راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Next

عضو جدید
سلام.
از ما که گذشت ولی خواهش می کنم تا حل شدن این مسئله پیغامی رو در صفحه اول اون بالا بالا ها کنار ورود به سایت بذارید .
ممنونم

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
1. من چطور می تونم از شکلک استفاده کنم؟
2.چطور می تونم به تاپیک هایی که در اون مشترک شدم سربزنم؟پوشه من خالیه.چطور می تونم به ارسال های قبلیم دسترسی پیدا کنم؟
3.یک پیام خصوصی شخصی به من داده با عنوان سلام! هر کاری می کنم این پیام خصوصی باز نمیشه.فقط عنوان پیام رو می بینم که نوشته سلام و مدتهاست که همونطوری باقی مونده.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
1. من چطور می تونم از شکلک استفاده کنم؟
2.چطور می تونم به تاپیک هایی که در اون مشترک شدم سربزنم؟پوشه من خالیه.چطور می تونم به ارسال های قبلیم دسترسی پیدا کنم؟
3.یک پیام خصوصی شخصی به من داده با عنوان سلام! هر کاری می کنم این پیام خصوصی باز نمیشه.فقط عنوان پیام رو می بینم که نوشته سلام و مدتهاست که همونطوری باقی مونده.
1- موقع پاسخ دادن روی گزینه صفحه پیشرفته کلیک کنید توی صفحه پیشرفته سمت چپ چند تا شکلک هست. بقیه اش هم اگه بخواهید روی بیشتر کلیک کنید.
2- وقتی تاپیکی رو باز می کنید بالای صفحه تاپیک گزینه ابزارهای تاپیک رو کلیک کنید بعد گزینه اشتراک این تاپیک رو بزنید. برای اطلاع از ارسالهای قبلیتون توی صفحه شخصیتون زیر عکس گزینه یافتن همه ارسالها هست.
3- صفخه شخصی رو باز کنید. بالا کنار ارسالهای جدید رو پیام های خصوصی کلیک کنید. بعد تو کادر پیام های من روی گزینه دریافت شده کلیک کنید.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:redface:سلام
من از دوستانی که دتایل در وپنجره,انواع قفلهای دروپنجره ویراق آلات مربوطه را دارن خواهش میکنم به آدرس pedraman1977@yahoo.com برایم بفرستند.متشکرم

سلام
ورودتون رو تبریک می‌گم
شما باید به تالار معماری می‌رفتین و در بخش مربوطه درخواست می‌دادین، ولی گویا با سایت آشنایی زیادی ندارین

به همین دلیل اینجا رو مطالعه کنید
*** ویژه کاربران تازه وارد ***

ناگفته نمونه هر جوابی به شما داده شه، در قالب یک پست و جواب به پست شماست و از طریق پیام خصوصی و میل و سایر نمی‌تونین به خواسته‌تون برسین
موفق باشین

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

azam2007

عضو
ویرایش پستهای قبلی ثبت شده که به آنها پاسخ داده شده است

ویرایش پستهای قبلی ثبت شده که به آنها پاسخ داده شده است

من قصد دارم پست پنجم این بخش را که متعلق به خودم می باشد تغییر دهم(لینکهای درج شده دیگر وجود ندارند) اما دگمه ویرایش برای این پست فعال نیست؟لطفا راهنمایی بفرمایید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/73274-پنجره-Upvc-یا-آلمنیومی?highlight=upvc

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام

امکان ویرایش تا یکی دو روز هست و بعد که از تاریخ پست گذشت این امکان از کار میفته
اگه نتونستین ویرایش کنین به مدیر تالار مربوطه بگین تا براتون حذف کنه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

امکان ویرایش تا یکی دو روز هست و بعد که از تاریخ پست گذشت این امکان از کار میفته
اگه نتونستین ویرایش کنین به مدیر تالار مربوطه بگین تا براتون حذف کنه
امکان ویرایش تا 24 ساعت

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،
وقتی درخواست دوستی رد میشه کاربری که درخواست داده متوجه میشه که آیا رد شده یا اینکه هنوز پذیرفته نشده؟
اگر کسی از لیست دوستان حذف بشه، آیا به خودش همچین پیغامی داده می شه و اون متوجه میشه؟
راهی برای محدود کردن پذیرش درخواست دوستی هست یا نه؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام،
وقتی درخواست دوستی رد میشه کاربری که درخواست داده متوجه میشه که آیا رد شده یا اینکه هنوز پذیرفته نشده؟
اگر کسی از لیست دوستان حذف بشه، آیا به خودش همچین پیغامی داده می شه و اون متوجه میشه؟

نه من چند بار امتحان کردم پیامی برای ان فرد نمی رود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamidricky

عضو جدید
كمك!!!

