راهنمايي توروخدا

nzfg

عضو جدید
سلام من دانشجوي مكانيك دختر ساكن شيراز هستم ميخواستم بپرسم بازاركارش واسه دخترا چطوريه؟ارشد همين رشترو ادامه بدم بهتره يا برم حسابداري؟لطفا راهنماييم كنيد
كار واسم خيلي مهمه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوي مكانيك دختر ساكن شيراز هستم ميخواستم بپرسم بازاركارش واسه دخترا چطوريه؟ارشد همين رشترو ادامه بدم بهتره يا برم حسابداري؟لطفا راهنماييم كنيد
كار واسم خيلي مهمه
خوب راستش کلاس مکانیک از حسابداری خیلی بالاتره، از طرفی تعداد فارغ التحصیلان حسابداری قطعاً از دو برابر مکانیک بیشتره.
الان اوضاع کار زیاد جالب نیست ولی با حسابداری هم فکر می کنم بیشتر منشی جذب می کنن. فکر کنم با مهندسی مکانیک هم بشه کار حسابداری حداقل در حد منشی رو انجام داد و شما با ادامه دادن مکانیک چیزی از دست ندین ولی امکان کسب موقعیت بهتر هست.

آخرین ویرایش:

hrdeng

عضو جدید
سلام
در مورد كار، اگر اضافه بر درس به قسمتهاي ديگر مهندسي مكانيك (نرم افزارها، طراحي ها، استانداردها و ... ) توجه كرده باشي كار پيدا ميشه. تو شيراز هم EPC هست و هم كارخانه و هم شركتهاي طراحي مهندسي. ولي مهم اينه كه خودت علاقه اي به اين رشته داري يا نه. بازار كار با تخصص خودت به دست مياد. (البته كمي سخت :smile:) .
موفق باشي

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
كار واسم خيلي مهمه

درود
با ادامه دادن مکانیک صرر نمی کنی و نهایت برای حسایداری یه دوره میری
ولی الان بازار برای هیچکدام زیاد خوب نیست گرچه آمار استخدام خانم ها از آقایون بهتره