دیگه شورش دراومد!

Sarp

مدیر بازنشسته
چه عجب بعضیها اینبار عفت کلام رو حفظ کردن ................. مثل اون تاپیک نشد که علنا به یه گزارشگر تلویزیونی توهین کردن و بعد از اینکه اون طرف کلی توضیح داد و ................. حرفشو پس نگرفت ............. لااقل م.دبانش نکرد

شما خواستی برو ............... نخواستیم نرو ............ برای من فرقی نمیکنه ............... هرچند که همیشه رفتن به خاطر این مسائل یعنی پاک کردن صورت مسئله .................. و بی جواب گذاشتن اون ................... به هر حال

راه برای کم کردن اسپم خیلی هست ........... ولی خب باشگاه دوست نداره کاربراش کم بشن و اصولا حضور کاربران اسپم باز و بی خطر رو حتی شاید بعضا بیشتر هم ترجیح میدن .......................................

بازم میگم ........................ همه روزی میرن ............. ولی خوبه که اون رفتنها فرار به جلو نباشه
محمد قرار شد اینتر بزنی ها :D
مرد حسابی فعلا که مدیر فوق دیپلم یکی از تالارها بجای رونق دادن به تالار داره همه ی تاپیکهای علمی و مفید رو حذف میکنه ...
حالا چرا عقده هاتو سر من خالی میکنی
برین یه راه حل پیدا کنید خودتون دیگه
:surprised:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا نکنین دخترا یه تیم بشن پسرا هم یه تیم بالاگل بازی کنین :smile:
سلام بهنام جان خوبی ؟

بابا چه حوصله ای دارین شماها ........... خوابتون نمیاد .دی !!!!!!!

میخواین بالاگل بازی کنین !!!!!!!!!!!!

من دیگه رفتم ............ شبتون خوش

بابک ...............اینتر رو که نمیشه زد . دی

Topcoding

عضو جدید
ولی طرفدار نداره و مگس پر میزنه
یعنی چی طرفدار نداره؟ تالار کامپیوتر که توش بحث جک که نمی گن که بخوای سرگرم بشی
هر کی سوال داشت می پرسه و هر کی بلد بود جواب می ده
بعضیا از جون و دل مایه میزاند که هر چی بلدند و هر چی بلد نیستن رو یاد بگیرند و یاد بقیه بدهند این کجاش مگس پرونیه؟؟
اینجا سایت علمی نه سرگرمی (البته این طور که از اسمش بر میاد)
امیدوارم که از حرف هام ناراحت نشده باشید :gol:
موفق باشید

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آقا من میگم اینا همش کار آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهونیستیه ..

اونا رفتن یه عده کاربر رو اجیر کردن که بیان اینجا اسپم بدن و مانع پیشرفت و ترقی کشور ما بشن ..

ولی کور خوندن ما تا زنده اییم میگیم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل ..

شعارمون هم اینجا باشه مرگ بر اسپم ..

اگه هر روز بگیم مرگ بر اسپم تو اعلانات باشگاه هم با خط درشت بنویسیم مرگ بر اسپم دیگه کسی نمیاد اسپم بده .. مگه نه ؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
حالم از عنوان تاپیکا بهم میخوره!
هر چی میگیم بابا تاپیک الکی نزنین، هر روزم بیشتر میشه.
دیگه نمیخام اینجا بمونم.
خداحافظ همگی.
بای.
خوب باید ازخودمان شروع کنیم این طوری بهتره :gol:

اگر هرکی برای فعالیتش در تالار ها به جای این که بیست تاپیک بزنه معنی نداشته باشه فقط دوتا تاپیک مفهومی پرمعنا بزنه مشکل حله

مطمئنن هرکی به این نتیجه رسید تالار از تاپیک بی معنی پر شده خودش به طرح تاپیک مفید برسه مشکل حله:)

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه نمیخام اینجا بمونم.
خداحافظ همگی.
بای.

