راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Elias.F

عضو جدید
سلام
من هميشه تو بازديد از سايت مشكل دارم
اكثر وقتا كه مي خوام بازش كنم network error مي ده . تو هيچ سايت و فروم ديگه اي هم اين مشكل نيست

اواسط روز اين مشكل خيلي زياد مي شه .

elahe-naz

عضو جدید
سوال

سوال

من تازه عضو این باشگاه شدم و میخوام با بقیه ی اعضای گروه ارتباط برقرار کنم اما نمیدونم چظور؟اصلا نمیتونم لیست اسامیشون رو پیدا کنم!!!!!!!!!!!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه عضو این باشگاه شدم و میخوام با بقیه ی اعضای گروه ارتباط برقرار کنم اما نمیدونم چظور؟اصلا نمیتونم لیست اسامیشون رو پیدا کنم!!!!!!!!!!!

با درود
در نوار ابزار باشگاه با کلیک بر روی " گروه ها " منوی بیرون رونده ای باز میشه، که گززینه ای به نام " لیست کاربران " داره و می تونی اونجا با استفاده از ابزار جستجو که در سمت راست وجود داره، کاربر مرد نظرتو پیدا کنی و با رفتن به صفحه شخصی براش پیغام بذاری.
یه روش ساده اونه که در پستی که اون کاربر زده روی اسش کلیک کنی و از منویی که باز میشه استفاده کنی.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من مهندسی معدن میخونم و به بخشهای دیگه غیر از معدن هم تو این باشگاه سر زدم . قانون اینجا رو نمیدونم ولی حتما هر بخش یه مدیر داره . میخواستم بگم مدیریت معدن ضعیفه .
اصلا هیچ قسمت یا پارتیشن بندی نداره...
یکی به دادش برسه...

با درود
همون طور که گفتی هر بخشی مدیری داره. شما دوست عزیز می تونی با مدیر اون بخش،مدیر تالار : آقای حامد سرلکی
،تماس بگیری و پیشنهاداتت رو برای بهبود تالار به ایشون بگی
.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام . من مهندسی معدن میخونم و به بخشهای دیگه غیر از معدن هم تو این باشگاه سر زدم . قانون اینجا رو نمیدونم ولی حتما هر بخش یه مدیر داره . میخواستم بگم مدیریت معدن ضعیفه .
اصلا هیچ قسمت یا پارتیشن بندی نداره...
یکی به دادش برسه...

سلام دوست عزیز.تالار معدن بخاطر اینکه کاربر فعالی نداره الان مدیر نداره. جناب سرلکی هم نیستند. اگر این تالار هم مثل تالارهای دیگه فعال بشه حتما از بین کاربرای فعالش براش مدیر انتخاب میکنند.

سلام
من هميشه تو بازديد از سايت مشكل دارم
اكثر وقتا كه مي خوام بازش كنم network error مي ده . تو هيچ سايت و فروم ديگه اي هم اين مشكل نيست

اواسط روز اين مشكل خيلي زياد مي شه .

این بخاطر با بیش از حد باشگاه هست. چون تعداد بازدید کنندها زیاد هستند گاهی این مشکل پیش میاد.

madan-uk85

عضو جدید
همکاری

همکاری

سلام
چطوری نوار ابزار اختصاصی باشگاه رو دانلود کنم ؟ از کجا و چطور ؟
و اینکه بازم در مورد بخش معدن . میخواستم بگم من زیاد به باشگاه میام و دوست دارم بخش معدن ترقی کنه و اگه بتونم واسه ترقیش کاری انجام بدم . در خدمت هستیم...
منتظر تعامل هستم
این وبلاگه تخصصیمه www.madan-uk85.blogfa.com

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام
چطوری نوار ابزار اختصاصی باشگاه رو دانلود کنم ؟ از کجا و چطور ؟
و اینکه بازم در مورد بخش معدن . میخواستم بگم من زیاد به باشگاه میام و دوست دارم بخش معدن ترقی کنه و اگه بتونم واسه ترقیش کاری انجام بدم . در خدمت هستیم...
منتظر تعامل هستم
این وبلاگه تخصصیمه www.madan-uk85.blogfa.com

دوست عزیز شما میتونید از همین الان کارتون رو شروع کنید و به تالار معدن رونق بدید.

مبینا

کاربر فعال
سلام

سلام

سلام شب همه خوش :gol:

من در قسمت قرار دادن عکس در تاپیک مشکل پیدا کردم ممنون میشم راهنمایم کنید

مبینا

کاربر فعال
به جای اینکه عکس روی صفحه تاپیک بیاد مکعب خالی ظاهر میشه.نمیدونم در کجا اشتباه میکنم ...باین حال حجم عکس پایین آوردم ولی بی نتیجه بود...

