دومین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا هروقت بازیکنی از تیم من میبره همه مضنون بر اینن که من بهشون کمک کردم تو وسط بازی !! واقعا دستتون درد نکنه .به این افسوس میخورم که شادی و ستایش چه گناهی کردن که باید تو تیم من بودن !! که تمرین کردنا و خوب بازی کردنشون نادیده گرفته بشه و فکر کنن که من دارم یه تیمو بازی میکنم :( اگه میدونستم بازی کردن من این همه جنجال درست میکنه هیچ وقت بازی نمیکردم . واقعا خجالت آورده محیط دوستانه رو با حرفاتون دل زده میکنید

واااااااااااااای که چقد شما مظلومین خیلی ناراحت شدم :(
چرا به خودتون میگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من اصلا همچی منظوری نداشتم تبریک گفتم دیه ....
من مطمانم شما به هیچکی کمک نکردین تاحالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودمم دوست دارم انصراف بدم چون خیییییییییییییلی از این محیط صمیمی دل زده شدم:cry:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
واااااااااااااای که چقد شما مظلومین خیلی ناراحت شدم :(
چرا به خودتون میگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من اصلا همچی منظوری نداشتم تبریک گفتم دیه ....
من مطمانم شما به هیچکی کمک نکردین تاحالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودمم دوست دارم انصراف بدم چون خیییییییییییییلی از این محیط صمیمی دل زده شدم:cry:

یعنی یه باخت اینقدر ناراحتت کرده که اینقدر آمپرت رفته بالا ؟ که زمین و زمونو بهم میریزی ؟ باشه انصراف شما تایید شد :)

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ما اومدیم شطرنج بازی کنیم نه اینکه همدیگه رو متهم کنیم
کاپ که به کسی نمیدن که بخواد تقلب کنه

به نظرم بهتر بجای این حرفا بیشتر تمرین کرد و سعی کرد از این محیط ها چیزی یاد گرفت
ببینید اینجا چیزی به آقای قانع نمیدن که بیاد به خاطرش از این دست کارا بکنه ایشون جز نفرات برتر شطرنج کشور ما هستن و لزومی نداره در همچین جمعی برای برد به آب و آتیش بزنه

به نظرم دوستانه شکست رو بپذیریم خیلی خوب میشه;)

Ros3

عضو جدید
دوستان یخورده به خودتون مسلط باشید
چرا ما همه اصرار داریم منظورا رو بد برداشت کنیم.
بیخیال بابا جدی نگیرین. آخه مگه قراره با این مسابقات چه چیزی ثابت بشه، از تیم ما یاد بگیرین که بی حاشیه ایم.
حالا که اینقد بازار تقلب و تهمت زدن به اینو اون که داره تقلب میشه گرمه بیاین یه مسابقه حضوری هم بزاریم ببینیم متقلباش چند مرده حلاجن، البته الان اینقد تکنولوژی پیشرفت کرده که نمیشه به اینم اتکا کرد >>> شوخی کردم بابا اینم جدی نگیرین.:biggrin:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی بردن و یا باختمون اینقده برامون غیر عادیه ک این جوری با طعنه و کنایه حرف بزنیم؟؟

ینی هیچ وقت ما نمیبازیم؟ ینی حتما باید یه شطرنج باز قهار مثل قانع پشت پرده باشه ک ما ببازیم؟

ینی اینقده خوبه بازیمون و بی نقص؟

نگید اینجوری دوستان بحث کنید حرف بزنید انتقاد کنید اما قضاوت نکنیم...جو دوستانه رو هم خراب نکنید دیگ باوااا:D

من حاضرم یه دور به همتون ببازم به صورت دواطلبانه :دی شوخی کردماآآ

شطرنجه دیگ نسبیه یه بازی میکنیم و میبازیم و نیم ساعت بعد دوباره با همون شخص بازی میکنیم و میبریم...بازی فرصت هاست...کاش که قشنگ و زیبا و پاک نگاه کنیم...روی

صوبتم با همه و به خصوص با خودمه:gol:

پ ن : من از بالای منبر برم ک کلی کار دارم یا علی:gol:

yasamin89

عضو جدید
سلام به همه دوستان
از اینکه جو اعتماد در این مسابقات حاکمه خوشحالم. قصد ما ایجاد بی اعتمادی یا متشنج کردن اوضاع نبود. از سایر تیم ها بخاطر این بحث عذرخواهی میکنم.
شاید بهترین کار سکوت بود.
در همینجا انصراف تیم سایانا رو از ادامه مسابقات اعلام میکنم.

MILA.S

عضو جدید
بله بازم که این بحث باز شد.....قبل از شروع بازی ها هم یه عده به یه عده دیگه شک داشتن.....هدف دور هم بودن.....شما همگی مهندسای این مملکتید بابا از شما بعیده....اومدیم سرگرم شیم نه این که اعصابمون خراب شه....

Ros3

عضو جدید
سلام به همه دوستان

از اینکه جو اعتماد در این مسابقات حاکمه خوشحالم. قصد ما ایجاد بی اعتمادی یا متشنج کردن اوضاع نبود. از سایر تیم ها بخاطر این بحث عذرخواهی میکنم.

شاید بهترین کار سکوت بود.

در همینجا انصراف تیم سایانا رو از ادامه مسابقات اعلام میکنم.

این چه کاریه شما میکنین آخه؟
چرا پیاز داغشو زیاد میکنین ؟
چرا من هر جا پا میذارم آخرش قهره و کینه توزیه؟
چرا ما عادت داریم به چیزایی که باید اهمیت بدیم ، نمیدیم و به چیزایی که ارزشی ندارن اهمیت میدیم.
دوست عزیز لطفا تا آخر بازی بمونید چون اگه قرار بحث انصرافو این حرفا باشه تیم ما هنوز مسابقات شروع نشده بود تصمیم به انصراف گرفته بود ولی به دلایلی انصراف ندادیم که یکیش برقراری آرامش این مسابقات بود ( چون بعضی از دوستان برای راه اندازی این مسابقات زحمت کشیدن)
حالا اگه کسی چیزی گفته شما ناراحت شدین حتما حتما سو تفاهم شده.

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که شطرنجش خوبه نیاز به مطرح کردن خودش و هم تیمیاش نداره ... حرفا کدومه :eek:

عوض تشکر بابت این همه زحمت وقت گذاشتن و راهنمایی کردن به تک تک افراد تیم ها ...:razz:

عجیب حرفای شماس ...عجیب تر اینه که عذرخواهی نمیکنید هیچی میخواید سکوتم کنید !!! نه خواهش می کنم تریبون رو بدید حضرات برداشت ذهنی و شخصیشونو مطرح کنن ... :w26:

خب بفرمایید ... :w26:
یه مقدار واضح تر بگید ...انگار موضوع شفاف نیست...:w26:
آخییی .... سکوت نکن حرف بزن ...:w24:

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه های عزیز با هم دوست باشید حساس نشیدحساس نشید . :)))))))
درسته که من جای شما نیستم که درکتون کنم چون همه بازی هامو باختم:biggrin: ولی اینجور چیزا ارزش بحث کردن و اعصاب خوردی را نداره . دوست باشین با هم بچه های خوب.:gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بازی بین شادی و نازنین رو دیدم
با توجه به شناختی که از شادی دارم امکان نداره تقلب کرده باشه و فکر کنم نازنین خانم تو این مورد یکم دچار سو تفاهم شده
در مورد خود بازی هم فکر کنم اگه قانع از پشت صحنه کمک میکرد به شادی اونجا احتمالا شادی وزیر نازنین رو با اسبش میگرفت تا رخش رو و صحنه ای که شادی وزیرشو از دست داد هم قطعا به شاه نازنین کیش نمیداد چون هم وزیرش رو داد و هم اسبشو در حالی که میتونست کارهای بهتری کنه ، در ادامه هم بازی خیلی پیچیده نبود
از بچه های خوب تیم سایانا هم خواهش میکنم به احترام بقیه بچه ها تو دور آخر شرکت کنن

آخرین ویرایش:

Ros3

عضو جدید
حواسم باشه دیگه اینجا نظری ندم.
ایشالا که با هم دوس بشین.
ما نمیتونیم تو یه بازی شطرنج کوچیک اتحاد داشته باشیم . دیگه معلومه که چه بلاهایی سرمون میاد. اونایی که خبر دارن چه خبره میدونن من دارم چی میگم.

MILA.S

عضو جدید
حواسم باشه دیگه اینجا نظری ندم.
ایشالا که با هم دوس بشین.
ما نمیتونیم تو یه بازی شطرنج کوچیک اتحاد داشته باشیم . دیگه معلومه که چه بلاهایی سرمون میاد. اونایی که خبر دارن چه خبره میدونن من دارم چی میگم.

هم تیمی چی شده؟ چرا ناراحتی؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ینی بردن و یا باختمون اینقده برامون غیر عادیه ک این جوری با طعنه و کنایه حرف بزنیم؟؟

ینی هیچ وقت ما نمیبازیم؟ ینی حتما باید یه شطرنج باز قهار مثل قانع پشت پرده باشه ک ما ببازیم؟

نگید اینجوری دوستان بحث کنید حرف بزنید انتقاد کنید اما قضاوت نکنیم...جو دوستانه رو هم خراب نکنید دیگ باوااا:D

شطرنجه دیگ نسبیه یه بازی میکنیم و میبازیم و نیم ساعت بعد دوباره با همون شخص بازی میکنیم و میبریم...بازی فرصت هاست...کاش که قشنگ و زیبا و پاک نگاه کنیم...روی

تکبیــــــــــــــــــــــــــــر:D

حاجی آب جوش بیارم بالای منبر؟:دی

باو اینا همش صرفا جهت سرگرمیه...انتخابیه تیم ملی نیس که انقد جدی میگیرین:surprised::D

بی هپی فرزندان من:w12:

MILA.S

عضو جدید
خب حالا که همه قهر کردن رفتن من اینجا رو دستم میگیرم و خودمونو قهرمان اعلام میکنم...:D:D......واسه رده دوم و سوم هر کی پی ام خصوصی بدین بهر حال هر کی قیمت بالا داد اونو اعلام میکنیم....

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
خب حالا که همه قهر کردن رفتن من اینجا رو دستم میگیرم و خودمونو قهرمان اعلام میکنم...:D:D......واسه رده دوم و سوم هر کی پی ام خصوصی بدین بهر حال هر کی قیمت بالا داد اونو اعلام میکنیم....

:)) به خاطر این بچه بازیها کسی قهر نمیکنه قرعه کشی دور اخر رو فردا میزنم امروز خیلی خسته ام حسش نی :))

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما خونت را کثیف نکن اجازه بده من با همشون یک دست بازی کنم چون در باخت تبحر دارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ . :biggrin:

بریا اینکه ختم به خیر بشه این موضاعات بیاید همگی با هم یک کلیپ هپی با اهنگ فارل درست کنیم هاهاهاهاهاها:biggrin:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
رده بندی دور چهارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.