اقا ميرحسين موضوع تاپيكتون بسيار جالب بود
واقعا شورش دراومده و اكثر موضوعاتم تكراري و بي محتوي است
فكر كنم اينجوري پيش بره خيليامون بايد ديگه خداحافظي كنيم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم همینطور

بابا دستمو ول کنین میخوام برمممممممم

خداییش آخه اینکه ما بدونیم speed dial نت بقیه چیه میشه عنوان تاپیک؟
اینکه بپرسیم تو کیف خانوما چیه میشه عنوان تاپیک؟
اینکه بپرسیم باشگاه رو چندتا دوست داری میشه عنوان تاپیک؟
اینکه بگیم دانشگاه آزاد چرا معماری میگیره میشه عنوان تاپیک؟
اینکه بپرسیم غذای مورد علاقه ات چیه میشه عنوان تاپیک؟
اینکه بگیم ..........
بابا اصلا چیکار دارم به بقیه؟؟؟؟؟؟؟
بیخیاااااااااااااااال

خودم تاپیک هام از همه بی محتوا تر بوده...
.
.
.
لیست تاپیک های من

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوستان عزیز لطف کنین تو حرفاتون توهین به کسی نباشه

موضوع این تاپیک هم در مورد تالار گفتگوی آزاد هست نه تالارهای تخصصی پس بحثارو عوض نکنین

و اما موضوع اصلی تاپیک

میرحسین جان عزیز من رفتن هیچیو درست نمیکنه اینو خودت بهتر از من میدونی

اینو بدون هر سایت دیگه هم بری مشکلات همینه حالا به هر نحوی ولی سایت بدون مشکل وجود خارجی نداره

همیشه ساختن و درست کردن سخت بوده و هست

خراب کردن با یه اشاره میشه ولی روزها و ماهها باید کار کنی تا بتونی چیزیرو درست کنی

پس با عجله کردن نمیشه توقع داشت همه چی درست بشه

لطفا دیگه حرف رفتن رو نزن:gol:

همون جور که بابک و بقیه دوستان گفتن خود کاربرا بهتر میتونن سطح اسپم و موضوعات بی مورد رو کم کنن

من مدیر اگه بیام به یکی بگم اسپم نکن اون کاربر از عمد میره تعداد اسپم های بیشتری رو میذاره تو تاپیک ها اینو خودتون هم خوب میدونین

تا خود کاربرا نخوان نمیشه باید واسه کاربر جا بیفته که موضوعات بی مورد نباید گذاشته بشه

منم به شخصه هر کمکی ازم بر بیاد دریغ نمیکنم:redface:

hosseinassar

مدیر ارشد
شما بفرمایید کدوم تالار تخصصی رسما کار میکنه ؟

وقتی متخصصان جای خودشون رو به بله فربان گویان میدهند اینگونه خواهد شد ...

دیگه اینجوری هم نیست
خیلی از تالار ها به خوبی کار می کنند
مثل کامپیوتر ،معماری ،مواد ،کشاورزی ،شیمی ،برق و...

آخرین ویرایش:

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه نمیخام اینجا بمونم.
خداحافظ همگی.
بای.

تو قرار بود تو تاپيك من بهم كمك كني!:cry:
بي معرفت كجا؟؟؟
زدي زير قولت كه:w04:
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w06:
پس منم ميرم:w05:

mehdisepehri

عضو جدید
به نظر شخص منم ، رفتن دردی رو دوا نمیکنه!
البته اگه واقعا خسته شدی ، برو!
هیچ اجباری در ماندن نیست!
البته بسیار بهت حق میدم!!
وقتی یه سر به پست های جدید میزنی ، اونقدر سطح تاپیک ها اومده پایین که به ندرت یه تاپیک رو باز می کنی، چه برسه به اینکه به خوای توش پستی هم بدی!
البته به نظرم هم مدیران توی این قضیه نقش دارن و هم کاربران!
وقتی که هرچیزی که کمی تامل و تفکر رو در پی داشته باشه ، به احتمال زیاد حذف میشه و تاپیک های بی ضرری مثل ، تو بگو؟
قبلی و بعدی....
و ...
رشد پیدا می کنن!
البته ما کاربرا هم مقصریم!
وقتی تاپیکی که یه مسئله اقتصادی یا اجتماعی رو مطرح کرده ، سریعا سعی می کنیم گرایش سیاسی مون رو به رخ بکشیم ، نتیجه اش میشه این!
حالا بماند که برخی ها حتی "کوچک تریم" بهره ای از شعور نبرده اند چه برسه به مهندس باشن!
و در تاپیکی برای مثلا دفاع از اعتقاداتشون به دیگران ناسزاهای بسیار رکیک میگن...
واقعا سطح تالار اومده پایین!
حتی دقت کردین؟
اگه واقعا این سایت ، باشگاه مهندسان ایرانه ، چرا نزدیک به 98 درصد اعضائش اسم مستعار دارن و نه اسم خودشون؟؟
چون نمیخوان تاپیکاشون در آینده به نام حقیقی خودشون ثبت بشه و یا خیلی دلایل دیگه...
و یا افراد بدون توجه به اینکه آیا واقعا جز جامعه مهندسین هستن ، اصلا آیا مدارک دانشگاهی دارن یا نه ، در سایت پذیرفته میشن و شروع به ارسال تاپیکهای مسخره میکنن...
در هر صورت باید یه فکر بنیادی برای این مسئله بشه...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز

موضوع این تاپیک هم در مورد تالار گفتگوی آزاد هست نه تالارهای تخصصی پس بحثارو عوض نکنین

و اما موضوع اصلی تاپیک

اینو بدون هر سایت دیگه هم بری مشکلات همینه حالا به هر نحوی ولی سایت بدون مشکل وجود خارجی نداره

خراب کردن با یه اشاره میشه ولی روزها و ماهها باید کار کنی تا بتونی چیزیرو درست کنی

همون جور که بابک و بقیه دوستان گفتن خود کاربرا بهتر میتونن سطح اسپم و موضوعات بی مورد رو کم کنن

من مدیر اگه بیام به یکی بگم اسپم نکن اون کاربر از عمد میره تعداد اسپم های بیشتری رو میذاره تو تاپیک ها اینو خودتون هم خوب میدونین

تا خود کاربرا نخوان نمیشه باید واسه کاربر جا بیفته که موضوعات بی مورد نباید گذاشته بشه

افسون جان من با این قسمته حرفت اصلا موافق نیستم...اینجا نظارت مدیرا خیلی خیلی کمه....چرا وقتی چند نفر تویه تاپیک اسپم میکنن نمیاید تذکر بدید؟....چرا پستای اسپم رو پاک نمیکنید....خیلی جاها اینکارو میکنن....کسی که خودش قونین و رعایت نمیکنه باید اجبارا متوجه قوانین بشه....من خودم جز کسایی هستم که تو بحثای خاله بازیو فامیل بازی شرکت میکنم فک و فامیلم دارم....ولی این موضوع میتونه یه تاپیک مخصوص داشته باشه ....مثل تاپیک تنهایی که قبلا اکثرا بچه ها اونجا میرفتن....ولی تاپیکایی که موضوع خاصی داره یا هدفی داره شما که مدیر هستین باید نظارت کنین و تذکر بدین ...ما نمیتونیم دوستامون و ناراحت کنیم ...شاید یه با ر یا دویبار بتونیم بگیم بچه ها اسپم نکنید ولی گفتن و برخورده شما به عنوانه مدیر خیلی فرق داره ....کسیم که گوش نکرد پستشو حذف کنین ...چرا اینکارو نمیکنین؟

Sarp

مدیر بازنشسته

اونا رفتن یه عده کاربر رو اجیر کردن که بیان اینجا اسپم بدن و مانع پیشرفت و ترقی کشور ما بشن ..

اگه هر روز بگیم مرگ بر اسپم تو اعلانات باشگاه هم با خط درشت بنویسیم مرگ بر اسپم دیگه کسی نمیاد اسپم بده .. مگه نه ؟؟
همون قضیه آب در هاون کوبیدن :surprised:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
به آل سیلور توهین نکنید :cool::cool::cool:

ما همه با هم یک خانواده هستیم

اینکه همدیگرو داداش یا آیجی یا مامان بابا صدا می کنیم واسه صمیمیت بیشتره

هیچم خاله بازی نیست

خیلی هم خوبه

همین بابک دوماده ماست خیلی هم دوستش میداریم

میرحسین داداشمه

آبجی هم 2 تا دارم مثه دسته گل

مامان بابا دارم که ولقعا با هم زنو شوهرن تو اینجا مامان بابامون شدن خیلی هم خوبه هر وقت کسی اذیتمون کرده حمایتمون کردن

دوست داریم به جای وازه ی دوست از الفاظ خانوادگی استفاده کنیم :cool:

:cool:تایید می کنم

دیگه این تاپیک جای من نیست
اخه خواهر من ... چی بگم از عصبانیت از رو هم نمیرید.
خدا نسل این خانواده دروغین رو منقرض کنه

با عصبانیت کاری حل نمیشه

فک نکنم اونایی رو هم که تو تالارزنگ تفریح اسپم می کنن ضرری به تالار بخش آزاد داشته باشه

