راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

ada18

عضو جدید
سلام چرا نمی تونم در پاسخ به بعضی از دوستان که در لیست دوستان خودم هستند عکس ارسال کنم؟ قبلا مشکلی نداشتم!!!؟؟؟ چیکار کنم؟:(

pmppixel

عضو جدید
با سلام و عرض شادباش
من یک مشاوره تحصیلی میخوام. ولی نمیدونم کجا مطرح کنم. اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید.
با سپاس فراوان از شما

The Artist

عضو جدید
سلام
اگر امکانش هست در مورد شخصی سازی پروفایل راهنمایی کنید...
توی صفحه مربوطه که فقط رنگ رو میتونم تعیین کنم:w05:
چجوری بعضی از دوستان عکس گذاشتن برای بگراندشون؟؟:w20::w20:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام و عرض شادباش
من یک مشاوره تحصیلی میخوام. ولی نمیدونم کجا مطرح کنم. اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید.
با سپاس فراوان از شما

سلام دوست من ...

ورود شما را به باشگاه تبریک می گویم ..

در تمام تالار های مهندسی زیر تالاری تحت نام کنکور و تحصیلات تکمیلی و مشابه آن وجود دارد که می توانید در آن زیر تالار ها در تاپیک مربوطه مباحث خود را مطرح کنید ...

برای مثال برای رشته خودتان می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید :

کنکور و تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر

P O U R I A

مدیر تالار

miladreali

عضو جدید
سلام
چرا من جدیدا به یکی از دوستان پیام میدم ارسال نمیشه؟کلا 4-5 تا پیام به هم دادیم و الان اینطوری شده

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
چرا من جدیدا به یکی از دوستان پیام میدم ارسال نمیشه؟کلا 4-5 تا پیام به هم دادیم و الان اینطوری شده

سلام دوست من ..

اول اینکه اگر برایتان مشکلات اینچنینی پیش می آید در تاپیک زیر مطرح کنید :
راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

درمورد مشکلتون هم احتمالا یا اینکه اکانتتون پر شده (حد اکثر 1000 پیام می توانید داشته باشید) و یا اینکه پیام شما ارسال می شود ولی چون گزینه ذخیره پیام رو در پایین صفحه نزده اید در پوشه ی پیام هایتان ارسال چنین پیامی ثبت نشده است ...

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود بر شما
خسته نباشید
آقا این عکسه چی میگه؟
tahtenazar.jpg
وقتی تو تالاریم زده 4 تا عضو ولی همش 3 تاشو نشون میده!!
اون یکی کیه؟
روحه؟!:surprised:
اینو که آدم نگاه میکنه یه حس بدی بهش دست میده (انگار تحت نظر ارواحی چیزی هستیم):biggrin:
لطفا رسیدگی کنید ببینیم داستان چیه؟
سپاس

P O U R I A

مدیر تالار
درود بر شما
خسته نباشید
آقا این عکسه چی میگه؟
مشاهده پیوست 167517
وقتی تو تالاریم زده 4 تا عضو ولی همش 3 تاشو نشون میده!!
اون یکی کیه؟
روحه؟!:surprised:
اینو که آدم نگاه میکنه یه حس بدی بهش دست میده (انگار تحت نظر ارواحی چیزی هستیم):biggrin:
لطفا رسیدگی کنید ببینیم داستان چیه؟
سپاس

تعداد اعضایی که اون پایین نشون میده کل اعضایی است که در اون تالار هستند و شامل افراد اینویزیبل هم میشه ... در ون لحضه یک نفر دیگه هم بصورت اینویزیبل در اون تالار بوده و در تعداد اعضا شمارش شده ...
افرادی که اینویزیبل هستند نامشون اون پایین نمیاد ... نام شما هم فقط برای خودتون مشخصه .. اون 2 نفر دیگه توی لیست فقط اسم 2 نفر رو میبینن ..!!

nazila90

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها من این روزا درگیر پروپوزال نوشتن هستم برا همین کمتر میتونم سر بزنم. راستی کسی هست که تو نوشتن پروپوزالم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام بچه ها من این روزا درگیر پروپوزال نوشتن هستم برا همین کمتر میتونم سر بزنم. راستی کسی هست که تو نوشتن پروپوزالم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول اینکه سوالتون رو تو تالار کامپیوتر مطرح کنین
دوم هم این که نوشتن پروپوزال سخت نیست 2-3 تا مقاله بخونی میتوانی متن توضیحات رو بنویسی

NINA1367

عضو جدید
مشاوره

مشاوره

سلام من میخوام برای ارشد بخونم نمیدونم کدوم موسسه بهترین مشاور و یرنامه ریزی را دارد اگر از بین شما عزیزان کسی جایی را میشناسد ممنون میشم معرفی کند

pmppixel

عضو جدید
سلام دوستان
من با 37 سال سن و 17 سال دوری از تحصیل دوباره شروع کردم و تا پایان نیم سال دوم 92 کاردانی در رشته نرم افزار کامپیوتر میگیرم. ولی برای ادامه تحصیل نمیدونم کدوم رشته رو صلاحه که بخونم (نرم افزار یا سخت افزار یا آی تی) با توجه به اینکه متاهل هستم و هزنه های سنگین رو هم دارم. الان در دانشگاه آزاد قزوین درس میخونم و زندگی میکنم. مسلماً سطح درآمد و آینده مطمئن برام خیلی مهمه. لطفا و خواهشن راهنمایی هاتون رو از من دریغ نکنید. واقعا سر در گم هستم. چون من فقط برای مدرک گرفتن درس نمیخونم.
با تشکر از همه دوستان

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد اعضایی که اون پایین نشون میده کل اعضایی است که در اون تالار هستند و شامل افراد اینویزیبل هم میشه ... در ون لحضه یک نفر دیگه هم بصورت اینویزیبل در اون تالار بوده و در تعداد اعضا شمارش شده ...
افرادی که اینویزیبل هستند نامشون اون پایین نمیاد ... نام شما هم فقط برای خودتون مشخصه .. اون 2 نفر دیگه توی لیست فقط اسم 2 نفر رو میبینن ..!!

چطوری میشه اینویزیبل اومد؟!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من چرا تا چند تا تشکر میکنم سریع تشکرام تموم میشه؟؟؟؟؟
مثلا الان دو تا تشکر کردم تشکرام رفت:(

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
من چرا تا چند تا تشکر میکنم سریع تشکرام تموم میشه؟؟؟؟؟
مثلا الان دو تا تشکر کردم تشکرام رفت:(

اگر شما الان تشکر ندارید به معنی ان است که دقیقا در 24 ساعت قبل 30 تشکر از پسته ای دیگران انجام داده اید ... و ممکن است که تا یک ساعت دیگه چند تشکر دیگه برای شما باز شود

*نارین*

عضو جدید
به دلیل تغییر ورژن سایت باعث تغییراتی در نوع نامه های ارسالی شده است به دلیل اضافه شدن صفحه شخصی کاربر که قادر به دریافت پیغام می باشد و همچنین صفحه دوستان، با کلیک در کنار نامه های شما یک صفحه کوچک باز می شود که خیلی راحت به کلیه لینک ها دسترسی پیدا می کنید .

مشاهده پیوست 94921

به کسی که جزو فرندام نیست چه جوری میشه پیام بدم

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
به کسی که جزو فرندام نیست چه جوری میشه پیام بدم

برای پیام زدن به دیگران الزامی نیست جزو دوستانتون باشن حتما.
وارد پروفایلشون بشید و از منوی سمت راست ارسال پیام خصوصی رو انتخاب کنید
یا
روی نام کاربریشون یکبار کلیک کنید و از منوی باز شده پیام خصوصی رو انتخاب کنید.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
درود
من تو این پست
2 تا فایل ضمیمه کردم اما نمیتونم ببینمشون (تو تایپیک نیست میرم تو ویرایش بالا میاد آیا شما میبینینش؟)
سلام نه قابل مشاهده نیست
شاید موقع آپلود فایلها رو از ضمیمه برداشتید
به نظرم بهتره که دوباره فایلهارو آپلود کنید
اگه هم فایلها در ضمیمه وجود دارن میتونی با در کردن اونها به قسمت پایینی صفحه ی ضمیمه فایلها رو اتچ(ضمیمه) کنی

P O U R I A

مدیر تالار
سلام به دوستان عزیز ...

