دیوونه کیه؟؟؟؟!!!!!عاقل کیه؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز توی خیابون پرسه میزدم حوصله هیشکیم نداشتم خوب یه چیزایی برام سوال شد!!!
2تا دختر رد میشدن یه عالمه پسر دنبالشون هرکی یه چیزی میگفت دختره میگفت برو گم شو بعدمیخندید که پسره بره دنبالش رفتم به پسرا گفتم شما دیوونه این مگه اینکارو میکنین گفتن برو بابا دیونه!!!
اومدم از رو خط عابر پیاده برم اونور یه 206 از چراغ قرمز رد کرد نزدیک بود بزنه بهم سرشو از شیشه آورد بیرون گفت هوی دیونه حواست کجاس!!!!
اومدم خونه دلم خیلی گرفته بودسنتورم و ورداشتم شروع کردم به زدن همسایه اومد در خونه گفت دیونمون کردی دیونه!!!!
به عطا دوستم زنگ زدم گفتم کجایی حوصله ندارم بیا اینجا گفت دیونه شدی؟؟؟من الان دارم pro بازی میکنم
به .... زنگ زدم گفتم چرا ترکم کردی من بهت وابسته شدم گفت نباید وابسته میشدی این مشکل خودته حتما دیونه ای که 2سال با من بودی عاشقم شدی مگه نمیدونستی من میرم یه روز!!!
و...
نه خدایش دیونه کیه/؟عاقل کیه؟؟؟

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دنیایه دیوونه ها خوش اومدی .... :cry:
بیا تو ....
درو پشتت ببند...

:w27:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که حاضریمو زدم :دی

منم وقتی گیتار می زنم همسایمون می گه بسه دیونهههه:w15:

سعيد؟

عضو جدید
من امروز توی خیابون پرسه میزدم حوصله هیشکیم نداشتم خوب یه چیزایی برام سوال شد!!!
2تا دختر رد میشدن یه عالمه پسر دنبالشون هرکی یه چیزی میگفت دختره میگفت برو گم شو بعدمیخندید که پسره بره دنبالش رفتم به پسرا گفتم شما دیوونه این مگه اینکارو میکنین گفتن برو بابا دیونه!!!
اومدم از رو خط عابر پیاده برم اونور یه 206 از چراغ قرمز رد کرد نزدیک بود بزنه بهم سرشو از شیشه آورد بیرون گفت هوی دیونه حواست کجاس!!!!
اومدم خونه دلم خیلی گرفته بودسنتورم و ورداشتم شروع کردم به زدن همسایه اومد در خونه گفت دیونمون کردی دیونه!!!!
به عطا دوستم زنگ زدم گفتم کجایی حوصله ندارم بیا اینجا گفت دیونه شدی؟؟؟من الان دارم pro بازی میکنم
به .... زنگ زدم گفتم چرا ترکم کردی من بهت وابسته شدم گفت نباید وابسته میشدی این مشکل خودته حتما دیونه ای که 2سال با من بودی عاشقم شدی مگه نمیدونستی من میرم یه روز!!!
و...

دیونه ماییم که تا نصفه شب اینجا تاپیک میدیم
مگه اینجوری نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیونه ماییم که تا نصفه شب اینجا تاپیک میدیم
مگه اینجوری نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس تو هم قبول داری ما دیونه ایم ...آره دیگه خدایش دیونه ایم اگه نبودیم که الان داشتیم واسه ارشد میخوندیم

سعيد؟

عضو جدید
پس تو هم قبول داری ما دیونه ایم ...آره دیگه خدایش دیونه ایم اگه نبودیم که الان داشتیم واسه ارشد میخوندیم

این حرفت حسابه
امشب خونه دوستم همین بحث بود قرار شده از شنبه شروع کنیم
اگه نظر منو بخای بهت دوستانه بگم الانشم دیر کردیم
چیزی به ارشد نمونده تورو نمیدونم ولی من فوقش 15 ماه فرصت دارم//////

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
و...
من که توی پروفایلم زدم دیوونم :دی
تو جامعه ای که همه دعوی عقل کلی دارن دیوونه بودن یه امتیازخ
من که حاضریمو زدم :دی

منم وقتی گیتار می زنم همسایمون می گه بسه دیونهههه:w15:
چه همسایه های بی جنبه ای من 12 شب دف می زنم هیچیمم نمی گن :دی
این حرفت حسابه
امشب خونه دوستم همین بحث بود قرار شده از شنبه شروع کنیم
اگه نظر منو بخای بهت دوستانه بگم الانشم دیر کردیم
چیزی به ارشد نمونده تورو نمیدونم ولی من فوقش 15 ماه فرصت دارم//////
پس من اوضام خیط تره همش 2 ماه فرصت دارم واسه همه زندگیم هنوز اینجا پلاسم تازه شغل شریف مدیریت هم یدک می کشم که باید 24 ساعت اینجا باشم :دی

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ديوونه اونيه كه بخواد اينجا عاقل باشه، مگه نشنيدي ميگن خوشبحال ديوونه كه هميشه خندونه؟؟؟