دوست داری چه جوری بمیری؟!؟

• مجموع رای دهندگان
    27

shafted

عضو جدید
میدونم دست تو نیست ولی بالاخره خواهی مرد!!!
تو کدوم مدل رو میپسندی؟

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم دست تو نیست ولی بالاخره خواهی مرد!!!
تو کدوم مدل رو میپسندی؟
شما هم موضوع تاپیکت و هم متن امضاء ت بوی یاس و مرگ و نیستی و نخوت میدن. برات نگران شدم ولی ایکاش که حدسم درست نباشه.
به هر حال من اگه فرصت فکر کردن داشته باشم به زندگی فکر میکنم. راجع به سئوال شما هیچوقت فکر نکردم و نمیکنم.
تاپیکهای این شکلی منو یاد فیلم نگهبانان جهنم میاندازد.که جز مرگ به چیزی فکر نمیکردند و موجودات منحوسی بودند. به هر حال من اگه جای شما باشم یه سر و شکلی به افکارم میدم و تفکرات زائد را از هارد مغزم پاک میکنم. ببخشید که اینقدر صمیمی بودم.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصادف اونم مرگ مغزی:smile:

من مردم واسم خرما گردو دار پخش کنید:mad:

samane joon

عضو جدید
تو خواب مردن خيلي راحت تره ....
مخصوصا وقتي كنار يه عشق خوابيده باشي ...
و وقتي دستت تو گردن اون باشه ...
اين جوري مردن اندازه يك عمر زندگي كردن ارزش داره

ahmadi-2010

عضو جدید
چگونه مردن مهم نیست چگونه زیستن مهم است.....
فکر کنم خیلی مهم نیست که به زمان و مکان و نوع مردن فکر کنیم چون از قبل تعیین شده...پس باید به این فکر کنیم که چطور کیفیت و نوع زندگیمونو بهتر کنیم.....

shafted

عضو جدید
شما هم موضوع تاپیکت و هم متن امضاء ت بوی یاس و مرگ و نیستی و نخوت میدن. برات نگران شدم ولی ایکاش که حدسم درست نباشه.
به هر حال من اگه فرصت فکر کردن داشته باشم به زندگی فکر میکنم. راجع به سئوال شما هیچوقت فکر نکردم و نمیکنم.
تاپیکهای این شکلی منو یاد فیلم نگهبانان جهنم میاندازد.که جز مرگ به چیزی فکر نمیکردند و موجودات منحوسی بودند. به هر حال من اگه جای شما باشم یه سر و شکلی به افکارم میدم و تفکرات زائد را از هارد مغزم پاک میکنم. ببخشید که اینقدر صمیمی بودم.
سلام
فک کردن به یه موضوع باعث میشه که بعدا وقتی با اون موضوع مواجه میشی ترست کمتر شه!!!
عمر دست خداس من خواستم بینم شماها چه جوریشو میپسندین!!!

boofalo

عضو جدید
هر جور بمیرم مهم نیست فقط سکته نکنم...
هر موقع میرم دکتر دکترا میگن حتما با سکته قلبی می میرم ،،شما بگین چرا:surprised:.....

manelee

عضو جدید
من با مرگ مشكلي ندارم منتها گزينه هاي نظر سنجي چندتا كم داره:
براي عشقت بميري
براي حفظ اعتقادت بميري
براي خاكت بميري
در يك اتفاق مهم مثل يه قهرمان بميري
و
.
.
.
من تو مرگ سخت گيرم دوست دارم خوب زيبا و تميز بميرم راستش از فضولي و هيجان اينكه مرگ چجوريه و حيات بعداز مرگ چه شكليه الانم (اگه خدا قول بده يه كاري كنه كه كسايي كه منو خيلي دوست دارن داغون نشن و زور يادشون بره) حاضرم بميرم. نكته مهم : من زندگي رو دوست دارم ولي جلوي اين حس كنجكاوي رو نميتونم بگيرم

shafted

عضو جدید
من با مرگ مشكلي ندارم منتها گزينه هاي نظر سنجي چندتا كم داره:
براي عشقت بميري
براي حفظ اعتقادت بميري
براي خاكت بميري
در يك اتفاق مهم مثل يه قهرمان بميري
و
.
.
.
من تو مرگ سخت گيرم دوست دارم خوب زيبا و تميز بميرم راستش از فضولي و هيجان اينكه مرگ چجوريه و حيات بعداز مرگ چه شكليه الانم (اگه خدا قول بده يه كاري كنه كه كسايي كه منو خيلي دوست دارن داغون نشن و زور يادشون بره) حاضرم بميرم. نكته مهم : من زندگي رو دوست دارم ولي جلوي اين حس كنجكاوي رو نميتونم بگيرم
حق داری
ولی من نخواستم خیلی ارمانی بشه!!!
کما اینکه واسه عشق مردن دیگه اینروزا نایاب!!!

mahsajoonevar

اخراجی موقت
[لطفا قبل مرگتون وصیت کنید اموالتون و یا حداقل هزینه مراسمتون به من برسه با تشکر

manelee

عضو جدید
[لطفا قبل مرگتون وصیت کنید اموالتون و یا حداقل هزینه مراسمتون به من برسه با تشکر
ببخشين من اموالي ندارم .راستش اولين بند وصيت نامم نگرفتن مراسم و هدر نكردن وقت انرژي و تومان است خودمم كلا مراسم ختم نميرم همدرديمو به روشهاي موثرتري ابراز ميكنم راستي من همه گزينه هاي مثبت و منفي علت نياز اضطراري شما رو به اين اندك پول بررسي كردم باورت نميشه چه چيزايي تو ذهنم اومد حتي به ... بيخيال به چيا فكر كردم ولي يه نتيجه بزرگ گرفتم اميدوارم فقط قصدت ماندگاري در اذهان باشه

MManager

عضو جدید
من دوس دارم اگه نشد تو خواب تو بغل عشقم نشد بمیرم توی یه انفجار تیکه تیکه شم!
ولی بیشتر از دومی خوشم میاد
فاز میده جنازه آدمو با کاردک جمع کنن!
نه بروبچ؟

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کدوم از چیزایی که تو نظر سنجی بود.
من دوست دارم کنار خانوادم بمیرم.
ولی هر جوری می میرم خوب بمیرم و در راه رسیدن به هدفم باشه. اگه در راه خدا بمیرم خیلی بهتره چون جونی که خودش بم داده رو در راه خودش خرج می کنم.

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا چیه همش درباره مرگ تاپیک میده بسه بابا

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز تاپیک حوبی زدی اما گزینه هاش ..............:mad:

کاش گزینه ی هرطور بخوام میزاشتی

lady bayat

عضو جدید
من دوس دارم همونجوری که نشستم و نگاه می کنم بمیرم بدون اینکه کسی بدونه مردم یا سکوت کردم و به چیزی خیره شدم البته سر شام نباشیم که عشقم کوفتش نشه:(