دوست داريد كجا زندگي كنيد؟

ghogha_728

عضو جدید
اگه ميتونستيد محل سكونت خودتون رو انتخاب كنيد ، كجا رو انتخاب مي كرديد ؟

----

لطفا" فارسي تايپ كنيد !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپيك جالبي

اگه بشه كه دلم ميخواد هرچه زودتر از اين مملكت بزنم بيرون ... از استراليا خوشم مياد

ولي توي ايران همين تهرانو به همه جا ترجيح ميدم عاشق دود و دم و ترافيكشم ...مخصوصا خيابون وليعصرش :w12::w12::w12::w12::w12::w12:
اين آهنگه يادتونه؟ (اگه شعرشو غلط ننويسم...):biggrin:
تهران شب از تو دور است
تهران هميشه نور است
تهرانو كوچه هايش يادآور غرور است:heart:

امیر Amir

عضو جدید
چه تاپيك جالبي

اگه بشه كه دلم ميخواد هرچه زودتر از اين مملكت بزنم بيرون ... از استراليا خوشم مياد

ولي توي ايران همين تهرانو به همه جا ترجيح ميدم عاشق دود و دم و ترافيكشم ...مخصوصا خيابون وليعصرش :w12::w12::w12::w12::w12::w12:
اين آهنگه يادتونه؟ (اگه شعرشو غلط ننويسم...):biggrin:
تهران شب از تو دور است
تهران هميشه نور است
تهرانو كوچه هايش يادآور غرور است:heart:

ببین میتونی از تهران خارج بشی بعد آرزوی استرالیا رو بکن....:)..آرزو بر جوانان عیب نیست ها:)

من 15 سال بود دعوت نامه از یک کالج از کانادا در کبک رو داشتم...

دوست دارم جایی زندگی کنم که آرامش و امنیت روحی و مادی داشته باشم.[/B
]

taravat_tree

عضو جدید
خدایی هرجا غیر از تهران « آدم حوصلش سر میره ... یعنی شهرای دیگه فقط واسه حداکثر چند ماه اقامت خوبن . وگرنه .... :w05:

خارج از ایران هم کشور پرو رو ترجیح میدم !!!!! :lol:
کمی هم نیکاراگوئه !!!!
شاید هم مصر ...
:surprised:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم یه جایی باشم که ادماش با هم مهربون باشن... به هم کمک کنن...هیشکی بد اون یکی رو نخواد...همه همدیگرو دوست داشته باشن...اگه جایی مثل اونجایی که گفتم سراغ داری بگو...

میدونم اگع بگم خارج نمیتونم زیاد دووم بیارم . من توی همین ایرانم وقتی میرم به یه شهر غریب بعد از 1 هفته خستم میشه و دوست دارم برگزدم پیش دوستام و دلم تنگ میشه .
خارج رو دوست دارم البته اگه امید برگشتن باشه . مثلا واسه تحصیل .
دوست دارم حتی اگه شده واسه یه مدت کوتاه آمریکا رو تجربه کنم . از LA خیلی خوشم میاد. واشنگتن . کالیفرنیا
اگه دیدین واسه چند روز متوالی نیومدم توی سایت بدونین که رفتم ...

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اما به نظر من زندگی توی غربت انقدرا هم که فکر میکنید سخت نیست. هستا اما نه اینقدر. ینی یه جورایی بهش عادت میکنید. اونوقت همون اطرافیانی که الان فکر میکنید خیلی غریبن براتون میشن فامیل درجه یک...
حتی یه وقتا دوستیهایی که اونجا داریدو اینجا نمیتونید داشته باشید.
اولش منم فکر میکردم خیلی سخته اما الان آرزو میکنم دوباره برگردم. چون از اینجا و آدماش بدم میاد. چون اصلا اون طوری که حرف میزنن نیستن.
در هر کشوری غیر از ایران آدم واسه خودش زندگی میکنه.
و واسه خودش هست نه برای دیگران و حرفاشون.
در هر حال اگه عقل داشته باشم دوباره برمیگردم...:w05:
منم اگه دیدین نیستم...:d:d

Matrix

عضو جدید
به نظر من فقط آمريكا !

اونم نيويورك ، لس آنجلس!

اما به نظر من زندگی توی غربت انقدرا هم که فکر میکنید سخت نیست. هستا اما نه اینقدر. ینی یه جورایی بهش عادت میکنید. اونوقت همون اطرافیانی که الان فکر میکنید خیلی غریبن براتون میشن فامیل درجه یک...
حتی یه وقتا دوستیهایی که اونجا داریدو اینجا نمیتونید داشته باشید.
اولش منم فکر میکردم خیلی سخته اما الان آرزو میکنم دوباره برگردم. چون از اینجا و آدماش بدم میاد. چون اصلا اون طوری که حرف میزنن نیستن.
در هر کشوری غیر از ایران آدم واسه خودش زندگی میکنه.
و واسه خودش هست نه برای دیگران و حرفاشون.
در هر حال اگه عقل داشته باشم دوباره برمیگردم...:w05:
منم اگه دیدین نیستم...:d:d
شما خارجی ؟ کدوم خارج ؟! نکنه همسایه ایم!؟

nilofarane

کاربر بیش فعال
من همینجا که هستم خاک ایرانو با هیچ جای دنیا عوض نمیکنم حتی یه ذرشو.بیشتر شهرهای ایران رو دوست دارم.ولی زادگاه ادم یه چیز دیگس.به زندگی تو خارج اصلا علاقه ندارم مگه فقط برای مسافرت .

HESSAM58

کاربر فعال
یه جایی که هم دریا باشه هم جنگل هم دشت باشه هم کوهستان هم برف باشه هم بارون هم آفتاب باشه هم سایه هم قدیم باشه هم جدید هم............خلاصه هر 4 فصل رو یه جا داشته باشه
:gol:دوستت دارم ایران:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من اول از همه ایتالیا شهره میلان و ونیز بعدش هم اتریش شهره وین.آمریکا هم دوست دارم برم بگردم.خلاص یه جا به غیر از اینجا.اینجا اول این جوری نبود ولی حالا همه چیز مصنوعیه.

Asal729

عضو جدید
من فقط از اين شهر کوچيک برم بيرون اينجا چون کوچيکه و همه هم ديگه رو ميشناسن و خيلي هم افراد فضول اينجا زياده نمي توني هيچ کاري بکني بعضي افراد کوته فکر دست و پاي بقيه که دوست دارن بيشتر فعاليت داشته باشن رو بستن
باور مي کنيد من مي خواستم برم کلاس گيتار نمي دنم چرا،ولي هر کي بهم مي رسيد مي گفت نرو، کلاس گيتار يعني چي؟ واسه يه دختر زشته ........و اينقدر پشت سرم حرف زدن تا بالا خره خودم تسليم شدم و ديگه نرفتم

April_girl

عضو جدید
من دوست دارم یه جایی باشم که ادماش با هم مهربون باشن... به هم کمک کنن...هیشکی بد اون یکی رو نخواد...همه همدیگرو دوست داشته باشن...اگه جایی مثل اونجایی که گفتم سراغ داری بگو...
لطفا اگه همچین جاییو پیدا کردید به من هم بگید:cry: