكي كمك كنه

احتمالاً امکان اتصال ب وای فای یا مودم رو غیرفعال کردین؛ یعنی وصل نمی شین
حالا چطور پست گذاشتین؟:redface:
از کنترل پنل، قسمت نت ورک رو باز کنین تنظیماتش رو دونه دونه چک کنین که فعال باشه اتصال ب شبکه
از هیستوری هم کش هیستوری رو پاک کنید

P O U R I A

مدیر تالار
درود مهندسين ;)
تو رو خدا يكي كمك كنه
سلام
در ابتدا خدمتتان عرض کنم که سوالات کامپیوتری خودن رو میتونید در تایپک سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید! مطرح کنید.
...
یک بار مرورگرهاتون رو به تنظیمات اولیه برگردونید .. شاید درست بشه.
برای اینترنت اکسپرورر:

برای کروم:

nima2252

عضو جدید
احتمالاً امکان اتصال ب وای فای یا مودم رو غیرفعال کردین؛ یعنی وصل نمی شین
حالا چطور پست گذاشتین؟:redface:
از کنترل پنل، قسمت نت ورک رو باز کنین تنظیماتش رو دونه دونه چک کنین که فعال باشه اتصال ب شبکه
از هیستوری هم کش هیستوری رو پاک کنید

اگه منظورتون هيستوريه كروم هست كه كلا تنظيمات رو هم بالا نمياره . ويندوزم xp هست اينترنت اپشن داره و لي نميدونم چجوريه

nima2252

عضو جدید
سلام
در ابتدا خدمتتان عرض کنم که سوالات کامپیوتری خودن رو میتونید در تایپک سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید! مطرح کنید.
...
یک بار مرورگرهاتون رو به تنظیمات اولیه برگردونید .. شاید درست بشه.
برای اینترنت اکسپرورر:

برای کروم:

ممنون مهندس ديشب اخره وقت اون تاپيك رو پيدا كردم. اكسپلوررم كانكت ميشه فقط بقيه مرورگرا وصل نميشن كروم تنضيماتشم بالا نمياد. توي همين تنظيمات ويندوز تيكي چيزي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر تالار
ممنون مهندس ديشب اخره وقت اون تاپيك رو پيدا كردم. اكسپلوررم كانكت ميشه فقط بقيه مرورگرا وصل نميشن كروم تنضيماتشم بالا نمياد. توي همين تنظيمات ويندوز تيكي چيزي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگر تنظیماتش هم بالا نمیاد یعنی بد نصب شده .. احتمالا فایل نصب کرومتون خرابه .. کروم رو حذف کنید .. با مرورگر اینترنت اکسپرورر سایت گوگل را باز کنید و در کنار کادری باز میشه و به شما مرورگر کروم رو پیشنهاد میده .. از اونجا دوباره کروم رو دانلود و نصب کنید.

بالا