راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Dr ehsan

عضو جدید
سلام سعیید جان
از یکی دو روز پیش تاریخ های سایت فارسی شد. خیلی اقدام خوبی بود دستتون درد نکنه
فقط از وقتی تاریخ ها فارسی شده توی صفحه پیام های خصوصی (چه دریافت شده چه فرستاده شده) یکم بهم ریخته. یعنی همه پیام ها جزء پیام های امروز طبقه بندی شده! می خواستم ببینم ایراد از منه یا سایت و چطور قابل حله
ممنون;)

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام سعیید جان
از یکی دو روز پیش تاریخ های سایت فارسی شد. خیلی اقدام خوبی بود دستتون درد نکنه
فقط از وقتی تاریخ ها فارسی شده توی صفحه پیام های خصوصی (چه دریافت شده چه فرستاده شده) یکم بهم ریخته. یعنی همه پیام ها جزء پیام های امروز طبقه بندی شده! می خواستم ببینم ایراد از منه یا سایت و چطور قابل حله
ممنون;)
این مورد برای همه ست و فقط مربوط به شما نمیشه....
انشاالله پیگیری میکنیم تا موضوع رو حل کنیم...

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام من نمی دونستم این موضوع را کجا مطرح کنم ولی لطفا بخوانید در صورتی که در ید اختیاراتتان بود کمک ودر غیر این صورت ان قسمت از سایت را معرفی کنید اگر امکان دارد در این سایت امکان یا قسمت چت روم را قرار دهید (تمام برقی ها با هم مکانیک با هم و ....) با تشکرnatanaeal

مهندس علی

کاربر فعال
ایجاد نظم در تالار زبان انگلیسی

ایجاد نظم در تالار زبان انگلیسی

با توجه به اینکه نظم یکی از عوامل جذب مشتری و ترغیب ان به رفتن به سوی کالای مورد نظر است برای افزایش کاربران تالار زبان انگلیسی خواستار ایجاد نظمی بهتر از این هستم
پیشنهاد می کنم تا این بخش از تالار به صورت زیر تقسیم بندی شود

1- تاپیک اصلی قفل شود
2- تقسیم بندی تاپیک اصلی به صورت زیر شود
1-2 - GRE IELTS TOLIMO Toefl
2-2- بخش گرامر
3-2 -Vocbulary
2-4- کتاب نرم افزار سی دی
5-2 بخش عمومی

به نظر من با این تقسیم بندی به راحتی هر شخص هنگام ورود به تالار با توجه به بخش مورد نظر کار خود را ادامه می دهد.

این تاتر می تواند مانند تالار مهندسی شیمی به یکی از تالار های پر طرفدار تبدیل شود

اینجانب حاضرم به مدت محدودی جهت نظم بخشیدن به این تالار کار نمایم

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم: دقیق بخوانید

مهم: دقیق بخوانید

سلام : لطفا امکان چت روم را در سایت ایجاد کنید تا در صورت نیاز ضروری به کاربران دسترسی داشته باشیم و هر رشته در روم خودش باشه/با تشکر

سـعید

مدیر بازنشسته
نحوه فرستادن پیام و هم چنین پیدا کردن pdf(پی دی ف)ها برای دانلود
برای فرستادن پیام میتونین از گزینه ارسال پيام تازه در تنظیمات شخصی خودتون استفاده کنید...
قابلیت جستجو بر اساس فرمت قابل وجود ندارد...

برای طریقه جستجو کردن در باشگاه لینک زیر رو مشاهده کنید..
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=432846&postcount=72

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
با عرض سلام من نمی دونستم این موضوع را کجا مطرح کنم ولی لطفا بخوانید در صورتی که در ید اختیاراتتان بود کمک ودر غیر این صورت ان قسمت از سایت را معرفی کنید اگر امکان دارد در این سایت امکان یا قسمت چت روم را قرار دهید (تمام برقی ها با هم مکانیک با هم و ....) با تشکرnatanaeal

سلام : لطفا امکان چت روم را در سایت ایجاد کنید تا در صورت نیاز ضروری به کاربران دسترسی داشته باشیم و هر رشته در روم خودش باشه/با تشکر

به لینک زیر بروید..
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=434219&postcount=73

سـعید

مدیر بازنشسته
با توجه به اینکه نظم یکی از عوامل جذب مشتری و ترغیب ان به رفتن به سوی کالای مورد نظر است برای افزایش کاربران تالار زبان انگلیسی خواستار ایجاد نظمی بهتر از این هستم
پیشنهاد می کنم تا این بخش از تالار به صورت زیر تقسیم بندی شود

1- تاپیک اصلی قفل شود
2- تقسیم بندی تاپیک اصلی به صورت زیر شود
1-2 - GRE IELTS TOLIMO Toefl
2-2- بخش گرامر
3-2 -Vocbulary
2-4- کتاب نرم افزار سی دی
5-2 بخش عمومی

به نظر من با این تقسیم بندی به راحتی هر شخص هنگام ورود به تالار با توجه به بخش مورد نظر کار خود را ادامه می دهد.

این تاتر می تواند مانند تالار مهندسی شیمی به یکی از تالار های پر طرفدار تبدیل شود

اینجانب حاضرم به مدت محدودی جهت نظم بخشیدن به این تالار کار نمایم
دوست عزیز نظم بخشیدن و مرتب سازی یک تالار بر عهده مدیر تالار ست که متاسفانه این تالار هنوز دارای مدیر نیست...
با مدیریت سایت در این زمینه مشورت میکنم...

موفق باشید..

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه بخوام یه موضوع متنی ویا یک نظر سنجی رو سایت بزارم که همه بهش جواب بدن ویا اظهار نظر کنن باید چی کار کنم؟

معمارباشی

عضو جدید
بايد اين كار در هنگام زدن پست اول اون تاپيك انجام بگيره در غير اين صورت به مدير بخش بگيد تا براتون درست كنه ...

راهش اينه كه وقتي روي دكمه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif كليك كرديد ... صفحه اي باز مي شه ... متن تاپيك و توضيحات نظر سنجي رو اونجا بنويسيد ...

بعد از پايين اون صفحه گزينه

افزودن نظرسنجي و تعداد گزينه ها رو مشخص كنيد ... بعد دكمه ي ارسال تاپيك جديد را بزنيد ...
يه صفحه جديد باز مي شه ... اين شكلي:

بقيش هم كه مشخصه ...گزينه ها رو مي نويسي و اگه خواستي يه زمان انقضا هم براي نظر سنجيت مي نويسي ... تا بعد از اون تاريخ نظر سنجي خود به خود بسته بشه ... بعد موضوع رو ارسال مي كني ...

Excalibur

عضو جدید
یه سئوال من میخوام توی پستم یه عکس بدم...اگه ضمیمه کنم کوچیک زیر پست ظاهر میشه که با کیلیک بزرگ میشه اما اینو نمیخوام میخوام خودش با اندازه ی واقعی باشه!!!!

معمارباشی

عضو جدید
ايميلت رو بده من يه دعوتنامه پارسااسپيس برات مي فرستم ... اونجا مي توني عكساتو اپلود كني و با اندازه ي واقعي در سايت قرار بدي ...

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:من نمی تونم اواتارمو عوض کنم چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟:cry:

سـعید

مدیر بازنشسته
:gol:من نمی تونم اواتارمو عوض کنم چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟:cry:
فعلا سایت در اپلود کردن فایل ها دچار مشکل شده...
در حال بررسی هستیم تا در اولین فرصت این مشکل حل بشه...
باید صبر کنید...

سامه

عضو جدید
سلام خسته نباشید...

مدتی پیش از طرف مدیریت گروه کامپیوتر یه دعوتنامه دریافت کردم که قادر به باز کردنش نیستم.. در این مدت هر چقدر سعی کردم دعوت نامه تو قسمت دعوت برای پیوستن به گروه ها به صورت نخوانده باقی مونده.
چه طور باید فعالش کنم؟؟
مرسی

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام خسته نباشید...

مدتی پیش از طرف مدیریت گروه کامپیوتر یه دعوتنامه دریافت کردم که قادر به باز کردنش نیستم.. در این مدت هر چقدر سعی کردم دعوت نامه تو قسمت دعوت برای پیوستن به گروه ها به صورت نخوانده باقی مونده.
چه طور باید فعالش کنم؟؟
مرسی
شما دعوت نامه رو پاک کنید و دوباره از مدیر تالار درخواست کنید تا دعوت نامه جدید برای شما ارسال کند..

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ببخشین دوستان
چند نفر از اعضا تازه وارد مشکل برای قرار دادن آواتار و امضا دارن.
ممنون میشم رسیدگی کنین.

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من از دیروز که عضو شدم برای گذاشتن عکس و امضا مشکل دارم عکسم ذخیره نمیشه و امضام error میده...یکی از بچه ها گفت اینجا مطرح کنم...ممنون میشم راهنماییم کنین...یا علی

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
من از دیروز که عضو شدم برای گذاشتن عکس و امضا مشکل دارم عکسم ذخیره نمیشه و امضام error میده...یکی از بچه ها گفت اینجا مطرح کنم...ممنون میشم راهنماییم کنین...یا علی
دوست عزیز سایت فعلا با مشکل آپلود اطلاعات دچار شده ست...
مدیریت سایت پیگیر این قضیه هستن...
به زودی مشکل حل خواهد شد...

sare_r

عضو جدید
کمک

کمک

سلام........ چند روز که دکمه ی ارسال پاسخ سریع و بقیه ی دکمه ها غیر فعال شده به جز پاسخ به تاپیک فعال ه .........چه کار کنم..........

سلام........ چند روز که دکمه ی ارسال پاسخ سریع و بقیه ی دکمه ها غیر فعال شده به جز پاسخ به تاپیک فعال ه .........چه کار کنم..........
واسه من كه درسته
با يه مرورگر ديگه تست كنيد . شايد ايراد از اون باشه ;)

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز این مورد در سایت مشکلی نداره...
به احتمال زیاد به دلیل سرعت پایین اینترنت شما صفحه باشگاه به درستی باز نمیشه و به همین دلیل گزینه پاسخ سریع غیر فعال میشه...

بالا