دوست دارین چه کسی رو صندلی داغ بشینه ؟

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چه عجب

تیمام شد بوگوئین یه توطئه چاخ در نظر میگذرانم

:surprised:
علیه که؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا من هنوز فلسفه ی رای دادنه بچه هارو نفهمیدم ! میان رای میدن بعدم طرف که میشینه شرکت نمیکنن !! رای میدین که چی بشه دقیقا ؟:D
به کیمیا 2000 نفر فقط رای داده بودن ... الان شرکت نکردن من چی بگم الان ؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من هنوز فلسفه ی رای دادنه بچه هارو نفهمیدم ! میان رای میدن بعدم طرف که میشینه شرکت نمیکنن !! رای میدین که چی بشه دقیقا ؟:D
قربون دهنت

منم همينو ميگم ديگه....ملت راي ميدن اما شركت نميكنن..2 ساعت بعدش همونا به يه نفر ديگه راي ميدن

يه قانون بزار..هر كي راي داد بايد شركت كنه.وگرنه دستش رو ميزاريم تو دست پيرجو:دي

آقا پلمپ كن..پلمپ كن

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدایی من شرکت کردم برای کیمیارو ....

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که به کیمیا جونی رای دادن باید تو صندلیش شرکت کنن ، من که به کیمیا رای ندادم :w05:

این ناصر و دار و دسه هاش به کیمیا رای دادن و شرکت نکردن ،همشون باید اخطار بگیرن مخصوصا اون ناصر و آبجیش:w43:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قربون دهنت

منم همينو ميگم ديگه....ملت راي ميدن اما شركت نميكنن..2 ساعت بعدش همونا به يه نفر ديگه راي ميدن

يه قانون بزار..هر كي راي داد بايد شركت كنه.وگرنه دستش رو ميزاريم تو دست پيرجو:دي

آقا پلمپ كن..پلمپ كن

اخه قانون بزارم باید یکی باشه ضمانت اجراش بشه من وقت نمیکنم برم بگردم ببینم کی گفته و نیومده :دی
از صندلی بعدی نظر سنجی میزارم
تا الان ... ناصر ...کچل ...مهسا ...عرفان توی لیستن

اونایی که به کیمیا جونی رای دادن باید تو صندلیش شرکت کنن ، من که به کیمیا رای ندادم :w05:

این ناصر و دار و دسه هاش به کیمیا رای دادن و شرکت نکردن ،همشون باید اخطار بگیرن مخصوصا اون ناصر و آبجیش:w43:

منم همینو میگم :D

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مشکلی نیست چون اگه بعد کیمیا اگه ناصر رو ننشونه این حمید گل بلبل منم رای سفید میندازم:D

آره فکر خوبیه.
من بعد عمری اومدم 1 رای دادم که نشد.
بیخیال.
از دفعه های دیگه فقط به خودم رای میدم.:D

بالا