دو تبلیغ جالب از یک مصری برای مبارزه با فرهنگ بی حجابی .واقعا زیباست و تاثیر گذار!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شما پیر مایی قبول
بنده هم کلکل نمیکنم شما بحث راه مندازی منم دنبالشو میگیرم و جواب میدم(البته بیشتر فرافکنی میکنید تا بحث)
برای من, شما و هیچکس دیگه فرق نمیکنه. شما بحثو را ه انداختید پس یقینا من با شما بحث میکنم تا به نتیجه برسم
و باز هم فرافکنی من کی گفتم امام رضا گفته بچه4ساله باید چادر سر کنه(این باید چادر سرکنه با اینکه حجاب رو مناسب دونستن بسیار بسیار متفاوته)
منبعش هم دم دست نیس اگه خیلی مشتاقی برات پیدا کنم.
من ادعای پیر یا با تجربه بودن ندارم، هنوز به 2 سال نرسیده سابقه ام اینجا، ولی کلا دیگه حوصله کل کل ندارم
شما هی به من تیکه خارج از بحث میندازید ولی من بیخیال میشم
اینکه گفتن مناسبه یا واجبه مهم نیست، من یه هدفی دارم از این خواسته ام، شما لطف کنید منبع رو با متن عربیش بیارید
ممنون

TEXTIL

عضو جدید
درویش و زاهد و دخترک کنار رودخانه=============ஜ۩۞۩ஜ============= زاهد و درویشی که مراحلی از سیر و سلوک را گذرانده بودند و از دیری به دیر دیگر سفر می کردند، سر راه خود دختری را دیدند در کنار رودخانه ایستاده بود و تردید داشت از آن بگذرد. وقتی آن دو نزدیک رودخانه رسیدند دخترک از آن ها تقاضای کمک کرد. درویش بی درنگ دخترک رابرداشت و از رودخانه گذراند.دخترک رفت و آن دو به راه خود ادامه دادند و مسافتی طولانی را پیمودند تا به مقصد رسیدند. در همین هنگام زاهد که ساعت ها سکوت کرده بود خطاب به همراه خود گفت:«دوست عزیز! ما نباید به جنس لطیف نزدیک شویم. تماس با جنس لطیف برخلاف عقاید و مقررات مکتب ماست. در صورتی که تو دخترک را بغل کردی و از رودخانه عبور دادی.»درویش با خونسردی و با حالتی بی تفاوت جواب داد:« من دخترک را همان جا رها کردم ولی تو هنوز به آن چسبیده ای و رهایش نمی کنی.»

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ادعای پیر یا با تجربه بودن ندارم، هنوز به 2 سال نرسیده سابقه ام اینجا، ولی کلا دیگه حوصله کل کل ندارم
اینکه گفتن مناسبه یا واجبه مهم نیست، من یه هدفی دارم از این خواسته ام، شما لطف کنید منبع رو با متن عربیش بیارید
ممنون
تیکه خارج از بحث:surprised:مثلا چی
خیلی هم مهم و متفاوته فعل واجب با مناسب دونستن
اونم بروی چشم ولی دو سه روزی باید صبر کنی(چون من این چند شب عروسی دعوتم:dخداییش باید خیلی وقت صرف کنم تا کتابشو برات پیدا کنم ولی چون میدونم هدفت چی میگردم دنبالش)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکه خارج از بحث:surprised:مثلا چی
خیلی هم مهم و متفاوته فعل واجب با مناسب دونستن
اونم بروی چشم ولی دو سه روزی باید صبر کنی(چون من این چند شب عروسی دعوتم:dخداییش باید خیلی وقت صرف کنم تا کتابشو برات پیدا کنم ولی چون میدونم هدفت چی میگردم دنبالش)

یعنی پیچوندن دیگه، باشه منتظرم

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
درویش و زاهد و دخترک کنار رودخانه=============ஜ۩۞۩ஜ============= زاهد و درویشی که مراحلی از سیر و سلوک را گذرانده بودند و از دیری به دیر دیگر سفر می کردند، سر راه خود دختری را دیدند در کنار رودخانه ایستاده بود و تردید داشت از آن بگذرد. وقتی آن دو نزدیک رودخانه رسیدند دخترک از آن ها تقاضای کمک کرد. درویش بی درنگ دخترک رابرداشت و از رودخانه گذراند.دخترک رفت و آن دو به راه خود ادامه دادند و مسافتی طولانی را پیمودند تا به مقصد رسیدند. در همین هنگام زاهد که ساعت ها سکوت کرده بود خطاب به همراه خود گفت:«دوست عزیز! ما نباید به جنس لطیف نزدیک شویم. تماس با جنس لطیف برخلاف عقاید و مقررات مکتب ماست. در صورتی که تو دخترک را بغل کردی و از رودخانه عبور دادی.»درویش با خونسردی و با حالتی بی تفاوت جواب داد:« من دخترک را همان جا رها کردم ولی تو هنوز به آن چسبیده ای و رهایش نمی کنی.»
داستان بسیار اموزنده و کاربردی هست
یادمه دختره تصادف کرده بود رفتم کمکش مردم همچین بهم زل زدن که فکر کردن گناه کردم .اورژانسیه گفت ممکن بود اسیب جدیی ببینه توف به ریااااااااااا:d

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی پیچوندن دیگه، باشه منتظرم
زود قضاوت نکن عزیزم
تو شهر ما کافیه دستتو از خونه بکنی بیرون و بعد از یه لحظه بیاری تو خواهی دید که ده تا اخوند به دستت چسبیده:biggrin:
امیدوارم زودتر پیدا کنم

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انقدر تو این باشگاه راجع به حجاب بحث شده که دیگه نظر همه رو هم حفظیم، ولی کلا تشبیه کردن مردان جامعه به مگس و تشبیه زنان بی حجاب (از نظر شماها که حجاب رو در بعضی چیزا میدونید) به چیزهای هرزه کاملا به دور از ادب هستش.
متاسفانه برای فرهنگ سازی بیشتر داریم از بی فرهنگی استفاده میکنیم
عزیزم اینا یه نمادند. خدا تو قرآن هم ازین نمادها زیاد به کار یرده. چرا ماها فقط عادت داریم نوک انگشتامونو ببینیم!

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امربه معروف با دخالت فرق داره
اینکه من چشم به اینو اون باشه که کی روسریش یه کم پایینه تا دنبالش راه بیفتم، امربه معروف نیست
بعدشم امر به معروف یه اصولی داره
آره ایران یه برج زهرماره که تو دنیا خودش رو خاص کرده
کشور مسلمان زیادی داریم که مسله حجاب براشون حل شدست، ترکیه مالزی و ...
فقط ماییم که تو این زمینه به بن بست خوردیم
میشه اصول امر به معروف رو برام بگید؟

TEXTIL

عضو جدید
دوستان برای داشتن یک جامعه سالم هر کسی اول باید خودشو بسازه
اون کسیکه به حجاب اعتقاد داره عقیدش محترمه
و اون کسی هم که به حجاب اعتقاد نداره بازم عقیدش محترمه
چرا ما فکر میکنیم همه باید مثل ما فکر کنن
هر کسی آزاده اونطور که دوست داره زندگی کنه
هیچکسی رو تو قبر دیگری نمیذارن

sahara2

کاربر فعال
دوستان برای داشتن یک جامعه سالم هر کسی اول باید خودشو بسازه
اون کسیکه به حجاب اعتقاد داره عقیدش محترمه
و اون کسی هم که به حجاب اعتقاد نداره بازم عقیدش محترمه
چرا ما فکر میکنیم همه باید مثل ما فکر کنن
هر کسی آزاده اونطور که دوست داره زندگی کنه
هیچکسی رو تو قبر دیگری نمیذارن

دقيقاً بالايي ها همين رو نميفهمن ديگه!!!

مخمل

عضو جدید
آدمای بیمار براشون هیچ فرقی نمی کنه تو چه جوری باشی.الانم که اصلا معلوم نیست چه خبره.به ظاهر آدما نمی شه اعتماد کرد

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
ماشالله
حوصله نداری 4 صفحه رو پر کردی حوصله داشتی چی میشد:دی!!!!
:gol:
داداش جون شما درست میفرمایید
چجوری به بانوان بگیم حجاب رو رعایت بفرمایید
حجاب خوبه

server

عضو جدید

نمی توانیجلوی پریدن آنها(مگس ها) را بگیری، اما می توانی خودت رااز گزندشان حفظ کنی

یا چتر حجابرا برسر بکش، یا به تو هجوم خواهند آورد!!

یعنی ما پسرا مگس هستیم؟ چه توهین آمیز

واقعا چقدر تاثیر گذاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چقدر بی ادبانه

خیلی بی ادبن
حالا چرا ب خودت میگیری؟؟؟؟؟:surprised:

خب کاملا یه توهینه

خیلی جالب بود
توهین به نصف جامعه جالبه؟
خیلی قشنگ و محشر بود مرسی آبجی
چه ایده ی جالبی
آره توهین به پسرا جالبه
قابل تحسینه
با این مثال یاد مثالهای اقای قرائتی میفتم خیلی با حاله
چرا همتون طرفدار توهین هستین
انقدر تو این باشگاه راجع به حجاب بحث شده که دیگه نظر همه رو هم حفظیم، ولی کلا تشبیه کردن مردان جامعه به مگس و تشبیه زنان بی حجاب (از نظر شماها که حجاب رو در بعضی چیزا میدونید) به چیزهای هرزه کاملا به دور از ادب هستش.
متاسفانه برای فرهنگ سازی بیشتر داریم از بی فرهنگی استفاده میکنیم
بالاخره یکی پیدا شد حرف درست رو زد
جالب بود.خوشمان امد.

آره مشکل ما ایرانی ها اینه که وقتی بهمون توهین بشه خوشمون میاد

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به شدت تکراری...
قفل شد ....

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.