راهنمایی برای خرید 2 گوشی

najwa

عضو جدید
سلام. میخوام یه گوشی زیر 900 بگیرم(800-900)
در رنج خودش بهترین باشه
چیزایی که مهمه
دوربین خوب (عکاسی و فیلمبرداری -کمتر از 5 نباشه 8 باشه که عالیه البته میدونم کیفیت به مگاپیکسلش نیس منظورم اینه که خوب باشه . فیلمبرداری هم اچ دی باشه ) - کیفیت ضبط صدای خوب- دوربین دوم داشته باشه- باتریش خوب شارژ نگه داره - ترجیحا اندروید 4 یا قابل آپدیت - زیاد گنده نباشه بشه با یه دست باش کار کرد قیافشم قابل تحمل باشه!برای مرور اینترنت و.. میخوام.با این تفاصیل چیزی با این قیمتا گیرم میاد؟
یه سرچی کردم اکسپریا پی و اس ادونس رو دیدم بد نبودن انگار. اگه چیز دیگه ای هم طبق چیزایی که گفتم هست لطفا بگین بعد بگین بین اونا طبق نیاز من کدوم بهتره
(راستی قیمتا چه جوره میگفتن برا انتخابات میاد پایین فعلا که همه چی داره میره بالا . چیکار کنم صبر کنم یا امیدی نیس
راستش من از قبل عید قصد خرید داشتم ولی هر کی یه چیزی گفت سونی و موبایل حیف پول و! ال جی خوب نیسو هووایی کیه چیه... تا حالا که قیمتا رفته بالا و ما موندیم :(دیگه هر چی پیشنهاد دادین میخرم)

یه گوشی هم برا یکی از آشناها می خوام گفته کیفیت عکس آرک اس رو داشته باشه امامشکلات اونو از جمله اینکه دوربین دوم نداره و تک هسته ای هستو.. رو دیگه نداشته باشه چیزی در حد آرک که قیمتشم هم تا 1 باشه هست ؟

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دوست عزيز من چند مدل معرفي مي كنم شما يك بررسي روشون انجام بديد باهم اگر خواستيد راجع به عملكردشون بحث خواهيم كرد
براي خودتون
Samsung Galaxy S Advance

يك پيشنهاد خوب با همين مشخصات اما قيمت پايين تر
Huawei Ascend Y300

براي گزينه دوم هم
SONY SL رو پينشهاد مي كنم

najwa

عضو جدید
بابت گوشی دوم که فک کنم خوب بود بهشون گفتم . اما برای خودم:
هواوی نسبت به قیمتش خیلی خوب بود ولی یکی از دوستام داشت ظاهرا بعد یه هفته مشکل براش پیش اومده بود گارانتی درست حسابی نداشت پیشنهاد داد چون میخوام اینترنتی بخرم حتی الامکان یه چیز بگیرم که مطمئن باشه.منم ترجیحا بین همون گلکسی ادونس و سونی اکسپریا پی میخوام انتخاب کنم هر دو تقریبا یه قیمتن یه سری برتریا سونی داره مثلا دوربینش یه سری ادونس . به نظرتون اکسپریا پی چطوره ؟ از ظاهر اکسپریا پی بیشتر خوشم اومدتا ادونس (البته هواوی از همش بهتر بود!) ولی این که کارت حافظه نمی خوره مشکلی نداره اندوریدشم 4 نبود!ارزش خرید داره یا نه ؟ خودم تا بحال سونی نداشتم نمیدونم کیفیتش چطوره (سونی اریکسون داشتم بد نبوده راضی بودم). ضبط صداش چی زیاد نویز نمیگیره ؟
راستی یه چیز دیگه این که گفتن سامسونگ میخواد تحریم کنه و از اول خرداد دیگه برنامه ها و اپ هاشو برای ایرانیا نمیده چی فک کنم قیمت محصولاتش بیاد پایین نه ?

یه چیز دیگه این که میگن پی شارژ نگه نمیداره یعنی چی مثلا اگه هیچ کاری باش نکنی فقط روشن باشه هم هر روز باید شارژ بشه! بعد فک کنم گفته بودن سیم کارتم باید برش بخوره بعد باز میشه رو گوشی های دیگه ازش استفاده کرد( ما بیصواطیم ببخشید دیگه سوالامون خیلی ابتداییه)

آخرین ویرایش:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سوني پي گوشي خوبي هست اما مسائلي كه گفتيد وجود دارد پشتيباني نكردن از كارت حافظه ممكنه دردسر بشود اما Samsung Galaxy ADVANCE خوب شرايط بهتري رو دارد صفحه نمايش بهتري هم دارد باطري 1500 ميلي امپر ساعت هم دارد. اما شما اين رو در نظر داشته باشيد مدل هاي هو آوي كه من معرفي كردم گارانتي اصلي مايكروتل هستند با كارت طلايي گارانتي يعني دقيقا گارانتي اصلي سامسونگ باز انتخاب با شماست اين مدل هو آوي رو هم ببينيد تازه به بازار وارد شده است.
huawei ascend G510