راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی که توضیح دادین. اتفاقا میخواستم بپرسم که ایا این فقط مشکل منه.... که جواب گرفتم. منم همه ی کارام تو پروفایله خودمه. پس کی درست میشه. :(

براي من از ديشب اينطوريه بيشتر وقت من تو سايت تو همين پروفايل خودم بود كي درست ميشه؟؟؟

منم کلی پیام خصوصی دارم نمیتونم بخونمشون.این تنها مشکل منه بقیه سایتو راحت میرم.
انشاالله زود تر درست بشه.

وای چقدر سایت errorمیده دیونم کرد از صبح نمیتونم وصل بشم الان اون هم به زور وصل شدم مشکل رو خواهشا" پیگیری کنید

این سایت کی درست میشه

دوستان عزیز و گرامی مشکل دست رسی به Profile فعلا بر طرف شده.ایشالله که این مشکل دوباره به وجود نمیاد.
مشکلات عمومی سایت هم مثل باز نشدن سایت و Error های مختلفی که موقع باز کردن سایت باهاش روبرو می شید انشاالله بر طرف خواهد شد.ولی خوب اندکی زمان می بره شما هم یکم صبور باشید.مشکلات به حال خودشون رها نشدن و در حال بررسی هستن ولی همونطور که گفتم زمان می بره.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
من یه پیام خصوصی دارم. وقتی وارد صفحه پیلمها میشم میبینم پیامهای قبلی هست و پیام جدیدی نیست.
ولی باز دوباره تو پیام میاد که شما یک پیام خصوصی دارید و رنگ صفحه هم هنوز آبی هست مثل اینکه یه پیام داشته باشی ولی نخونده باشیش.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه پیام خصوصی دارم. وقتی وارد صفحه پیلمها میشم میبینم پیامهای قبلی هست و پیام جدیدی نیست.
ولی باز دوباره تو پیام میاد که شما یک پیام خصوصی دارید و رنگ صفحه هم هنوز آبی هست مثل اینکه یه پیام داشته باشی ولی نخونده باشیش.

فکر می کنم الان بتونید پیام هاتون رو چک کنید.
اگه مشکل داشتید بگید تا بیشتر بررسی بشه.

موفق باشید

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
من یه پیام خصوصی دارم که وقتی واردش می شم وارد پروفایل شخص می شه!!تا حالا 10 بار بازش کردم اما فایده ای نداشته و هر بار می نویسه که شما پیام خصوصی دارید....
باید چیکار کنم؟؟

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا كسي بخواد حرف بزنه بايد به كي پيام بده؟...
حالا حرفش ممكنه انتقاد يا هر چيزي باشه...

من يه اخطار به خاطر پستم گرفتم و توي اين پست خيلي بد باهام صحبت شده منم ميخوام با كسي كه به اين چيزا رسيدگي ميكنه صحبت كنم چون خيلي بهم بر خورده...

اگر بايد در قسمت انتقاد از سايت بزنم بهم بگيد چون ميترسم برم بزنم اونجا دوباره بيان بگن تخلف كردي

در ضمن با كسي هم دعوا ندارم

سلام من تازه عضو اين باشگاه شدم . من در حال ساخت يك موتور جت كوچك هستم لطفا در مورد موتور جت اگر اطلاعات به درد بخوري داريد از من دريغ نكنيد . ممنون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من تازه عضو اين باشگاه شدم . من در حال ساخت يك موتور جت كوچك هستم لطفا در مورد موتور جت اگر اطلاعات به درد بخوري داريد از من دريغ نكنيد . ممنون

سلام به شما

دوست عزیز این تاپیک مخصوص سوالات و مشکلات مربوط به سایت هست .

سوالی که پرسیدید مربوط به تالار هوا فضا می شه.اونجا می تونید پاسختون رو دریافت کنید

برای ورود به تالار هوا فضا اینجا کلیک کنید
موفق باشید

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
من یه پیام خصوصی دارم که وقتی واردش می شم وارد پروفایل شخص می شه!!تا حالا 10 بار بازش کردم اما فایده ای نداشته و هر بار می نویسه که شما پیام خصوصی دارید....
باید چیکار کنم؟؟

اینجا کسی نیست به مشکل من رسیدگی کنه؟؟؟
لطفا؟؟:cry:

ال یاسین

عضو جدید
تغییر نام کاربری

تغییر نام کاربری

با سلام
ببخشید میشه بهم بگید چگونه میتونم نام کاربری خود را تغییر دهم؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
من تو پرفایلم اون قسمت که پیام میذارن برام رو ندارم.
خیلی پیام گذاشتن بعضیها هم نمیتونن پیام بذارن.
در صورتی که خودم چیزی نمیبینم اونجا

h.a.az

عضو جدید
ببخشيد.عكس آواتر من تغيير نمي كنه اين errorميده:
Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/iraneng/public_html/customavatars) is not within the allowed path(s): (/var/www/virtual/www.www.iran-eng.ir/:/usr/share/pear/) in [path]/includes/class_dm_userpic.php on line 335

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

سعید خان منمیخوام یه سری عکس رو بذارم تو تاپیکای راندو و معماری داخلی.اما نمیشه..نمیدونم چرا !

میشه نحوه ی اپلود کردن رو دوباره برام بگید:redface:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من برای جواب دادن به پیامهای شخصی ام مشکل دارم وقتی ریپلای می کنم پیام خطا دریافت می کنم که فاصله ی زمانی لازم بین ارسال پیامها رو رعایت نکردم در حالی که این موضوع صحت نداره...ممکنه بررسی کنید که مشکل از کجاست؟
ممنون :w30:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر شما چرا من بیشتر از 10 صفحه عناوین به روز شده رو نمیتونم ببینم ؟ :(

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/iraneng/public_html/customavatars) is not within the allowed path(s): (/var/www/virtual/www.www.iran-eng.ir/:/usr/share/pear/) in [path]/includes/class_dm_userpic.php on line 335

من هم دقیقا با این هشدار روبرو می شم!
نمی تونم اواتار بذارم!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از دیشب تا حالا من وارد هر تاپیکی می شم پستای بعد از پست خودمو نمی تونم ببینم!در حالی که تو صفحه اصلی سایت یا تالار پست جدید (بعد از پست من) دیده می شه!
و دیگه اینکه پستی که من دیشب دادم یعنی تقریبا 9 ساعت پیش رو زده نوشته شده در 2 ساعت پیش!!!!!!

سـعید

مدیر بازنشسته
من تو پرفایلم اون قسمت که پیام میذارن برام رو ندارم.
خیلی پیام گذاشتن بعضیها هم نمیتونن پیام بذارن.
در صورتی که خودم چیزی نمیبینم اونجا
مشکل از سایته....با مدیریت مطرح کنید
سلام...

سعید خان منمیخوام یه سری عکس رو بذارم تو تاپیکای راندو و معماری داخلی.اما نمیشه..نمیدونم چرا !

میشه نحوه ی اپلود کردن رو دوباره برام بگید:redface:
طریقه قرار دادن عکس بر روی سایت
سلام
من برای جواب دادن به پیامهای شخصی ام مشکل دارم وقتی ریپلای می کنم پیام خطا دریافت می کنم که فاصله ی زمانی لازم بین ارسال پیامها رو رعایت نکردم در حالی که این موضوع صحت نداره...ممکنه بررسی کنید که مشکل از کجاست؟
ممنون :w30:

ranin

عضو جدید
سلام من يه تازه واردم چطور از اين سايت استفاده مفيد كنم

Excalibur

عضو جدید
من بعد از چند وقت سر زدم سعيد جون جريان اين رديف هاي نارنجي و سبز بالاي آواتار چيه؟

reza08

کاربر فعال
سلام
میشه در مورد این دوتا خط که بالای آواتور اضافه شده یه توضیحی بدید
point
level

reza08

کاربر فعال
ااون موقع که سایت خراب بود همه اینجا به شما گیر داده بودن
حالا من از شما به خاطر رفع مشکل سایت از طرف همه ی اعضا سایت
باشگاه مهندسان ایران
تشکر می کنم
خسته نباشید
ممنون:gol:

SHAINY

عضو جدید
الگوریتم

الگوریتم

لطفا کد الگوریتم دیکسترا و کد الگوریتم RSA راهنمایی کنید:redface:

azam

عضو جدید
سلام.چند روزه فایل هایی که winrar یا winzip هستند باز نمیشن.نمیشه دانلودشون کنم.:(
مشکل از کجاست؟

reza shokrpour

عضو جدید
کروکی چگونه بکشم؟کروکی چیه؟

کروکی چگونه بکشم؟کروکی چیه؟

با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
درباره کروکی توضیح بدهید.

بالا