راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Eli Milan

عضو جدید
سلام
برای اینکه یه فایل تو ارسالم بذارم باید چی کار کنم؟ فایل هایی مثل فایل اتوکد که تصویر یا ویدیو نیستن . فایل ضمیمه چطور کار می کنه؟من که سر درنیاوردم. لطفا راهنماییم کنین.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای اینکه یه فایل تو ارسالم بذارم باید چی کار کنم؟ فایل هایی مثل فایل اتوکد که تصویر یا ویدیو نیستن . فایل ضمیمه چطور کار می کنه؟من که سر درنیاوردم. لطفا راهنماییم کنین.
اگر فایلتون رو می خواهید از اینترنت قرار بدهید توی صفخه پیشرفته وقتی می خواهید فایل اضافه کنید کلمه یا جمله مناسب اون فایل رو بنویسید. بعد اون کلمه یا جمله رو انتخاب کنید(با گرفتن دکمه چپ ماوس) حالا روی گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.png کلیک کنید و آدرس فایل رو از منوی آدرس مرورگر اینترنت(اکسپلورر- موزیلا- ...) کپی کنید مثلا :http://www.www.www.iran-eng.ir
ولی اگر فایلی رو می خواهید از کامپیوتر خودتون قرار بدید. اول اون فایل رو در یکی از سایت های آپلود فایل مثل رپیدشر آپلود کنید. بعد از آپلود فایل، اون سایت آدرسی به شما می دهد اون آدرس رو مانند حالت قبل کپی کنید.
یک حالت دیگر هم داره اون هم اینکه از سایت های آپلود فایل استفاده نکنید و مستقیما روی گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/attach.png(فایلهای ضمیمه) کلیک کنید دنبال گزینه افزودن فایل بگردید سپس روی select file کلیک کنید فایل رو از کامپیوتر اضافه کنید و وقتی آپلود شد حالا done رو کلیک کنید. ضمنا می توانید با کلیک روی گزینه پیش نمایش در صفحه پیشرفته قبل از ارسال پست ها نتیجه رو ببینید.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

براي دعوت از دوستانمون براي عضويت در اين سايت بايد چي کار کنيم؟

با تشکر

سلام

آدرس سایت رو بهشون میدید تا بیان و ثبت نام کنن و اونا هم موقع ثبت نام در قسمت معرف اسم شما رو مینویسند(منظورم آیدی شماست)

موفق باشید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

سلام

اگه میخواید فایل پیوست کنید؛در صفحه ی ارسال پست تو قسمت پایین صفحه که نوشته امکانات اضافی بخش بر روی گزینه ی مدیریت ضمیمه ها کلیک کنید؛یک پنجره ی کوچیک باز میشه که اونجا میتونید فایل هارو که میخواید آپلود کنید رو انتخاب کرده و ضمیمه کنید

البته به این نکته هم توجه کنید که فایلهای معتبر: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd rar txt zipهستند بنابراین اگه فرمت فایلتون جز اینا نبود فایل تونو به حالت zip و یا rar در بیارید بعد پیوست کنید

موفق باشید

f.a723

عضو جدید
سلام ......
میتونیم تاپیکی که قبلا زدیم رو پاک کنیم ؟
چه جوری میتونم پاک کنم؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ......
میتونیم تاپیکی که قبلا زدیم رو پاک کنیم ؟
چه جوری میتونم پاک کنم؟

سلام

تاپیک رو فقط مدیر همون تالار و مدیران ارشد میتونن پاک کنن

باید به اونا بگین

mozhgan22

عضو جدید
سلام
این سایت ***** شده و یا فقط من نمی تونم بدون وی پی ان واردش بشم؟!

Sarp

مدیر بازنشسته
نمیدونم ادمین در تغییرات تازه ، مشکل ورود به سایت رو حل کرده یا نه !

ولی من الان با 4 مرورگر مطرح اپرا و فایرفاکس و گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر تست کردم !
البته با
آخرین ورژنها !
مشکلی مشاهده نکردم !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم ادمین در تغییرات تازه ، مشکل ورود به سایت رو حل کرده یا نه !

ولی من الان با 4 مرورگر مطرح اپرا و فایرفاکس و گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر تست کردم !
البته با
آخرین ورژنها !
مشکلی مشاهده نکردم !
اینترنت اکسپلور ورژن هشت هنوز مشکل داره !!!!!!!!

mozhgan22

عضو جدید
آها بله
ولی www.www.iran-eng.ir ***** شده انگار
من با این دامین وارد می شدم.
thnx

k.mohammadi

کاربر بیش فعال
سلام.
شماره ی پیام های من روی یک گیر کرده.هرکاری هم می کنم درست نمیشه و اون پیامو نمی تونم بخونم!
چی کار باید بکنم؟؟؟؟

سامان سامان

عضو جدید
شیت بندی موزه گوگنهایم رایت

شیت بندی موزه گوگنهایم رایت

سلام معماران عزیز ازتون خواهش میکنم چندتا عکس از شیت بندی برام بفرستین؟؟؟؟؟؟ممنونم:)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام.
شماره ی پیام های من روی یک گیر کرده.هرکاری هم می کنم درست نمیشه و اون پیامو نمی تونم بخونم!
چی کار باید بکنم؟؟؟؟

سلام:gol:
این مورد دو حالت داره
یا اینکه شما پیام مدیریت شده از طرف یک مدیر دریافت کردین که در این صورت باید یا تاییدش کنین یا حذف تا اینکه اون عدد یک براتون نمایش داده نشه

یا اینکه زمانی که یه نفر داشته به شما پیام میداده سایت ارور پیدا کرده و به همین دلیل همین طور براتون عدد یک باقی مونده
در این حالت هم یکی دوتا پیام از پروفایلتون رو حذف کنین درست میشه

k.mohammadi

کاربر بیش فعال
شماره ی پیام های من روی یک گیر کرده!
کسی می دونه باید چی کار کنم؟

setareh.gh68

عضو جدید
hamayeshhaye mekanik

hamayeshhaye mekanik

salam man daneshjoye mekanik hastam va esfahan mashghol be tahsilam az hamayeshhaye mekaniki ke shiraz bargozar mishe bikhabaram lotfan mano rahnamai konid..........
mamnun

طاهره خانی

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام.خسته نباشید.متشکرم از اینکه ماروکمک میکنید:gol::gol::gol: مقاله که باید روش کار کنم در مورد گوگردزدایی از نفت به روش زیستی ومیکروارگانیسم هست میخواستم کمکم کنید:(:(:(

saina110

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه مدته تشکرم فعال نیس !!!!
مشکلش چیه ینی؟؟؟

ALIROOD

عضو جدید
از internet explor استفاده نکنید - من هم همین مشکل رو داشتم ولی با mozila خدا رو شکر رفع شد .

hasan6666

عضو جدید
سلام راسش من وارد صفحه شخصي خودم ميشم ولي وارد صفحه يافتن همه ارسال ها و تاپيك ها نمي تونم بشم --چرا؟؟؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا