راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
گزینه ی thanks بعد از چند تا تشکر حذف میشه؟
چرا بعضی وقتها هر چقدر امتیاز میدام حذف نمیشد؟؟:que:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرق دکمه ی (افزودن امتیاز به..) با (تشکر) چیه؟
چرا دکمه ی (افزودن امتیاز به..) بعد 10 تا پیغام میده که سهمیه شما 10 تاست؟
درضمن چرا بعضی وقتها شده که هر چقدر امتیاز میدادم گزینه تشکر حذف نمیشد؟

سـعید

مدیر بازنشسته
فرق دکمه ی (افزودن امتیاز به..) با (تشکر) چیه؟
چرا دکمه ی (افزودن امتیاز به..) بعد 10 تا پیغام میده که سهمیه شما 10 تاست؟
درضمن چرا بعضی وقتها شده که هر چقدر امتیاز میدادم گزینه تشکر حذف نمیشد؟
سهمیه شما با این http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif گزینه به دلیل اینکه امتیاز بیشتری به کاربر میدین سریع تر کاسته میشه..
وقتی که شما امتیاز میدادین احتملا ساعت از 12 نصف شب گذشته و سهمیه شما شارژ شده به همین دلیل متوجه تمام شدن سهمیه تون نشدید..

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
الان که 12 رو نگذشته ،تشکر هام هم تموم شده بود ولی جالب گزینه ی تشکر توو بعضی از پست ها هست ولی بعضی ها ندارن؛ نمونه ش تشکری بود که واستون زدم!!!:surprised::que::warn:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
الان که 12 رو نگذشته ،تشکر هام هم تموم شده بود ولی جالب گزینه ی تشکر توو بعضی از پست ها هست ولی بعضی ها ندارن؛ نمونه ش تشکری بود که واستون زدم!!!:surprised::que::warn:
البته اگر از تاریخ پست ها مدت 2 ماه بگذره گزینه تشکرش غیر فعال میشه..
ممکنه برای شما این احتمال هم باشه..

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا راهی هست که فهمید توو ی تاپیکی چند نفر و یا چه کسانی هستند؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آیا راهی هست که فهمید توو ی تاپیکی چند نفر و یا چه کسانی هستند؟

بازدیدهای کاربران برای کاربران قابل مشاهده نمی باشد. و همینطور ورودی در تاپیک ها، فقط ورودی در تالارها قابل نمایش می باشد.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خسته نباشید.

اگه از پست کسی تشکر کنیم و بعد تشکرمون رو حذف کنیم ؛ اون شخص متوجه میشه که ازش تشکر کردیم و بعد حذف کردیم ؟

اثری ازش توی صفحه تنظیمات اون شخص نمی مونه ؟

ممنونم .....

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرق friend با contact در قسمت تظیمات شخصی و لیست دوستان در چیه؟

سـعید

مدیر بازنشسته
فرق friend با contact در قسمت تظیمات شخصی و لیست دوستان در چیه؟
اگر شما به وسیله گزینه add contact کاربری رو به لیست خودتون اضافه کنید سریعا بدون اجازه طرف مقابل به لیست شما اضافه میشه ولی در لیست طرف مقابل اسم شما ثبت نمیشه ولی اگر به وسیله گزینه add friend شخصی رو اضافه کنید درخواست دوستی به طرف مقابل ارسال میشه که در صورت تایید به لیست اون کاربر هم اضافه میشید..

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام

خسته نباشید.

اگه از پست کسی تشکر کنیم و بعد تشکرمون رو حذف کنیم ؛ اون شخص متوجه میشه که ازش تشکر کردیم و بعد حذف کردیم ؟

اثری ازش توی صفحه تنظیمات اون شخص نمی مونه ؟

ممنونم .....
هیچ اثری نمیمونه..

سـعید

مدیر بازنشسته
به جای این مسیر میتونین روی دسکتاپ راست کلیک کنین و گزینه Properties رو انتخاب کنین و ادامه مسیر..
البته خود من به شخصه به این ترفند اطمیمانی ندارم چون اگر به همین راحتی سرعت اینترنت افزایش پیدا میکرد الان هیچ کسی مشکلی با سرعت نت نداشت..

roshy

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ارشد زراعت هستم و 2-3 ماه دیگه دفاع می کنم می خوام برا آزمون دکترای زراعت-فیزیولوژی گیاهی آماده بشم لطفا اگه کسی از منابع جزوات اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون میشم ضمنا اگه از دانشگاه های پذیرنده شرایط و... اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین ممنون میشم بخصوص دانشگاه های دولتی تبریز ، ارومیه و گیلان
ممنون

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
من دانشجوی ارشد زراعت هستم و 2-3 ماه دیگه دفاع می کنم می خوام برا آزمون دکترای زراعت-فیزیولوژی گیاهی آماده بشم لطفا اگه کسی از منابع جزوات اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون میشم ضمنا اگه از دانشگاه های پذیرنده شرایط و... اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین ممنون میشم بخصوص دانشگاه های دولتی تبریز ، ارومیه و گیلان
ممنون
دوست عزیز سوالات تخصصی خودتون رو در تالار های مرتبط مطرح کنید..
به تالار مهندسی کشاورزی مراجعه کنید..

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جای این مسیر میتونین روی دسکتاپ راست کلیک کنین و گزینه Properties رو انتخاب کنین و ادامه مسیر..
البته خود من به شخصه به این ترفند اطمیمانی ندارم چون اگر به همین راحتی سرعت اینترنت افزایش پیدا میکرد الان هیچ کسی مشکلی با سرعت نت نداشت..

ممنون اما می خوام کنسلش کنم باید چی کار کنم

تا اون جایی پیش رفتم که گفته (تا این جا برای افزایش سرعت اینترنت بود) اگر دقت کنی پر رنگش کردم

hiphip

عضو جدید
با سلام
من يك مقاله در مورد IT ميخواستم ببينم چطور بايد بزارمش روي سايت
با تشكر:warn:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من يك مقاله در مورد IT ميخواستم ببينم چطور بايد بزارمش روي سايت
با تشكر:warn:
سلام . ببخشید که من جواب میدم ;)
این یک راهشه...
نحوه اپلود فایل و چگونگی قرار دادن لینک دانلود در سایت
اگه بخواید تو خود باشگاه آپ کنید در صفحه ی post reply http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gifهمین صفحه ای که باز میشه برای دادن پست ، قسمت پایین (امکانات اضافی بخش) یه مدیریت ضمیمه داره. اونجا هم میتونید این کار رو با همون شیوه (که اینکشو دادم)انجام بدید.
موفق باشید.

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا توو تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/navbits_finallink_rtl.gif تاپیک گفتگوی اعضای تورک سایت گزینۀ تشکر حذف شده؟

بالا