راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

16ghanari

عضو جدید
سلام من نميتونم عكس ارسال كنم.قسمت راهنماي سايت هم رفتم ولي چيزي راجبش نگفته بود.ميشه به طور دقيق راهنماييم كنين؟

سـعید

مدیر بازنشسته
چرا بعضی وقتها کلید تشکر برای بعضی کاربرا فعال نیست؟(مخصوصا بعضی مدیران)من توی یک تاپیک از بعضی کاربرا میتونم تشکر کنم ولی برای پست بعدی و کاربر بعدی فعال نیست.میزان تشکرم هم تموم نشده.
گزینه تشکر تنها زمانی غیر فعال میشه که سهمیه تشکر شما تمام شده باشه..
هیچ منعی برای تشکر از کاربران خاص یا مدیران وجود نداره
میشه بگین چه جوری این امضاتون رو درست کردین ؟ منظورم این لینکهاییه که گذاشتین . چه جوری یه لینک میذارین و روش یه چیز دیگه مینویسین . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
ابتدا متن مورد نظر رو بنویسین و لینک مورد نظر رو با کمک گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif به متن خود اضافه کنید
سلامممممممممممممممممممم كمكمممممممممم كنيد.

من به هر كي امتياز ميدم امتيازش ميره بالا ولي توي قسمت "تشكر ها" شمارنده ي من تغيير نميكنه. از طرفي توي پست دوستم نوشته نميشه كه من ازش تشكر كردم. يواش يواش دوستام دارن شاكي ميشن. ميگن مياي مطالبمونو ميخوني امتياز نميدي.:D
حالا چيكار بايد بكنم و به كدوم قسمت مراجعه كنم؟
مشکل شما یک مورد نادره...
با مدیر ارشد در میان بزارین
سلام من نميتونم عكس ارسال كنم.قسمت راهنماي سايت هم رفتم ولي چيزي راجبش نگفته بود.ميشه به طور دقيق راهنماييم كنين؟
طریقه قرار دادن عکس بر روی سایت

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون كه جواب دادين. براي مدير ارشد همين جا بايد پيغام بذارم؟ يا جاي ديگه؟؟؟

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
يوزر من دوباره مثل قبل هر دقيقه از سايت خارج ميشه. چرا اينطوري هستش؟

departed_little

عضو جدید
با سلام.من هنوز تازه کارم و نمی دونم چه جوری میشه یه مطلب که مربوط به رشته ی تحصیلیم هست را در تالار مربوطه مطرح کنم.لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.من هنوز تازه کارم و نمی دونم چه جوری میشه یه مطلب که مربوط به رشته ی تحصیلیم هست را در تالار مربوطه مطرح کنم.لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

البته با اجازه آقا سعید
اگه بخوای یه مطلب جدید بذاری کافیه توی تالار تکمه " new thread " را بزنی. حالا توی صفحه ای که باز میشه می تونی مطلبتو بذاری.
اگه هم بخوای به تاپیک ها پاسخ بدی کافیه از تکمه ی " post reply " استفاده کنی. ( این تکمه رو هم در بالا و هم در پایین صفحات می تونی ببینی.)

سـعید

مدیر بازنشسته
يوزر من دوباره مثل قبل هر دقيقه از سايت خارج ميشه. چرا اينطوري هستش؟
این امر تنها موقعی صورت میگیره که گزینه ذخیره رو در هنگام ورد فعال نکرده باشید البته ممکنه اشکال از مرورگرتون باشه که کوکی های سایت رو از روی سیستم حذف میکنه یا حتی ذخیره نمیکنه..
از یک مرورگر دیگر استفاده کنید..
*** ویژه کاربران تازه وارد ***

sabasafa

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشی...
من تازه واردم.چجوری می تونم نمونه کارامو در اختیار دیگران بزارم؟

سـعید

مدیر بازنشسته
با عرض سلام و خسته نباشی...
من تازه واردم.چجوری می تونم نمونه کارامو در اختیار دیگران بزارم؟
شما میتونین فایل ها تون رو آپلود کنین و در سایت قرار بدین..
تاپیک های زیر رو برای آشنایی بیشتر مطالعه کنید..

نحوه اپلود فایل و چگونگی قرار دادن لینک دانلود در سایت

*** ویژه کاربران تازه وارد ***

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ابتدا متن مورد نظر رو بنویسین و لینک مورد نظر رو با کمک گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif به متن خود اضافه کنید
سعید جان از توجهت ممنون اما متوجه نشدم چه جوری شد . میشه بیشتر توضیح بدی . :smile:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعید جان از توجهت ممنون اما متوجه نشدم چه جوری شد . میشه بیشتر توضیح بدی . :smile:

با اجازه ی آقا سعید
افشین جان اول برو به صفحه ی تنظیمات شخصی، در سمت راست منویی وجود داره، که در اون قسمتی به نام "ویرایش امضا " هست.
با کلیک بر روی این گزینه صفحه ای برای ویرایش امضا باز می شه حالا می تونی متی لینک رو بذاری و بعد همون طور که آقا سعید گفته از گزینه (همون آیکون شبیه زمین با حلقه) استفاده کنی ) و ادرسی رو که می خوای با کلیک بر روی متن بره وارد کنی.
مثل امضای من که به کلیک بر سه جمله از اون به سه صفحه مختلف می ری.
امیدوارم این توضیحات کمکت کنه.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با اجازه ی آقا سعید
افشین جان اول برو به صفحه ی تنظیمات شخصی، در سمت راست منویی وجود داره، که در اون قسمتی به نام "ویرایش امضا " هست.
با کلیک بر روی این گزینه صفحه ای برای ویرایش امضا باز می شه حالا می تونی متی لینک رو بذاری و بعد همون طور که آقا سعید گفته از گزینه (همون آیکون شبیه زمین با حلقه) استفاده کنی ) و ادرسی رو که می خوای با کلیک بر روی متن بره وارد کنی.
مثل امضای من که به کلیک بر سه جمله از اون به سه صفحه مختلف می ری.
امیدوارم این توضیحات کمکت کنه.

