دوست مذکر ! ..دوست مونث !!

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست دختر اصلا اصلا اصلا ندارم
اما دلم میخواد حداقل 30 تا داشتم تا هر روز از ماه را با یکیشون میگذروندم

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست دختر اصلا اصلا اصلا ندارم
اما دلم میخواد حداقل 30 تا داشتم تا هر روز از ماه را با یکیشون میگذروندم
ماشالله
30 تا کمه یهوووو اذیت نشی بیا دلت راضی کن بکن 90تا :D
تجویزم:صبح-ظهر-شب:biggrin:

رجبی علی

عضو جدید
من تا العا با این موضوع کنار نیومدم چرا دوست پسر دوست دختر وجود داره البته به این شیوه ای که متاسفانه مرسوم شده . انگار مدال طلای المپبک میدن پسره چند تا دوست دختر داره ، دختره با چند نفر رفیقه . اون چیزی که من دیدم اینجوری بوده که این اونو تیغ می زنه اون از این درخواست نا مشروع داره کلا فضا و ارتباط بدیه. هر کسی هم در این رابطه ها صداقت داشته باشه می بازه . من خودم تاحالا با کسی دوست نبودم البته بعضی اوقات بدم نمیاد با کسی دوست بشم ببینم چطوریه ولی بعد فکر میکنم شاید منم مثل اونای دیگه بی جنبه باشم و از اونا بدتر بشم خلاصه کشمکش فراوونه این دنیا هم شیر تو شیر. باز هم نفهمیدم دختر پسرای ایرانی چرا رابطه هاشون اینجوریه؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من تا العا با این موضوع کنار نیومدم چرا دوست پسر دوست دختر وجود داره البته به این شیوه ای که متاسفانه مرسوم شده . انگار مدال طلای المپبک میدن پسره چند تا دوست دختر داره ، دختره با چند نفر رفیقه . اون چیزی که من دیدم اینجوری بوده که این اونو تیغ می زنه اون از این درخواست نا مشروع داره کلا فضا و ارتباط بدیه. هر کسی هم در این رابطه ها صداقت داشته باشه می بازه . من خودم تاحالا با کسی دوست نبودم البته بعضی اوقات بدم نمیاد با کسی دوست بشم ببینم چطوریه ولی بعد فکر میکنم شاید منم مثل اونای دیگه بی جنبه باشم و از اونا بدتر بشم خلاصه کشمکش فراوونه این دنیا هم شیر تو شیر. باز هم نفهمیدم دختر پسرای ایرانی چرا رابطه هاشون اینجوریه؟

باهات موافقم !!!
من هم بعضی وقتها به فکرش میوفتم بعد به خودم میگم :
اگه دختر بدی هست اصلا ارزششو نداره باهاش دوست بشی و خوتو و روحتو بخاطرش خراب کنی !!!
اما اگر خوبه چرا دوستی ؟؟؟ برو باهاش ازدواج کن .
از یه طرف اون دختری که من مد نظرمه با هیچ پسری حاضر نیست برای دو روز خوش گذرونی دوست بشه !!

اما امان از مشکلات جامعه که ما رو به این سمت سوق میده !! همه تفصیر برای ما جونا نبست !

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باهات موافقم !!!
من هم بعضی وقتها به فکرش میوفتم بعد به خودم میگم :
اگه دختر بدی هست اصلا ارزششو نداره باهاش دوست بشی و خوتو و روحتو بخاطرش خراب کنی !!!
اما اگر خوبه چرا دوستی ؟؟؟ برو باهاش ازدواج کن .
از یه طرف اون دختری که من مد نظرمه با هیچ پسری حاضر نیست برای دو روز خوش گذرونی دوست بشه !!

اما امان از مشکلات جامعه که ما رو به این سمت سوق میده !! همه تفصیر برای ما جونا نبست !

هیچ کس به خودی خود بد نیست این شرایط و محیط است که فردی را بد میکنه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
هیچ کس به خودی خود بد نیست این شرایط و محیط است که فردی را بد میکنه

و تو جامعه امروزمون این چند برابر شده !!!!
شاید از یه جهاتی بهتر شدیم ولی در جهاتی هم عقب هستیم و داریم بدجوری ضربه میخوریم که نتیجش همین چیزا میشه !!!
مگه یه جون چقدر میتونه مشکلات رو تحمل کنه ؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و تو جامعه امروزمون این چند برابر شده !!!!
شاید از یه جهاتی بهتر شدیم ولی در جهاتی هم عقب هستیم و داریم بدجوری ضربه میخوریم که نتیجش همین چیزا میشه !!!
مگه یه جون چقدر میتونه مشکلات رو تحمل کنه ؟

تحمل مشکلات جوان را پرورش میده
در ثانی وقتی یه دوست خوب داشته باشی (از جنس مخالف) که دوستی واقعی باشه تمام مشکلات راحت میشه