راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
چرا وقتی فایلی رو میخام ضمیمه کنم 30 برابر کوچیکتر میشه؟؟؟ من با insert image یا مدیریت فایلهای ضمیمه آپلود میکنم. چرا همه عکساشون با کیفیت میشه ولی عکسایی که من میذارم کوچولو و مبهم؟؟؟:cry:

اگه می خواین بزرگ باشه، باید ی جایی غیر از باشگاه آپلود کنین؛ یا از همون نت که برمی دارین عکس رو با سایز بزرگش باز کنین بعد copy image /paste

mec_86

عضو جدید
سلام
کجا می تونم این متن ثابتی که آخر پست ها می نویسن رو اضافه کنم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
کجا می تونم این متن ثابتی که آخر پست ها می نویسن رو اضافه کنم

سلام دوست خوبم در تنظیمات کنترل پنل خودتون ( گزینه بالای صفحه سایت ) ؛ از منو سمت راست گزینه ویرایش امضا رو انتخاب بفرمائید
* متن ثابت , امضا اعضا هست

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=229928&d=1421210749

برای باقی تنظیمات پروفایل
تاپیک: [ راهنمای امکانات باشگاه ] تنظیمات صفحه مشخصات ( پروفایل اعضا)

پیوست ها

• 23123.jpg
    23123.jpg
    22.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

boy68

عضو جدید
سلام من یه تاپیک زدم ( البته دو بار زدم چون تاپیک استارت نشد ) توی بخش تولید مهندسی مکانیک
مثل این که باید توسط مدیر تایید بشه ولی بعد از گذشت چندین روز تایید نشده در حالی که مشکلی هم نداشت و یه بحث مرتبط بود

noosheen1

عضو جدید
سلام
نحوه ارسال عکس در این سایت به چه صورت هست؟ اگر بخواهیم از سیستم خودمون عکسی رو در باشگاه ذاریم باید جای دیگه آپلودش کنیم؟

ehsanmfmf

عضو جدید
سلام
من ترم دو ارشد هستم؛ استاد راهنما بهم میگه تا متلب یاد نگیری موضوع نمیدم؛ کلی پی دی اف دانلود کردم. ولی گویا باید اول یه زبون برنامه نویسی بلد باشم. درسته؟ واسه تسلط روی متلب یه راهنمایی می کنین از کجا باید شروع کنم؟
یه چیز دیگه؛ فقط گفته که فیلد کلی موضوع پایان نامم باید text analysis باشه؛ ولی نه تو سرچ فارسی نه انگلیسی چیزی دستگیرم نشد که ایده بده واسه انتخاب موضوع. تاپیکی چیزی این فروم نداره واسه کمک؟ تقریبا همه جاشو بالا پایین کردم.
مرسی

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
اکانت من را حذف نمایید.

سلام دوست گرامی عذرخواهی میکنم امکان حذف نام کاربری وجود ندارد ! حالت فروم به اینگونه نیست که چنین امکان و قابلیتی وجود داشته باشد
شما میتوانید وارد کنترل پنل خودتان بشوید و از منو ابزار سمت راست گزینه " تنظیمات شخصی " را انتخاب و در تنظیمات خودتان دریافت پیام شخصی و ویزیتور مسیج را off کنید و از ادامه فعالیت در این سایت خودداری کنید

با آرزوی موفقت برای شما
:gol:

آخرین ویرایش:

saba62

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چرا عکسهایی که از سیستم میگیرم با سایز کوچیک آپلود میشن ؟

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود
نمیدونم سوالمو اینجا مطرح کنم یا نه.به هر حال...
میخواستم ببینم امکانش هست تموم پستایی که تا حالا گذاشتمو ببینم.یعنی از تاریخ عضویتم تا حالا.
سپاسگذارم از راهنماییتون

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام و درود
نمیدونم سوالمو اینجا مطرح کنم یا نه.به هر حال...
میخواستم ببینم امکانش هست تموم پستایی که تا حالا گذاشتمو ببینم.یعنی از تاریخ عضویتم تا حالا.
سپاسگذارم از راهنماییتون

سلام
در قسمت جستجوي پيشرفته که لینکش رو در بالا سمت چپ سایت میتونین مشاهده بفرمائید میتونین پست های قدیمی تر خوتون رو مشاهده بفرمائید

در قسمت نام کاربری میتوانید نام خودتون و یا نام کاربر دیگری رو وارد بفرمائید
و در حالت های پیش فرض مرتب سازی نتایج میتونین بازه زمانی دلخواه خودتون رو وارد کنین چند بار جستجو بفرمائید متوجه نوع کارکرد تنظیمات خواهید شد ( مثلا برای پست های قدیمی تر به ترتیب صعودی تنظیم بفرمائید )

شادو تندرست باشید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=231225&d=1423153942

پیوست ها

• 211221.jpg
    211221.jpg
    19 کیلوبایت · بازدیدها: 0

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

آقا جان یک سوال داشتم لطفا جواب بدید »
آیا زدن تاپیکی با محتوای موسیقی ، مشکلی داره؟ یعنی خودم آهنگ آپلود کنم تو یه سرور خارج از باشگاه،لینکش رو در سایت قرار بدم؟
منظورم موزیک سنتی نیس،و اصلا منظورم موزیک سیاسی یا اعتراضی و رپ و غیره هم نیس،موزیک های شاد و غمگین خارجی و ایرانی مجوزی و بی مجوزی

متن اشعار چی؟ متن اشعار در عکس چی که غیر قابل ردیابی هستش؟

آیا امکان پذیر هست یا خیر؟

تشکر.:gol:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من يه دوروزيه دارم ميام باشگاه و هر بار كه پسوردمو ميزنم وارد باشگاه نميشم انقدري كه به 15 ديق صبر كردن براي امتحان مجدد ميرسم.
مجبور ميشم دوبار از خود اينجا تو ايميلم پسورد بگيرم و چندبارم وارد نشدم باز.آخرش نميدونم چجوري ميشه بعد از كلي اعصاب خوردكني وارد ميشه.مشكل از كجاس؟
من همه جوره درست ميزنم پسوردايي كه از باشگاه ميگرم.(حساس به حروف كوچك و بزرگ)

shiva.a.r.t

عضو
سلام من چندتاکتاب میخواستم قراربدم اما تو قسمت ضمیمه اپلودنمیشه بایدچیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام من چندتاکتاب میخواستم قراربدم اما تو قسمت ضمیمه اپلودنمیشه بایدچیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
حداکثر فایل قابل اپلود در سرور باشگاه 8 مگابایت هست. احتمالا فایل های شما بیشتر از این مقدار حجم دارند که نمی تونید ... برای این کار باید توسط نرم افزار های فشرده ساز به قسمت های کم حجم تر تقسیم کنید و جداگانه ضمیمه کنید .. اگر روش این کار را خواستید می تونم براتون توضیح بدم.

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خدا قوت
چه طوری میتونم برای کسی دعوت نامه بفرستم که عضو باشگاه بشن؟
سپاس از راهنماییتون :gol:

shiva.a.r.t

عضو
سلام
حداکثر فایل قابل اپلود در سرور باشگاه 8 مگابایت هست. احتمالا فایل های شما بیشتر از این مقدار حجم دارند که نمی تونید ... برای این کار باید توسط نرم افزار های فشرده ساز به قسمت های کم حجم تر تقسیم کنید و جداگانه ضمیمه کنید .. اگر روش این کار را خواستید می تونم براتون توضیح بدم.

سلام ممنون میشم روش فشرده کردن فایل روهم توضیح بدین!؟

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه خواهشن یه مدیر آشنا به قوانین کمکم کنه؟ »

سلام

آیا زدن تاپیکی با محتوای موسیقی ، مشکلی داره؟ یعنی خودم آهنگ آپلود کنم تو یه سرور خارج از باشگاه،لینکش رو در سایت قرار بدم؟
منظورم موزیک سنتی نیس،و اصلا منظورم موزیک سیاسی یا اعتراضی و رپ و غیره هم نیس،موزیک های شاد و غمگین خارجی و ایرانی مجوزی و بی مجوزی

آقا پوریا عزیز،آقا صدیق عزیز، هر کسی لطفا همکاری کنید خوب!
متشکرم :gol:

zohreh91

عضو جدید
سلام.ببخشید مدتیه که نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم و همش این پیام رو میده
has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
باید چیکار کنم؟فضا هم پر نیست....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ببخشید مدتیه که نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم و همش این پیام رو میده
has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
باید چیکار کنم؟فضا هم پر نیست....
این پیغامه میگه که "طرف مخاطبتون" حجم پیاماش پرشده و نمیتونه چیز جدیدی دریافت کنه و بایستی بهش اطلاع بدید که پوشه پیاماش رو خالی کنه (پوشه پیام طرف مقابل) تا پیامای جدید بهشون برسه

اگر اشتباه نکنم.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام. خدا قوت
چه طوری میتونم برای کسی دعوت نامه بفرستم که عضو باشگاه بشن؟
سپاس از راهنماییتون :gol:
سلام دوست گرامی میتونین از این پست استفاده بفرمائید
#29 راهنمای دعوت از کاربران !
شادکام و تندرست باشید

سلام

سلام این امکان نیست و جز محدودیت های سایت هست در گذشته تالارهای موسیقی باشگاه فعال بوده اند ولی با محدودیت های در نظر گرفته شده این بخشها از دسترس خارج شده اند

به منظور آشنایی با موسیقی میتوانید از بخش موسیقی در تالار هنر استفاده بفرمائید
و یا در تالار موبایل کلیپ های صوتی ، تصویری و عکس به تاپیک های این تالار مراجعه کنید

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل
آقای کریمی عزیز،یا هر کدوم از بچه ها که اطلاع دارن »

آیا روشی هست که تمام پیغام های داخل پروفایل رو بشه پاک کرد؟

من هر کاری کردم جز یک صفحه رو نمیشه،آیا دکمه ای،لینکی چیزی میزی میشه زد کلش با هم پاک بشه؟!

اگر کسی بلده لطفا کمکم کنه.
متشکرم :gol:

H . A . K

عضو جدید
حذف نام کاربری ؟؟؟؟؟

حذف نام کاربری ؟؟؟؟؟

چطوری میشه نام کاربری رو حذف کرد؟؟

چطوری میشه نام کاربری رو حذف کرد؟؟
(گفته های مدیر سایت)

- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
(برای چک کردن مشابه نبودن نام کاربریتون میتونید از گزینه ی جستجوی پیشرفته در بالا و سمت چپ باشگاه استفاده کنید.)
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد و از ارسال پیام خصوصی به مدیران ارشد خودداری کنید. در صورتي كه درخواست شما تاييد شد، ظرف مدت یک هفته در همین تاپیک اعلام خواهد شد و شما باید بعد از این با نام کاربری جدید وارد بشید.

:warn: قوانین و شرایط تغییر نام کاربری که لازم هست حتما مطالعه کنید:

فقط کاربرانی که نام کاربری آن ها یکی از شرایط زیر را داشته باشد می توانند درخواست تغییر نام دهند:

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
نام کاربری نامناسب
شماره تلفن همراه
شماره دانشجویی
ایمیل
شماره ملی
به غیر از اینها چه نام تنها چه فامیل تنها امکان پذیر نیست.

بعلاوه قانون زیر نیز در جهت کمک به سایر کاربران در نظر گرفته شده است :

:warn: مورخ 15 مرداد 93

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:
دیگر کاربرانی که شامل موارد بالا نبودند می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که دارای شرط زیر باشند:

- یا دو سال سابقه عضویت و حداقل 500 امتیاز
- یا حداقل 2000 امتیاز
داشته باشند.

:warn: تبصره :
به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و متخصصی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های آبی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

:warn: توجه:
1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
2-بدیهی است هر کاربر ( چه کاربر عادی چه فعال ) تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

shabahang69

عضو جدید
با سلام
ممنون میشم بهم بگین چطور میتونم عکس رو پروفایلم بزارم
و سوال بعدی اینکه تو یه تالاری سوالی مطرح میکنم از کجا باید بفهمم ب سوالم پاسخ داده شده (از طریق نامه خصوص اعلام نمیشه بهم )

بالا