می مو جان از توضیحاتت ممنون . فکر کنم گرفتم چی شد . ;)

sima piran

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من یه کم تازه واردم:redface:
میخواستم بینم چه جوری میتونم مطلب یا سوال از این باشگاه درخواست کنم.مرسی:smile:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
من یه کم تازه واردم:redface:
میخواستم بینم چه جوری میتونم مطلب یا سوال از این باشگاه درخواست کنم.مرسی:smile:

(با اجازه ی آقا سعید)
با درود به شما دوست عزیز
برای این که مطلبی در خواست کنی باید با توجه به نوع مطلبی که می خوای به تالار مناسب مراجعه کنی. اگه توی تالار تاپیک مناسبی دیدی که با زدن پست در اون مطلبتو در خواست کن و در غیر اون صورت تاپیک جدیدی بزن.
برای اطلاعات بیشتر به *** ویژه کاربران تازه وارد *** می تونی مراجعه کنی.

راجع به مهندسی معماری

راجع به مهندسی معماری

سلام،میخواستم بدونم توی تهران برای قبولی در مهندسی معماری (دوره روزانه )حداکثر چه رتبه ای باید داشت؟تروخدا زود جواب بدید،واسه یه پشت کنکوری بدبخت می خوام!:cry:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،میخواستم بدونم توی تهران برای قبولی در مهندسی معماری (دوره روزانه )حداکثر چه رتبه ای باید داشت؟تروخدا زود جواب بدید،واسه یه پشت کنکوری بدبخت می خوام!:cry:

سلام دوست عزیز
بهتر برای پیدا کردن پاسخ سوالت " راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه " بری.
(ضمنا دقت داشته باش که برای طرح سوالاتت به تالار مناسب مراجعه کنی.:w27:)

mgholami436

عضو جدید
کمک

کمک

[سلام خسته نباشید
من مقاله ای از science directلازم دارم ولی password ندارم میتونین کمکم کنید
ممنون.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
[سلام خسته نباشید
من مقاله ای از science directلازم دارم ولی password ندارم میتونین کمکم کنید
ممنون.

دوست عزیز شما به تالار مهندسی شیمی و فسمت مقالات مراجعه کنید. توی اون یه تاپیک مهم هست مخصوص همین سایت. شما اسم مقالتون رو بدید براتون پیدا میکنن.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من میخوام پیام های بازدید کنندگان پروفایلم و دیلیت کنم ولی فقط حذف موقت میکنه و هر کاری میکنم گزینه حذف قابل بازگشت رو غیر فعال نمیکنه که کلا دیلیت بشه. چیکار کنم؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام من میخوام پیام های بازدید کنندگان پروفایلم و دیلیت کنم ولی فقط حذف موقت میکنه و هر کاری میکنم گزینه حذف قابل بازگشت رو غیر فعال نمیکنه که کلا دیلیت بشه. چیکار کنم؟
وقتی شما پیامی رو حذف میکنین دیگه قابل روئت برای دیگر کاربران نیست..
حذف کلی مطالب تنها در اختیار مدیر ارشد و مدیریت سایت است..

momo_lavish

عضو جدید
ا سلام خدمت تمای مدیران
یک سوال داشتم که چرا در این سایت امکان ویرایش پست بعد از چند روز وجود ندارد در صورتی که در سایر انجمن ها بعد از چند ماه هم امکان ویرایش است ؟
به عنوان مثال من تاپیکی دارم که باید چند وقت یک بار ویرایش شود و چون نمیتوانم باید از مدیر بخش درخواست کنم و مزاحم ایشان شوم
ممنون میشوم اگر جواب دهید

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سعيد. تشكر هاي من نيست!!!!!!!!

سلام امید جان
تعداد تشکرهای برای هر کاربر در هر 24 ساعت محدود می باشد.
بااستفاده از سهمیه ی روزانه ی خود باید صبر کنی تا تشکرهات شارژ بشه.
البته اگه فعالیتت در طی روز زیاد باشه ممکنه زودتر و به تعداد محدودی هم شارژ بشه.

dorika

عضو جدید
:Dسلام

من يه عضو جديدم . اگه مي شه يكم راهنماييم كنيد . چه جوري بايد مطلب فرستاد ؟ چه جوري بايد آگهي داد و يا با بقيه كابرا گفتگو داشت ؟

متشكرم

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

من يه عضو جديدم . اگه مي شه يكم راهنماييم كنيد . چه جوري بايد مطلب فرستاد ؟ چه جوري بايد آگهي داد و يا با بقيه كابرا گفتگو داشت ؟

متشكرم

توی همین تالار راهنمای سایت
یه تاپیک هست بنام راهنمای کلی استفاده از سایت.

*وارش*

کاربر فعال
سلام
میخواستم بدونم که نام کاربری رو نمیشه عوض کرد؟ اگه میشه از کجا باید این کارو انجام بدم؟
با تشکر.:gol:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

متشكرم

توی همین تالار راهنمای سایت
یه تاپیک هست بنام راهنمای کلی استفاده از سایت.

با درود
علاوه بر تاپیکی که دوست خوبم سرمد، معرفی کرده میتونی به "ویژه کاربران تازه وارد " هم یه سری بزنی.

بالا