راسته یکی از نخوردن میمیره یکی از پرخوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا زودتر مارو از شر این کاکا سیاهها خلاص کنه، که دیگه کاربری وقت ماره با گذاشتن این عکسای مسخره تلف نکنه
یه مشت سیاه پوست دارن از گشنگی میمرن، به ما چه ربطی داره؟
:eek: با اینکه تازه عضو شدید اما تجربه زیادی دارین:D

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
"""""یه مشت سیاه پوست دارن از گشنگی میمرن، به ما چه ربطی داره؟"""""

ما اگر به خاطر اعمال انسانی ، حاضر به تحمل دردسر نباشم شایستگی نام انسان بودن را نداریم------کلبه عموتم-------

حداقل الان که نمیتونیم برای اونا کاری کنیم ؛ این طوری هم نگیم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا این انسانهای به ناچار کم خور تقاص کدامین گناه را می دهند............
و یا آن انسانهای پرخور آیا وجودت را به راستی درک کردند........

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقر به این میگن یه سریا تو نازو نعمت یه سریا تو بدبختی آخه چرا.................!!!!!!!!!!به این میگن اند بی عدالتی!!!:cry:

mehrazban

کاربر بیش فعال

سلام و عرض ارادت
خدمت شما صبا خانم .
من سعی می کنم پست الکی ندم .و کلا ً فقط توی تالار معماری و در مورد مسائل مهم شرکت می کنم ، ولی این تاپیک شما اینقدر برام مهم بود که منم یه پیامی بدم .
اگه 40 نفر ( این عدد دلیل داره ) مثه شما ( صبا خانم ) در حد خودشون میفهمیدن که ما انسان هستیم ، دنیامون اینجوری نمی شد .
امروز دیگه خدا بین ما جایی نداره و همه باید منتظر باشیم ، انتظار به معنای واقعی یعنی امید داشتن و تلاش کردن نه اینکه مثه ... بریم گوشه ای و بیخیال همه چیز بشیم .

یه کم به خودمون فکر کنیم . مشکل از خودمونه .
الآن چند نفر تو ایران ... ولش کنین . اگه خواستین بصورت پیام خصوصی باهاتون در این زمینه صحبت می کنم .

ممنون از احساس خوبتون .

deremel400

عضو جدید
آدم خیلی نباید راه دور بره .تا حالا حتما رستوران رفتید چندتا بشقاب غذا دیدید که داخلش غذا هست و روی میز مونده فکر می کنید اینها شب کجا میره ..........................

چند نفر ما گذاشتن چند قاشق غذا داخل پشقاب برامون کلاس شده.........................

تو مهمانی ها چقدر غذا اصراف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چقدر به زور تو بشقاب مهمان غذا هل می دهیم تا مهمان یا از خوردن زیاد دل درد بگیره یا اینکه غذای داخل بشقابش بره تو سطل زباله.............

بعد هم اسم این کار را می گذاریم مهمان نوازی ایرانی ...............که در واقع دارم به خودم فحش می دهیم.................دور از جون مگه داری زهر مار خورد مهمونت میدی که این قدر اسرار داری به زور غذا به خوردش بدی

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم خیلی نباید راه دور بره .تا حالا حتما رستوران رفتید چندتا بشقاب غذا دیدید که داخلش غذا هست و روی میز مونده فکر می کنید اینها شب کجا میره ..........................

چند نفر ما گذاشتن چند قاشق غذا داخل پشقاب برامون کلاس شده.........................

تو مهمانی ها چقدر غذا اصراف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چقدر به زور تو بشقاب مهمان غذا هل می دهیم تا مهمان یا از خوردن زیاد دل درد بگیره یا اینکه غذای داخل بشقابش بره تو سطل زباله.............

بعد هم اسم این کار را می گذاریم مهمان نوازی ایرانی ...............که در واقع دارم به خودم فحش می دهیم.................دور از جون مگه داری زهر مار خورد مهمونت میدی که این قدر اسرار داری به زور غذا به خوردش بدی

دقیقا ;)

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب باید بهشون کمک کرد ولی جلوی بچه دار شدن بیش از حدشون رو هم باید گرفت . یعنی چی طرف میبینه چه وضعیه بعد همچنان بدون نفس گیری بچه دار میشه

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب باید بهشون کمک کرد ولی جلوی بچه دار شدن بیش از حدشون رو هم باید گرفت . یعنی چی طرف میبینه چه وضعیه بعد همچنان بدون نفس گیری بچه دار میشه

حرف شما درسته اما جایی که بهداشت نیست ..............