كمك!!!

سلام بچه من يه مشكلي داريم وقتي كه ميخوام يه فايلي رو كات كنيم كل فولدر كات ميشه بجاي يه فايلي كه من ميخواستم!!!
چه كنمممممم:cry::cry::cry:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام،

سلام
اینجا fb نیست که :دی

من تمام حالات فوق رو تجربه کردم
۱. نه متوجه نمیشه!
ولی اگه یه کم آی کیو داشته باشه میتونه بره تو پروفایل طرف و نگاه کنه ببینه زیر عکس پروفایلش نوشته :”اضافه کردن به لیست دوستان” یا نه
اگه این باشه یعنی درخواست یا هنوز معلق مونده یا رد شده
اگر هم این لینک نبود یعنی درخواست قبول گشته به سلامتی!

۲. نه متوجه نمیشه!
ولی اگه باز یه نموره تیز باشه میتونه چند وقتی یه بار از تو کنترل پنل، لیست تماسش رو چک کنه و متوجه بشه تیک کدوم دوستاش برداشته شده
تازه اگه دوستی کم بشه ازتون امتیاز کم میشه! از این راه هم میشه فهمید!

۳.نه نیست
فقط من یه بار تو یه باشگاه دیگه یه کاری کرده بودم که اصلا برام درخواست دوستی فرستاده نمیشد
تنظیمات رو به هم ریخته بودم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

termah

مدیر بازنشسته
سلام. الان چند هفته هست كه وقتي كسي به من پيام خصوصي ميده اگه عنوانش انگليسي باشه نميتونم اون پيام رو باز كنم:cry::cry:. چرا اين جوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چيكار كنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( با تشكر:gol:

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. الان چند هفته هست كه وقتي كسي به من پيام خصوصي ميده اگه عنوانش انگليسي باشه نميتونم اون پيام رو باز كنم:cry::cry:. چرا اين جوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چيكار كنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( با تشكر:gol:

سلام
بله درسته ظاهرا چون زبان باشگاه فارسیه این مشکل پیش می یاد
برا رفع این مشکل باید برید پایین صفحه وزبان باشگاه رو انگلیسی کنید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
بله درسته ظاهرا چون زبان باشگاه فارسیه این مشکل پیش می یاد
برا رفع این مشکل باید برید پایین صفحه وزبان باشگاه رو انگلیسی کنید

ممنون منم چن وقته اين مشكلو داشتم

termah

مدیر بازنشسته
سلام ميخواستم بدونم چيكار بايد بكنم كه پيام بازديد كننده هامو فقط اونايي كه خودم ميخوام ببينن. نه همه دوستام.ممنون:):gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ميخواستم بدونم چيكار بايد بكنم كه پيام بازديد كننده هامو فقط اونايي كه خودم ميخوام ببينن. نه همه دوستام.ممنون:):gol:
تشریف ببرید کنترل پنل اعضا ... بعد خصوصی سازی مشخصات ... پیام های بازدید کنندگان رو بر اساس کسانی که میخواید تنظیم کنید:):gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حذف اکانت

حذف اکانت

سلام...
اگه میشه بگید که چطور میشه اکانت مون رو تویه سایت کاملا پاک کنیم....
با تشکر...:gol::gol::gol::gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
بی زحمت قدم به قدم بگید...
راستش رفتم تویه یکی از بخشها که در مورد سایت توضیح داده بود...چیزی سر در نیاوردم...
ممنون میشم کمکمون کنید......
با تشکر...

آخرین ویرایش:

ghabreson

عضو جدید
سلام من الان کلی وقته تو این باشگاه عضوم ولی هر بار که مشکل یا سوالی رو می پرسم اصلان نمایشم داده نمی شه چرا اینجوریه وقتییم که وارد بخش ارسال تایپیک جدید می شم و سوالمو مطرح می کنم می نویسه پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد ولی دیگه خبری نمی شه لطفا راهنماییم کنید

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من قبلا پرسیدم .. گفتن حذف اکانت امکان پذیر نیس
شاید جدیدا این امکان فراهم شده

بالا