دوست دارید چهره کدوم یک از اعضارو ببینید؟

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam golrokh jonam va mehrdad jan.khobin?hame dostan man in moghe nemiomadam alan chon ashegh shodam khab nadaram omadam:w05::w04:

saeideh_77077

عضو جدید

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قربون خدا جونم.///////
برو با بنده هاش صحبت کن.......

تو میخوای درونشونو بیبینی یا میخوای اصلاحشون کنی ؟ اگه میخوای درونشونو ببینی باید با خدا صحبت کنم تواناییشو بهت بده اگه میخوای مردم اصلاح کنی که دروغ نگن و اشتباه نکنند و ... به من مربوط نمیشه :razz:من نمیتونم با 8-7 میلیارد آدم بشینم به خاطر شما که سرو کله بزنم سیناترا خانووم:biggrin::biggrin::biggrin:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam golrokh jonam va mehrdad jan.khobin?hame dostan man in moghe nemiomadam alan chon ashegh shodam khab nadaram omadam:w05::w04:

سلام سمانه جونم ...
وای عزیزم عاشق کی شدی ؟ زود باش بگو :surprised: من عاشق سوپرایز شدنم ..... زود , تند , سریع اسمشو بگو ;)

sinatra6

عضو جدید
تو میخوای درونشونو بیبینی یا میخوای اصلاحشون کنی ؟ اگه میخوای درونشونو ببینی باید با خدا صحبت کنم تواناییشو بهت بده اگه میخوای مردم اصلاح کنی که دروغ نگن و اشتباه نکنند و ... به من مربوط نمیشه :razz:من نمیتونم با 8-7 میلیارد آدم بشینم به خاطر شما که سرو کله بزنم سیناترا خانووم:biggrin::biggrin::biggrin:

میشینم باز گریه میکن هاهاها.........
باشه الان فک کردم همون گزینه اولی خوبه؟؟؟؟:w30:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشینم باز گریه میکن هاهاها.........
باشه الان فک کردم همون گزینه اولی خوبه؟؟؟؟:w30:
باشه من باایشان صحبت میکنم ایشاالله که قبول کنند :redface:
nemishe begam khobiat nadare:w05:

به من بگو ;)..یواشکی واسم پیام خصوصی بده میخوام برم راجع بهش تحقیق کنم یه وقت خدایی نکرده بد از آب درنیاد . اول جوونی قلبت بشکنه سمانه جون:lol: . به خاطر خودت میگم :D

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ارزو جووونم!!!
نه منو بابک دعوامون شده بیاین مارو اشتی بدین!!!:cry:
بعدم بگین کیو میخواین ببینین!!!:D
بابک خو چی بهت میرسه بیچاره گلرخو اذیت میکنی:w24:زود آشتی کنین:w12::w12:دوس دارم همین بابکو ببینم حقتو ازش بگیرم:w08:

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه من باایشان صحبت میکنم ایشاالله که قبول کنند :redface:

به من بگو ;)..یواشکی واسم پیام خصوصی بده میخوام برم راجع بهش تحقیق کنم یه وقت خدایی نکرده بد از آب درنیاد . اول جوونی قلبت بشکنه سمانه جون:lol: . به خاطر خودت میگم :D

u ke nemitonii kari bokoniii berii behesh begii faide nadaree begam :w05:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::cowboy::eek:;):w14:
ببين چه خبره اينجــــا...ملت بيخوابي زده به سرشون...