موسسات زیادی هستند که در کار مشاوره و برنامه ریزی هستند اما نمی توان به طور کلی گفت که این موسسه خوب است و این یکی خوب نیست ... هر موسسه در رشته ای قوی و در رشته ای ضعیف عمل می کنه .. شما عزیزان هم بهتره در تالار رشته خودتون سوالتون رو مطرح کنید تا جواب درست تری از دوستان دریافت کنید ..

با تشکر

مریم کشوری

عضو جدید
بعضی از بچه های باشگاه تو قسمت وبلاگ عضون می خوام بدونم شرایط خاصی داره؟چطوری باید عضو بشم؟
ممنون میشم راهنمایی کننین:)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بعضی از بچه های باشگاه تو قسمت وبلاگ عضون می خوام بدونم شرایط خاصی داره؟چطوری باید عضو بشم؟
ممنون میشم راهنمایی کننین:)

سلام دوست عزیز ...
این امکان فقط برای مدیران و دستیاران آنها وجود دارد ..

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لطفانحوه واردنمودن اطلاعات پرسنلی وشخصی رامرقوم فرمایید.

تو قسمت پنل اعضا ویرایش مشخصات هست از اونجا میتونید اطلاعاتتونو وارد کنید
موفق باشید

asal 2011

عضو جدید
سلام.من نمی تونم اصلا به کسی پیام بدم.... من چند ساله عضو این سایت هستم و تا الان برام همچین مشکلی پیش نیومده... لطفا کمکم کنید...

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من نمی تونم حتی پیام خصوصی به کسی بدم.... من چند ساله عضو این سایت هستم تا به حال برام این مشکل پیش نیومده.... لطفا راهنمایی کنید...

توی تاپیک ها رو اسم هر شخص که کیلیک کنید یه منو براتون باز میشه که اگه گزینه ی پیام خصوصی رو بزنین میتونین برای شخص مورد نظر پیغام خصوصی ارسال کنید
و اگه روی نمایش مشخصات کیلیک کنید میتونین وارد پروفایلش بشین و توی پروفایلش براش پیام بزارین
البته بعضی از افراد پیام خصوصی و پروفایلشون رو میبندن و بعضی هم پروفشون رو فقط برای دوستاشون باز میزارن

موقعی که پیام ارسال میکنین اروری مبنی بر ارسال نشدن پیام ها دریافت میکنین؟؟؟

• Like
واکنش ها: Sima

melikappp

عضو جدید
سلام

شما تا کنون از کسی تشکر کرده اید ؟

چون هر کاربر در 24 ساعت تنها 30 تشکر می تواند از پست های دیگران داشته باشد و بیش از آن نمی تواند از تشکر استفاده کند...

نه. حقیقتش من زیاد نمیام اینجا. بعد از مدتهای مدید اومدم و با این موضوع مواجه شدم. بعد از اون، چند بار دیگه هم اومدم و مشکل همچنان وجود داشت. تو همین لحظه که وارد سایت شدم، دکمه تشکر رو واسه چند تاپیک دیدم و واسم فعال بود! ولی باز واسه سایر تاپیک ها خیر. نمی دونم مشکل چیه؟ لابد کامپیوتر من مشکل پیدا کرده!
در هر صورت مرسی از پاسخگویی.

P O U R I A

مدیر تالار
نه. حقیقتش من زیاد نمیام اینجا. بعد از مدتهای مدید اومدم و با این موضوع مواجه شدم. بعد از اون، چند بار دیگه هم اومدم و مشکل همچنان وجود داشت. تو همین لحظه که وارد سایت شدم، دکمه تشکر رو واسه چند تاپیک دیدم و واسم فعال بود! ولی باز واسه سایر تاپیک ها خیر. نمی دونم مشکل چیه؟ لابد کامپیوتر من مشکل پیدا کرده!
در هر صورت مرسی از پاسخگویی.

یعنی شما تشکر را دارید .. فقط شاید به این نکته توجه نکرده اید که پست هایی که بیش از یک ماه از ارسال انها می گذرد دیگر گزینه تشکر ندارند و همچنین در تالار زنگ تفریح هم گزینه تشکر وجود ندارد !!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sima

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برای بسته صفحه وپیام خصوصی باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا