راهزنان...

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبی راه‌زنان به قافله‌ای شبیخون زدند و اموال ‌آنان را به غارت بردند، بعد از مراجعت به مخفیگاه نوبت به تقسیم اموال مسروقه رسید، همه جمع شدند و هرکس آنچه به دست آورده بود به میان گذاشت، رئیس دزدان از جمع پرسید چگونه تقسیم کنیم ؟ خدایی یا رفاقتی ؟ جمع به اتفاق پاسخ دادند خدایی.

رئیس دزدان شروع به تقسیم کرد، بیش از نیمی از اموال را برای خود برداشت و الباقی را به شکل نامساوی میان سه تن از راه‌زنان تقسیم کرد و به بقیه هیچ نداد، دیگران اعتراض کردند که ما گفتیم خدایی تقسیم کن تا تساوی رعایت شود و همه راضی باشیم این چه تقسیمیست ؟؟؟

رئیس پاسخ داد : خداوند به یکی زیاد بخشیده و به یکی کمتر و به یکی هم هیچ، خود شاهدی بر این ادعا هستید، آن تقسیمی که شما در نظر دارید تقسیم رفاقتی بود که نپذرفتید پس حق اعتراض ندارید…

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزار بار گفتم تو این داستانا رو نخون چون متوجه نمیشی :D
آخه این داستان بود!!!:surprised:مثه خودت بی سروته و بی نمک:D

سلااام
به به دوستان از این ورا!
چی کارش داری حرف حساب میزنه خو!
به به داش آرشیتکت خودمون...از اینورا راه گم کردی!!:cool:

m_architect

عضو جدید
آخه این داستان بود!!!:surprised:مثه خودت بی سروته و بی نمک:D

به به داش آرشیتکت خودمون...از اینورا راه گم کردی!!:cool:

خواهش می کنم گرفتاریا که اجازه نمیده. پول برق به کنار! وارد پلکانی پنجم شیشم شدیم دیگه از بس سیستم روشنه!!

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبی راه‌زنان به قافله‌ای شبیخون زدند و اموال ‌آنان را به غارت بردند، بعد از مراجعت به مخفیگاه نوبت به تقسیم اموال مسروقه رسید، همه جمع شدند و هرکس آنچه به دست آورده بود به میان گذاشت، رئیس دزدان از جمع پرسید چگونه تقسیم کنیم ؟ خدایی یا رفاقتی ؟ جمع به اتفاق پاسخ دادند خدایی.

رئیس دزدان شروع به تقسیم کرد، بیش از نیمی از اموال را برای خود برداشت و الباقی را به شکل نامساوی میان سه تن از راه‌زنان تقسیم کرد و به بقیه هیچ نداد، دیگران اعتراض کردند که ما گفتیم خدایی تقسیم کن تا تساوی رعایت شود و همه راضی باشیم این چه تقسیمیست ؟؟؟

رئیس پاسخ داد : خداوند به یکی زیاد بخشیده و به یکی کمتر و به یکی هم هیچ، خود شاهدی بر این ادعا هستید، آن تقسیمی که شما در نظر دارید تقسیم رفاقتی بود که نپذرفتید پس حق اعتراض ندارید…

تنها چیزیو که خدا رفاقتی تقسیم کرده عقله آخه هیچکی نمیگه من عقل ندارم:D

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
باقالی تو که متوجه نمیشی چرا از داستان ایراد میگیری ، هضمش برات سنگینه ، درکت میکنم :D
نه آخه این داستانای مزخرف بی نتیجه یتوهم فکر کردن میخواد آخه!!!!جون من !!:cool:
خواهش می کنم گرفتاریا که اجازه نمیده. پول برق به کنار! وارد پلکانی پنجم شیشم شدیم دیگه از بس سیستم روشنه!!
:surprised:خب پس چرا ما نمیبینیمت:surprised:
تنها چیزیو که خدا رفاقتی تقسیم کرده عقله آخه هیچکی نمیگه من عقل ندارم:D
خب نمیگه ولی ....:cool:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کم نیوردم

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آررزو اگه یه دختر خوشکل و پولدار تو دس وبالت هست هوای ماهم داشته باش:دی

m_architect

عضو جدید
اگه این طوریه فکر کنم ما تو خونمون رکورد پلکانها رو زدیم...

اره یواش یواش باید اسانسور بزنیم!!:D
البته من یه راهی به ذهنم رسیده. لب تاپمو میبرم دانشگاه شارژ می کنم میارم خونه استفاده می کنم! اینقدر حال میده!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقدر این مثل قصه علی بابا و چهل دزده ......... یادش بخیر

ممنون

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا کی زنشو به ما میده!؟مثلا تو قرار بود واسم یه کارایی کنی! پیچوندیم نه؟!

آررزو اگه یه دختر خوشکل و پولدار تو دس وبالت هست هوای ماهم داشته باش:دی

اقا هل نده تو صفیم.....
آقایون چه خبره شلوغ کردین یکی یکی:cool:اونایی که یکی میخوان تو صف واینسن بهشون بی نوبت زن میدم:cool:بقیه خواهشا صفو رعایت کنن :w18:
اینا که گفتی خوده آرزو بیده ها
من قصد ازدواج ندارم میخوام درسمو ادامه بدمو از این حرفا:w01:(حالا مورد داشتین شاید نظرم عوض شد البته بستگی به موردهم داره ها)