سرمد حیدری

مدیر تالار
به جای اینکه عکس روی صفحه تاپیک بیاد مکعب خالی ظاهر میشه.نمیدونم در کجا اشتباه میکنم ...باین حال حجم عکس پایین آوردم ولی بی نتیجه بود...

باید لینکتو اینجا کپی کنی. البته اول باید عکستو تو یه سایت اپلود عکس آپلود کنی.

hunny

عضو جدید
سلام من نمیدونم چجوری عکس بذارم تو آلبوم کلا نحوه ی عکس گذاشتن رو بلد نیستم میشه کمکم کنید

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من نمیدونم چجوری عکس بذارم تو آلبوم کلا نحوه ی عکس گذاشتن رو بلد نیستم میشه کمکم کنید

با درود
در نوار ابزار باشگاه و در زیر منوی "گروه ها " گزینه " عکس ها و آلبوم ها " رو انتخاب کن (و یا در " کنترل پنل " ) و سپس گزینه "افزودن آلبوم"
نوشتار زیر هم می تونه کمکت کنه :
"طریقه قرار دادن عکس بر روی سایت "

NAV!D

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.
میخواستم اگر دوستان میدونند مهندس کاربردی چیه یک توضیحی در اینجا بدهند با تشکر

winner_021

عضو جدید
سلام به دوستان
من ميخوام تاپيك بزنم ولي بلد نيستم, قبلا خونده بودم ولي چون استفاده نكردم يادم نيست و هر چقدر هم دنبال توضيحش گشتم نديدم
لطفا كمكم كنيد و بگيد لينك توضيحش كجاست؟
ممنونم ازتون

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام
چه طوري ميشه لغو عضويت كرد؟:w20:

چرا لغو عضویت؟ مگه مشکلی پیش اومده؟
لغو عضویت نمیشه ولی اگه نمیخواین دیگه بیاین میتونید دیگه نیاید همین. ولی اینکه بخواین کلا نام کاربریتونم حذف بشه باید به جناب ادمین بگید.

momo_lavish

عضو جدید
سلام
چطوری میتونم تاپیکی که خودم زدم رو پاک کنم
من پستهامو میتونم پاک کنم اما تاپیک رو نه

كنجكاو

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"
سلام من نمي دونم كجا بايد سوالات اختصاصي رشته معماري را مطرح كنم يا چطوري جواب سوالاتم را بگيرم يكي به من كمك كنه حيرونم تو رو خدا كمك كنيد :cry::confused:

vahidnaderi

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
تازه واردم موندم چیکا کنم!!!
راستش الان نمیدونم این پیام رو به کی میفرستم ولی امید وارم جوابمو بگیرم!
میخواستم تو صفحه ثبت نامم رشته تحصیلیمو ثبت کنم چیکار باید بکنم؟:gol:

سرمد حیدری

مدیر تالار
سلام
خسته نباشید

برید توی قسمت تنظیمات شخصی بعد Edit Your Details

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید

با درود
توی صفحه مشخصاتت ( پروفایل ) تب "معرفی من " برای رشته تحصیلی گزینه ویرایش رو بزن و رشته تحصیلیت رو وارد کنید.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من نمي دونم كجا بايد سوالات اختصاصي رشته معماري را مطرح كنم يا چطوري جواب سوالاتم را بگيرم يكي به من كمك كنه حيرونم تو رو خدا كمك كنيد :cry::confused:

با درود
به تالار مهندسی معماری مراجعه کن.
برای اطلاعات بیشتر به این راهنمای کلی استفاده از تالار ها و همچنین ویژه کاربران تازه وارد مراجعه کن.

آخرین ویرایش:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
عكس البوم؟

عكس البوم؟

سلام.:gol::gol::gol:
چه طوري ميتونم تو البومم عكس بزارم؟
اواتور خيلي راهت بود.ولي تو البومم نميتونم عكس بزارم.:redface:
اپلودم عكسارو كردم.اما بقيهي كارو نميدونم:w09:
لطفا راهنماييم كنيد.:w27:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.:gol::gol::gol:
چه طوري ميتونم تو البومم عكس بزارم؟
اواتور خيلي راهت بود.ولي تو البومم نميتونم عكس بزارم.:redface:
اپلودم عكسارو كردم.اما بقيهي كارو نميدونم:w09:
لطفا راهنماييم كنيد.:w27:

با درود
خب دیگه کاری نمی مونه. وقتی عکساتو از سیستم یا نت انتخاب کردی گزینه upload pictuers رو انتخاب کن.

hunny

عضو جدید
درود
شرمنده نفهمیدم منظورت از این کار چیه؟ کدوم شکلک ها رو میگی؟ شکلک های خود باشگاه که در ارسال پاسخ در اختیارت می ذاره؟

بله شکلکای خود باشگاه رو میخوام میخوام بدونم میتونم ازشون جای دیگه به جز باشگاه استفاده کنم؟

بالا