چوون اولا اونجا نه پست ها شمارش میشه و نه تشکر داره

من خیلی از بچه ها رو می شناسم که حتی بغیر از اونجا جایی دیگه به ندرت پست می دن

بقیه تاپیک های پر محتوا رو هم دیده باشین که بعضی از دوستان می زنن اکثرا خودشون شروع به اسپم می

کنن یا کار رو به شوخی می کشونن که تاپیکشون بالا بمونه و بازدید کننده بیشتر و..... داشته باشن

اگه باور ندارین چند نمونه تاپیک نشونتون بدم که خوده شروع کننده تاپیک اسپم رو شروع کرده

پس بهتربه جای اینکه شروع به ایراد گرفتن از هم کنیم از خودمون شروع کنیم و قانون مند رفتار کنیم تا ادامه

پیدا نکنه

نه اینکه با توهین به این و اون و ایراد گرفتن از کاراشون سعی بر اصلاحشون داشته باشیم!

:cool:از خودمون شروع کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!(قابل توجه بعضی ها)

اگه واسه بالا بردن تعداد تشکر تایپیک میزنید که نزنید بهتره
ولی اگه واسه به قول معروف دادن زکات علمتون تایپیک علمی میزنید پس مزاجعه کننده مهم نیست
چقدر باشه من پست تخصصی میدم ، حتی یه نفر هم استفاده کنه خوشحال میشم !

:cool:دقیقا

:eek:اینا رو جدی گفتین یا شوخی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اما موضوع اصلی تاپیک

:gol:دقیقا

mahsamah110

عضو جدید
تاپیکای داغون یه طرف

بستن تاپیکای به دردبخور-وسط بحث- هم یه طرف

من یکی که کارم شده چک کردن پیغام خصوصی و درخواست دوستی ها...

یه "وبلاگ" برنم، ملت با هزار بدبختی کامنت بذارن بهتر از اینه که اینطوری باهام برخورد بشه

DO THEY OWN US??!1

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cool:
با عصبانیت کاری حل نمیشه
فک نکنم اونایی رو هم که تو تالارزنگ تفریح اسپم می کنن ضرری به تالار بخش آزاد داشته باشه
چوون اولا اونجا نه پست ها شمارش میشه و نه تشکر داره

من خیلی از بچه ها رو می شناسم که حتی بغیر از اونجا جایی دیگه به ندرت پست می دن
بقیه تاپیک های پر محتوا رو هم دیده باشین که بعضی از دوستان می زنن اکثرا خودشون شروع به اسپم می
کنن یا کار رو به شوخی می کشونن که تاپیکشون بالا بمونه و بازدید کننده بیشتر و..... داشته باشن
اگه باور ندارین چند نمونه تاپیک نشونتون بدم که خوده شروع کننده تاپیک اسپم رو شروع کرده
پس بهتربه جای اینکه شروع به ایراد گرفتن از هم کنیم از خودمون شروع کنیم و قانون مند رفتار کنیم تا ادامه
پیدا نکنه
نه اینکه با توهین به این و اون و ایراد گرفتن از کاراشون سعی بر اصلاحشون داشته باشیم!
:cool:از خودمون شروع کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!(قابل توجه بعضی ها)ا
من که توهین نکردم
خدایی تو دیگه بیست سالته خیلی هم باحالی ولی این کارها در شان شماها نیست تازه بعید میدونم توی تالار زنگ تفریح بوده باشه احتمالا منتقل شده
به خاطر شما قولم رو هم شیکوندم میخواستم دیگه پست ندم خیر سرم

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که توهین نکردم
خدایی تو دیگه بیست سالته خیلی هم باحالی ولی این کارها در شان شماها نیست تازه بعید میدونم توی تالار زنگ تفریح بوده باشه احتمالا منتقل شده
به خاطر شما قولم رو هم شیکوندم میخواستم دیگه پست ندم خیر سرم

منظورم از توهین شما نبودین و قصدم ناراحت شدنتون نبود

ببخشین اگه رنجیدین:gol:

من منظورم به اونایی بود که خودشون خیلی وقتا یه تاپیک با موضوع خوب دادن ولی خودشونم شروع کننده

اسپم بودن

همین!

و درخواستم اینه که همه از خودشون شروع کنن نه اینکه از اینو اون ایراد بگیرن:gol:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجا میری میرحسین؟ من که تازه میخواستم باهات دوست بشم

بمون کارت دارم..

تاپیک رو بیخیال بیا اینجا..

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
اگه تالار زنگ تفريح واسه چند ماه بسته بشه كمتر اين تاپيكاي .......زده ميشه