دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Samadi

اخراجی موقت
اهریمن شمایین نه ماها
اون صورتی هم اسم داره..ادب نداری تو؟
صورتی که از هستی بهتره ! قبلا جنبه ات بیشتر بودا ! می دونی بی ادب یعنی چی ؟ یعنی کسی که خوانواده اش بهش ادب یاد ندادن !!!!! چون خوانواده شم ادب نداشتن ! اینو یه بار قبلا صورتی بهم گفت چیزی نگفتم ! ولی باز تو گفتی !

Ali Samadi

اخراجی موقت
اینهمه اون مارو ناراحت کرد چیزی نبود؟؟؟
اوکی من می رم...شما راحت باشین...
من کی به خانواده ات توهین کردم ! در ضمن اگه واقعا ناراحت می شدی می گفتی درستش می کردم ! تو که تو اون تاپیک خودت خیلی پایه بودی ! بد یه دفه به تیریژه قبات بر خورد ! منم سریع رفتم تاپیکو ببندم ! تا حالا شده بگی ناراحتی از دلت در نیاورده باشم !!؟؟؟ تو انقدر جرات نداری به خاطر توهینت یه عذر خواهی کنی ! من چند بار تا حالا ازت عذر خواستم ؟ شمردی ؟

Hengameh IT

عضو جدید
اااااااااااااااااااااااااا بچه ها فكر كنم داره قضيه جدي ميشه بيخيال بابا
ما كه براي دعوا نيومديم قرار هم نيست همديگه رو ناراحت كنيم

Ali Samadi

اخراجی موقت
اااااااااااااااااااااااااا بچه ها فكر كنم داره قضيه جدي ميشه بيخيال بابا
ما كه براي دعوا نيومديم قرار هم نيست همديگه رو ناراحت كنيم
آبجی هنگامه منو که می شناسی اصلا اهل قهر و از این سوسول بازیا نیستم ، این داره بی جنبه بازی در میاره !

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بي جنبه خودتي بي شخصيت ... ما همه خوانوادگي جنبمون بالاست ... شما ها همه بي جنبه ايد تا يه حرف حق ميزنيم بهتون بر ميخوره... اه اه

Ali Samadi

اخراجی موقت
بي جنبه خودتي بي شخصيت ... ما همه خوانوادگي جنبمون بالاست ... شما ها همه بي جنبه ايد تا يه حرف حق ميزنيم بهتون بر ميخوره... اه اه
خانم با جنبه ، شما فقط به من بگو کجای حرف ما ناحقه و کجای حرف شما حقه !؟

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون حالا چرا به فكر معذرت خواهي افتادي ؟ ما همه همديگه رو دوست داريم فقط داريم با هم شوخي ميكنيم .

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا كه اينجوريه منم از همه معذرت مي خوام . الان جو احساسيه.:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا